16

Izaicini sevi spēlē „Orientēšanās labirints”

Uzzināt vairāk!

„S!-Skate 2018" reģistrācija ir atvērta!

Uzzināt vairāk!

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

20.septembrī tika noskaidroti sezonas labākie skrituļslidotāji un rollerslēpotāji

21.09.2018

Ceturtdien, 20.septembrī Fischer Slēpošanas centrā notika „S!-Skate 2018” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas treniņsacensību ceturtais, noslēdzošais, kurā tika noskaidroti sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti „S!–Skate 2018” kausi un atbalstītāju balvas.

Siguldā pirmo reizi norisinājās vēl nebijuša koncepta riteņbraukšanas sacensības bērniem un jauniešiem „S!-Šķēršļu velo 2018”

17.09.2018

16.septembrī pēc starptautiskajām kalnu riteņbraukšanas sacensībām XCO „Siguldas kauss 2018” UCI C2 starts tika dots arī jaunajai paaudzei riteņbraukšanas sacensībās bērniem un jauniešiem „S!-Šķēršļu velo 2018”. Šāda koncepta riteņbraukšanas sacensības Siguldā tika organizētas pirmo reizi, kur dalībniekiem trasē bija jāpārvar dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi, demonstrējot izveicību un veloprasmes. Šādu sacensību mērķis ir ne tikai popularizēt velosportu un veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū, bet arī attīstīt olimpiskā velokrosa braukšanas iemaņas jauno velobraucēju vidū. Kopumā šajās sacensībās piedalījās gandrīz 90 riteņbraucēji vecumā no 6 līdz 18 gadiem.

Šogad starptautiskās olimpiskā krosa kategorijas sacensībās „Sigulda Cup 2018” pulcēja jaunu dalībnieku rekordu

17.09.2018

Svētdien, 16.septembrī Fischer Slēpošanas centrā, Siguldā norisinājās starptautiskas olimpiskā krosa (UCI XCO C2) kategorijas sacensības kalnu divriteņiem „Sigulda Cup”. Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, Latvijā šāda mēroga sacensības notiek jau ceturto gadu. Šogad sacensības pārstāvēja teju 60 dalībnieki no sešām nācijām – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Rumānijas un Baltkrievijas.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu