Water icon 28

Siguldas Sporta diagnostika

Siguldas Sporta diagnostika piedāvās:

  • Sertificēts fizioterapeits palīdzēs uzturēt un uzlabot fiziski funkcionālo stāvokli. Pielietojot dažādas fizioterapijas tehnikas, ārstē sportistu pēc saslimšanām un traumām, kā arī izglīto par profilaktiskiem un veselību veicinošiem pasākumiem.
  • Sertificēts sporta masieris samazinās muskuļu saspringumu, paaugstinās darba spējas un sagatavos sportistu treniņiem un sacensībām.
  • Uztura speciālists ieteiks katram aktīvam sportotājam noteikt enerģijas patēriņu, izvēlēties veselīga uztura principiem atbilstošu uzturu, mērķtiecīgi izmantot olbaltumus, ogļhidrātus un uztura bagātinātājus, kuri specifiski paaugstina sportista darbaspējas.
  • Funkcionālās izmeklēšanas kabinetā tiks veikti individuāli piemēroti maksimālās slodzes testi uz slīdceliņa vai veloergometra, sekojot līdzi sirdsdarbībai, vienlaicīgi veicot gāzes analīzi un laktāta līmeni kapilārajās asinīs. Papildus var  noteikt apakšējās ķermeņa daļas eksplozīvo spēku uz vertikālās lēciena spēka platformas un ķermeņa sastāva analīzi.  No visu testu iegūtajiem datiem sporta ārsts vai kardiologs novērtēs Jūsu organisma darba spējas un sniegs ieteikumus fiziskās veselības uzlabošanai, kā arī piemēroto sporta veidu, fiziskās slodzes biežumu, intensitāti, ilgumu uz kā pamata var veidot individuālu treniņplānu. 

 Siguldas Sporta diagnostika plāno uzņemt klientus jau no šī gada rudens. 

x

Nosūtīt ziņu