0

Kafejnīca Finišs strādā arī vasarā

Uzzini vairāk!

Uz tikšanos nākamajā sezonā!

Uzzini vairāk!

Vasaras sezonā Siguldas Pilsētas trasē strādā kafejnīca

01.05.2018

Mūsu sadarbības partneri kafejnīca "Finišs" turpina strādāt arī vasaras sezonā, tamdēļ, ja vēlaties ieturēt maltīti vai stiprināties ar kādu gardu dzērienu pēc garas pastaigas gar Gauju, laipni aicināti. Tā ir mājīga kafejnīca ar plašu terasi - vieta, kur gardi paēst, atpūsties un pavērot Siguldas Pilsētas trasē vai Piedzīvojumu Parkā Tarzāns notiekošo.

No šodienas, 3.aprīļa Siguldas Pilsētas trase noslēdz ziemas sezonu

03.04.2018

No šodienas, 3.aprīļa trase ir slēgta. Paldies ikvienam no jums par šo sezonu. Lai arī sezona iesākās salīdzinoši vēlu, tā izvērtās par ilgu un sniegotu, kā arī sportiski aktīvu. 5.aprīlī no plkst.15.00 līdz 19.00, kā arī 7.aprīlī no plkst.12.00 līdz 14.00 tiks atgriezta drošības nauda pret sezonas slēpošanas kartēm un nauda par šīs sezonas neizmantotajiem braucieniem. Slēpošanas kartes un iegādātos braucienus varēs turpināt izmantot arī nākamajā sezonā. Uz tikšanos 2018./2019. gada ziemas sezonā!

Lieldienas uz slēpēm!

26.03.2018

Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase aicina brīvdienas pavadīt slēpojot. Lai gan astronomiskais pavasaris jau ir iestājies, ziema tik ātri prom no Siguldas nesteidzas. Šī gada aukstā ziema devusi iespēju uzturēt sniega segumu Siguldas Pilsētas trasēs un Fischer Slēpošanas centra trasē augstā kvalitātē, nodrošinot unikālu iespēju visiem ziemas mīļotājiem, slēpot arī Lieldienās.

Skatīt vairāk

Instruktori

Inventāra apkope

Inventāra noma

x

Nosūtīt ziņu