18

Gatavojamies UCI XCO C2

Uzzini vairāk!

Izaicini sevi spēlē „Orientēšanās labirints”

Uzzināt vairāk!

„S!-Skate 2018" reģistrācija ir atvērta!

Uzzināt vairāk!

„S!-Velo 2018" reģistrācija ir atvērta!

Reģistrējies

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

"S!-Skrien 2018" reģistrācija ir atvērta!

Piesakies!

Piedalies „S!-Skate 2018” treniņsacensību trešajā posmā

20.08.2018

23.augustā tiks noskaidroti labākie treniņsacensību „S!-Skate 2018” trešā posma skrituļslidotāji un rollerslēpotāji. Treniņsacensības jau notiek piekto gadu un kļuvušas par tradīciju gan lieliem, gan maziem skrituļslidotājiem. Šogad sacensībās aicināti startēt arī rollerslēpotāji. Kopumā šovasar notiks vēl divi treniņsacensību posmi: 23.augustā un 20.septembrī.

6., 7., un 8.augustā Fischer Slēpošanas centrs slēgts!

06.08.2018

Pasaules labākos orientieristus uzņems arī Fischer Slēpošanas centrs, kur tiks iekārtota sacensību arēna vidējai distancei. Sakarā ar pasaules orientēšanās čempionāta sacensībām, centrs apmeklētājiem būs slēgts no 6. līdz 8. augustam. Savukārt, 7.augustā ikviens interesents tiek aicināts uz Fischer Slēpošanas centrs, lai izbaudītu pasaules čempionāta gaisotni un justu līdzi sportistiem, jo sacensību arēna īpaši izveidota tā, lai līdzjutēji nepalaistu garām ne startu, ne finišu, ne arī aizraujošākos notikumus distancē, turklāt modernās tehnoloģijas ļauj arī no skatītāju tribīnēm sekot līdzi sportistu gaitām mežā.

Spītējot karstumam, „S!-Skrien” 4.posmā piedalījās teju 70 dalībnieki

03.08.2018

2.augustā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas treniņsacensību pirmspēdējais posms. Neskatoties uz karstajiem laikapstākļiem, siguldieši pierādīja, ka ir stipri un 4.posmā piedalījās teju 70 skrējēju un nūjotāju. Arī šajā posmā ikvienam dalībniekam bija iespēja izbaudīt atsvaidzinošu mākslīgi radītus lietus elementus trasē, kā arī lielākā daļa trašu ir veidotas meža takās, kas pasargāja skrējējus no tiešiem saules stariem un karstuma skrējiena laikā.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu