20

Gatavojamies UCI XCO C2

Uzzini vairāk!

Izaicini sevi spēlē „Orientēšanās labirints”

Uzzināt vairāk!

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

"S!-Skrien 2018" reģistrācija ir atvērta!

Piesakies!

Siguldā notiks starptautiskas UCI XCO C2 olimpiskā krosa kategorijas sacensības

11.07.2018

Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, jau ceturto gadu uzņemsim dalībniekus no dažādām pasaules valstīm un nodrošināsim augsta līmeņa starptautisku riteņbraukšanas sacensību XCO „Sigulda Cup” UCI C2 2018 organizēšanu. Šāda mēroga un veida sacensības ir unikālas, jo Latvijā šādas ir vienīgās.

Aizvadīts „S!–Skate 2018” otrais posms

06.07.2018

Ceturtdien, 5.jūlijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!–Skate 2018” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas treniņsacensību 2.posms. Treniņsacensības ir kļuvušas par tradīciju un jau piekto gadu pulcē lielus un mazus skrituļslidotājus. Otrajā sacensību posmā startēja vairāk nekā teju 70 dalībnieki, kas tika sadalītas pēc vecuma un meistarības līmeņiem ar iespēju startēt elites vai „open” jeb atvērtajā grupā. Otrajā sacensību posmā dalībnieki sacentās intervāla startā, kurā veicamās distances garums atkarībā no dalībnieku vecuma grupas bija, sākot no 200 metriem līdz 1,2 kilometriem.

Brīvdienās žurnālisti un slavenības devās Fatbike piedzīvojumu izbraucienā

03.07.2018

Fischer Slēpošanas centra nosaukums liek domāt, ka centrā var nodarboties tikai ar ziemas sporta aktivitātes, tomēr šeit tiek piedāvāts arī dažādas vasaras aktivitātes, tai skaitā, doties piedzīvojumos ar Fatbike divriteņiem, kas pēdējos gados Baltijā ir jauna un moderna riteņbraukšanas tendence. Lai izbaudītu Fatbike divriteņu unikalitāti, to priekšrocības un Siguldas gleznaino ainavu, vairāki žurnālisti un sabiedrībā zināmas personības devās Fatbike piedzīvojumu izbraucienā gida pavadībā.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu