16

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

Kafejnīca Finišs strādā arī vasarā

Uzzini vairāk!

Uz tikšanos nākamajā sezonā!

Uzzini vairāk!

Vasaras sezonā Siguldas Pilsētas trasē strādā kafejnīca

01.05.2018

Mūsu sadarbības partneri kafejnīca "Finišs" turpina strādāt arī vasaras sezonā, tamdēļ, ja vēlaties ieturēt maltīti vai stiprināties ar kādu gardu dzērienu pēc garas pastaigas gar Gauju, laipni aicināti. Tā ir mājīga kafejnīca ar plašu terasi - vieta, kur gardi paēst, atpūsties un pavērot Siguldas Pilsētas trasē vai Piedzīvojumu Parkā Tarzāns notiekošo.

No šodienas, 3.aprīļa Siguldas Pilsētas trase noslēdz ziemas sezonu

03.04.2018

No šodienas, 3.aprīļa trase ir slēgta. Paldies ikvienam no jums par šo sezonu. Lai arī sezona iesākās salīdzinoši vēlu, tā izvērtās par ilgu un sniegotu, kā arī sportiski aktīvu. 5.aprīlī no plkst.15.00 līdz 19.00, kā arī 7.aprīlī no plkst.12.00 līdz 14.00 tiks atgriezta drošības nauda pret sezonas slēpošanas kartēm un nauda par šīs sezonas neizmantotajiem braucieniem. Slēpošanas kartes un iegādātos braucienus varēs turpināt izmantot arī nākamajā sezonā. Uz tikšanos 2018./2019. gada ziemas sezonā!

Izmaiņas darba laikos Lieldienu brīvdienās

29.03.2018

Lieldienu brīvdienās, no 30.marta līdz 2.aprīlīm ikvienam ziemas aktīvā sporta veida cienītājam ir iespēja izbaudīt vēl pēdējās ziemas sajūtas slēpojot vai snovojot Siguldas Pilsētas trasē, kā arī Fischer Slēpošanas centrā, kur joprojām pieejama 1,4 kilometru garā distanču slēpošanas trase.

Skatīt vairāk

Instruktori

Kafejnīca

Noma

x

Nosūtīt ziņu