-2

Notiks „S!-slēpo“ otrais posms

05.02.2019

Ceturtdien, 7.februārī Fischer Slēpošanas centrā norisināsies otrais „S!-Slēpo“ 2019. gada sacensību seriāla posms, kas notiks ar intervāla startu plkst.18.15 grupas startēs secībā no jaunākās uz vecāko.

Pirmie trasē dosies paši mazākie sacensību dalībnieki no SV-6 un SV-8 grupām, pēc tam seniori no SV-60 grupas, tad pārējās grupas sākot no SV-10 un beidzot ar SV-50 grupu dalībniekiem. „S!-Slēpo“ sacensību seriāla dalībniekiem būs jāveic noteikts apļu skaits atkarībā no dalībnieku vecuma grupas. SV-6 grupai būs jāveic 200 metru aplis sešas reizes, SV-8 grupai būs jāveic 200 metru aplis astoņas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām būs jāveic 1,2 kilometru aplis piecas reizes, savukārt SV-16 līdz SV-60 grupām būs jāveic 1,2 kilometru aplis astoņas reizes.

„S!-Slēpo“ sacensību seriāla mērķis ir popularizēt distanču slēpošanas sporta veidu iedzīvotāju vidū, veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī nodrošināt pilnvērtīgus gatavošanās procesus citiem nozīmīgiem slēpošanas pasākumiem un sacensībām.

Dalībnieki katrā posmā tiks vērtēti noteiktā vecuma grupās un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka trīs labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz 3 posmos). Vienādas punktu summas gadījumā, augstāku vietu ieņem dalībnieks, kurš ir uzrādījis labāku rezultātu pēdējā posmā.

„S!-Slēpo“ sacensību seriāls šogad norisinās trijos posmos Fischer Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros un paredzēts ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Iepriekšējā pieteikšanās nākamajiem sacensību posmiem norisinās www.siguldassports.lv, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Reģistrējoties elektroniski, dalības maksa ir 50% mazāka un reģistrācijas process krietni ātrāks. Pieteikties sacensību seriālam var arī sacensību dienā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.17.00. Uzrādot Siguldas novada ID karti, 10% atlaide dalības maksai.

Sacensību seriāla norise nebūtu iespējama bez atbalstītājiem – Siguldas novada pašvaldības, biedrības „A2“, Fischer Latvia, Maplus slēpju smēriem, SIA ,,Rāmkalni Nordeco”, SIA ,,Hanzas maiznīca”, apvienības „Dabas laboratorija”.

x

Nosūtīt ziņu