5

FatBike piedzīvojumu izbraucieni

Fischer Slēpošanas centrs piedāvā vēl nebijušus izbraucienus gida pavadībā ar piedzīvojumu divriteņiem Fatbike. Fatbike ir unikāli un īpaši radīti braukšanai gan pa smilšainiem un dubļainiem ceļa segumiem, gan sniegotiem, tādējādi dodot iespēju doties piedzīvojumos jebkurā gadalaikā.

  • Izvēlies un piesaki grūtākas vai vieglākas pakāpes maršrutu (izbraucieni no 2  līdz 8 stundām).
  • Iespēja papildus pasūtīt pikniku Gaujas krastā vai pusdienas kādā no Siguldas kafejnīcām.
  • Veic rezervāciju rakstot: [email protected]
  • Grupas tiek komplektētas no 8 cilvēkiem.

"Piedzīvojumu divritenis  Fatbike pats aizved pretī piedzīvojumiem! Neskatoties uz savu smagnējo izskatu, Fatbike ir pārsteidzoši dinamisks, ātrs, ērts un veikls velosipēds, kurš vienlīdz labi pārvietojas pa visdažādākajiem segumiem. Tiem, kam velosipēds nav ikdiena, Fatbike dos papildus stabilitāti un drošību, bet tie, kas ar velo ir uz “Tu”, iepazīs pavisam jaunu velobraukšanas pieredzi. Tas ir jāizmēģina!” Dana Spulle, kaislīga velobraucēja un Fatbike piedzīvojumu izbraucienu gide.

Iepazīšanās cena:

Izbrauciens ar Fatbike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) – 20.00 eiro.

Katra nākamā stunda izbraucienam ar Fatbike (1 personai) – 5.00 eiro.

Izbrauciens ar bērnu Fatbike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) – 15.00 eiro.

Siguldas ID karšu īpašniekiem -10% atlaide.

 


Pilnmēness nakts brauciens ar Fatbike  (31.03.2018., plkst.19.30)

Maršrutā iekļautie apskates objekti: Tautas parks, Kropotkinu kapi, Paradīzes kalns, Kraukļu aiza, Sateseles pilskalns, Televīzijas tornis, Raganu katls, Daudas ūdenskritums.

Maršruta ilgums: ~2 stundas.

Grūtības pakāpe: Vidēji grūts.

Iepazīšanās cena: 20.00 eiro, ar bēnu vai pusaudžu fatbike - 15.00 eiro (10% atlaide ar Siguldas novada ID kartēm). Nakts braucienam būs nepieciešami pieres lukturi. Būs iespēja iznomāt (cena 3.50 eiro). 

Gids: Mārtiņš Zīverts.

img_9459.jpg (1,49 MB)

Tā ir fantastiska noskaņa naktī braukt pa piesnigušām meža takām un Fatbike riteņi tam ir paši piemērotākie. Tumsā mežs un tā skaņas rada noslēpumainu noskaņu. Gan pilnmēness gaisma, gan pieres luktura gaisma nodrošinās nepieciešamo gaismu, lai braukšana būtu droša. 

Pauzes vieta: Arī pauzes vieta ir īpaši izvēlēta - Raganu katls, kur jūs gaidīs ugunskurs un silta zālīšu tēja. Tas noteikti būs piedzīvojums, ko gribēsiet atcerēties.

Cenā iekļauts:

  • FatBike divritenis un ķivere;
  • Gida pakalpojumi;
  • Silta tēja pauzes vietā.

Maršruta sākums/noslēgums: Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A, Siguldā.

Par apģērbu: Silts, sportisks, mitrumu aizturošs apģērbs būs pats ērtākais. Apģērbā iesakām izmantot kārtu principu – labāk vairākas plānākas apģērba kārtas, ko pēc vajadzības uzvilkt vai novilkt, nevis viena bieza. Ieteicama termoveļa. Galvenais, lai kājas un rokas būtu siltas. Velo ķiveres tiks nodrošinātas. Ja saulaina un ziemīga diena, ieteicamas arī saules brilles. Var ņemt līdzi kādu spēcinošu našķi un savu termosu ar siltu dzērienu.

Rezervē vietu izbraucienam, zvanot pa tālruni: +371 26147165

x

Nosūtīt ziņu