Water icon 28

Cigun

Sena Austrumu veselības uzturēšanas sistēma, kas ļauj cilvēkam saviem spēkiem tikt vaļā no slimībām, atveseļoties un stiprināt veselību. Tehnikas, kuras tiek izmantotas darbā ar dzīvības enerģiju, ir radušās pirms četriem – pieciem tūkstošiem gadu, izturējušas laika pārbaudi un ir kļuvušas populāras arī Eiropā.

Nosaukumu "Cigun" (Qigong) parasti tulko kā "darbs ar dzīvības enerģiju”, tomēr ķīniešu hieroglifam "ci" ir vairākas nozīmes, un viena no tām – "gaiss" , tādēļ nereti ar cigunu tiek saprasti elpošanas vingrinājumi veselības stiprināšanai, uzturēšanai un uzlabošanai. Veselības sporta speciālisti iesaka ciguna nodarbības daudzos gadījumos, kad nepieciešams uzlabot veselību pacientiem ar hroniskām kaitēm un veselības traucējumiem, kā, piemēram, veģetatīvās distonijas un miega traucējumu gadījumā, balsta un kustību aparāta slimniekiem, pacientiem ar lieko svaru un senioriem.

Nodarbībās tiks praktizēta atveseļojošā saulainā ciguna sistēma, kuras autors ir Austrumu medicīnas speciālists Igors Kudrjavcevs. Tā ietver klasiskā ciguna paņēmienus, kas apvienojumā ar jaunākajām medicīnas atziņām ļauj pārvaldīt apziņu un ķermeni, izmantojot kustības, elpošanu un domāšanu, tādējādi nodrošinot brīvu enerģijas plūsmu, labu veselību un pašsajūtu.

Trenere Fanija Šitca

Nodarbību saraksts

Cenas

x

Nosūtīt ziņu