Pasākumu plāns

siguldassports

Pirmdiena, 16 Marts 2015 15:42

Sporta pasākumi 2015.gada aprīlī

Uzrakstija

www.sigulda.lv , www.siguldassports.lv

APRĪLIS

2.aprīlis

Siguldas novada skolu sacensības “Lielā balva”

NOLIKUMS

Siguldas Valsts ģimnāzija, plkst.9.00

Siguldas Sporta skola Karīna Putniņa

10.aprīlis

Latvijas Basketbola līga 3 BK Sigulda – BK Dartija

Siguldas Sporta skola, plkst.20.00

BK Sigulda Māris Vikmanis tālr.29208803

11.-12.aprīlis

Futbola turnīrs zēniem “Sigulda Cup 2015”

Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas Pilsētas stadioni, sākums plkst.10.00

Futbola klubs “Supernova” Jānis Engelis tālr.29667834

16. aprīlis

Skriešanas seriāls „Siguldas apļi” 1. kārta

NOLIKUMS

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.18.00

Siguldas pašvaldības   Sporta pārvalde Zanda Abzalone

18.-19.aprīlis

Futbola turnīrs zēniem “Sigulda Cup 2015”

Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas Pilsētas stadioni, sākums plkst.10.00

Futbola klubs “Supernova” Jānis Engelis tālr.29667834

21.aprīlis

Siguldas novada skolu atklātās sacensības krosā, pavasara posms

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.15.00

Siguldas Sporta skola Karīna Putniņa

30.aprīlis

S! Powerslide balvas izcīņa skrituļslidošanā

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.18.00

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs Jānis Lazdāns

Ceturtdiena, 12 Februāris 2015 12:34

Sporta pasākumi martā

Uzrakstija

www.sigulda.lv , www.siguldassports.lv

MARTS

1.marts

Latvijas čempionāts futbolā, Vidzemes zona 2004.g.dz. zēni

Allažu Sporta komplekss, plkst.10.00

Jānis Engelis, FK “Super Nova”

3.marts

Latvijas skolu sacensības volejbolā “Lāse 2015” A grupa (1995.-1998,g.dz.) jaunieši un jaunietes

Siguldas Valsts ģimnāzijas sporta zāle, plkst.9.00

Siguldas Sporta skola, Normunds Šulte

5.marts

Siguldas novada skolu sacensības basketbolā B grupa (1999.-2000.g.dz.) zēni un meitenes

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst.10.00

Siguldas Sporta skola

6.-8.marts

Latvijas III Ziemas Olimpiāde

Sigulda

Latvijas Olimpiskā komiteja

8.marts

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga U-16 Siguldas SS – Jēkabpils

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst.11.00

Siguldas Sporta skola, Eliss Teterovskis

7.-8.marts

Latvijas Apvienotā Badmintona līga

Siguldas 1.pamatskola, plkst. 10.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde, Ainārs Gureckis

10.marts

Siguldas novada skolu sacensības basketbolā A grupa (1995.-1998.g.dz.) jaunieši un jaunietes

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst.10.00

Siguldas Sporta skola

12.marts

Slēpošanas seriāls “Siguldas apļi 2015” 5.kārta

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.18.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde

13.marts

S! – FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.11.00

Jānis Lazdāns

14.marts

Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē ātrspēlē un klasikā, U-10 vecuma grupā

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst.10.00

Siguldas Sporta skola, Edgars Ratnieks

21.marts

Sacensības distanču slēpošanā “Siguldas kauss 2015"

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst.11.00

Jānis Lazdāns

22.marts

Siguldas novada atklātais turnīrs telpu futbolā

Allažu Sporta centrs, plkst.10.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde

26.marts

Siguldas novada skolu sacensības dambretē

Siguldas novada Jaunrades centrs, plkst.10.00

Siguldas Sporta skola

28.marts

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga U-14 Siguldas SS – Keizarmežs

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst.13.00

Siguldas Sporta skola, Agnija Labrence

Ceturtdiena, 12 Februāris 2015 12:33

Sporta pasākumi februārī

Uzrakstija

www.sigulda.lv , www.siguldassports.lv

FEBRUĀRIS

7.-8.februāris

Latvijas Apvienotā Badmintona līga 6, 4.posms

Siguldas 1.pamatskola, plkst. 10.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde, Ainārs Gureckis

7.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga II divīzija A U-16 Sigulda - Līvāni

Siguldas Sporta skola, plkst. 13.00

www.basket.lv

7.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga I divīzija U-14 Sigulda - Jelgava

Siguldas Sporta skola, plkst. 15.00

www.basket.lv

7.februāris

Latvijas čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē klasikā un ātrspēlē U-10 vecuma grupai

Siguldas novada Jaunrades centrs, plkst. 11.00

www.siguldassports.lv

8.februāris

“Vilciņa kauss” 3.posms sacensības kalnu slēpošanā

 

www.infoski.lv

8.februāris

Latvijas čempionāts basketbolā veterāniem K 50+ Sigulda - Ikšķile

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkt.17.30

www.maxibasket.lv

12.februāris

Slēpošanas seriāls “Siguldas apļi 2015”3.kārta

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 18.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

12.februāris

Siguldas novada skolu atklātās sacensības basketbolā “Oranžā bumba” C grupa

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkt.11.00

Siguldas Sporta skola

12.-15.februāris

Pasaules čempionāts kamaniņu sportā

Siguldas kamaniņu un bobsleja trase

Latvijas Kamaniņu sporta fedrācija

14.februāris

“Vilciņa kauss” 4.posms sacensības kalnu slēpošanā

 

www.infoski.lv

15.februāris

Siguldas Sporta skolas kausa izcīna kalnu slēpošanā

Olimpiskais centrs “Sigulda”, plkst.9.30

www.siguldassports.lv

15.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga U-16 meitenes KB Sigulda - Saldus

Allažu SC, plkst. 11.00

www.basket.lv

16.februāris

S! – FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 3.posms

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 11.00

Jānis Lazdāns

17.februāris

“Lāse 2015”kausa izcīņa skolu komandām volejbolā

Siguldas Valsts ģimnāzija

Siguldas Sporta skola

17.februāris

Siguldas novada skolu atklātās sacensības stafetēs “Drošie un veiklie”

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29

Siguldas Sporta skola

21.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga II divīzija A U-16 Sigulda - Alūksne

Allažu Sporta centrs, plkst. 11.00

www.basket.lv

21.-22.februāris

Baltic Cup 2015, 2.posms

Olimpiskais centrs “Sigulda”

www.infoski.lv

21.-22.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U-13 grupas 3.posma sacensības

Siguldas Sporta skola

www.basket.lv

26.februāris

Slēpošanas seriāls “Siguldas apļi 2015”4.kārta

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 18.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

28.februāris

Siguldas novada atklātais turnīrs telpu futbolā

Allažu Sporta centrs, plkst.10.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

28.februāris

Latvijas čempionāts basketbolā veterāniem K 50+ Sigulda – BK Tukums

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkt.17.30

www.maxibasket.lv

28.februāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līga I divīzija U-14 Sigulda – Rīga/Rīdzene

Siguldas Sporta skola, plkst. 11.00

www.basket.lv

28.februāris – 1.marts

Latvijas kauss kalnu slēpošanā, 2.posms

 

www.infoski.lv

Ceturtdiena, 08 Janvāris 2015 15:08

Sporta pasākumi janvārī

Uzrakstija

www.sigulda.lv , www.siguldassports.lv

JANVĀRIS

3.-4.janvāris

Latvijas Apvienotā badmintona līga 6, 3.posms

Siguldas 1.pamatskola, plkst. 10.00

Siguldas novada Sporta pārvalde, Ainārs Gureckis

8.janvāris

Slēpošanas seriāls “Siguldas apļi 2015” 1.kārta

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 18.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

11.janvāris

Maxibasket līga K50+ Sigulda - Kolonna

Siguldas Sporta skola, plkst. 17.30

www.maxibasket.lv

13.janvāris

Siguldas novada skolu atklātās sacensības rotaļā “Tautas bumba” D grupai ( 2003.- 2005.g.dz)

Allažu sporta komplekss, plkst.11.00

Siguldas Sporta skola

16. janvāris

S! – FISHER Ziemas skolēnu čempionāts 1.posms

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 11.00

Jānis Lazdāns

16.janvāris

Latvijas Basketbola līga 3 Sigulda – BK Krāslava

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, Sigulda, plkst. 20.00.

www.basket.lv

Māris Vikmanis

17.janvāris

Vilciņa kauss kalnu slēpošanā, 1.posms

Olimpiskais centrs “Sigulda”plkst.10.00

www.infoski.lv

18.janvāris

Tautas slēpojums ”Sigulda”

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 10.00

Jānis Lazdāns

22.janvāris

Slēpošanas seriāls “Siguldas apļi 2015” 2.kārta

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 18.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

24.janvāris

Vilciņa kauss kalnu slēpošanā, 2.posms

Olimpiskais centrs “Sigulda”plkst.10.00

www.infoski.lv

24.janvāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 1.divīzijas U-14 grupa Sigulda – BS Ogre

Siguldas Sporta skola, plkst. 11.00

www.basket.lv, 22022898

25.janvāris

Siguldas novada atklātais turnīrs telpu futbolā

Allažu Sporta centrs, plkst.10.00

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

25.janvāris

Siguldas Sporta skolas kauss kalnu slēpošanā

OSC, plkst. 9.30

Sandra Meldere, 29125024

25.janvāris

VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas II divžijas U-16 grupa Sigulda - Rūjiena

Siguldas Sporta skola, plkst. 15.30

www.basket.lv, 22022898

30.janvāris

Siguldas novada skolu atklātās sacensības distanču slēpošanā un S! – FISHER Ziemas skolēnu čempionāts 2.posms

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs, plkst. 11.00

Siguldas Sporta skola

31.janvāris – 1.februāris

Latvijas kauss kalnu slēpošanā 1.kārta

Olimpiskais centrs “Sigulda”plkst.10.00

www.infoski.lv

Trešdiena, 26 Novembris 2014 10:13

Sporta pasākumi decembrī

Uzrakstija

DECEMBRIS

2.decembris

Siguldas novada atklātais skolu komandu turnīrs basketbolā „Oranžā bumba” D grupa

Siguldas Sporta skola, plkst. 12.00

Siguldas Sporta skola, Karīna Putniņa, tālr. 29360283

3.decembris

Siguldas novada atklātās sacensības telpu orientēšanās sportā, B, A un Open grupa

Siguldas Sporta skola, plkst. 15.00-19.00

Siguldas Sporta skola, Karīna Putniņa, tālr. 29360283

6.decembris

Latvijas čempionāts jauniešiem badmintonā

Siguldas novada sporta bāzes

Latvijas Badmintona federācija Ainārs Gureckis

12.decembris

Siguldas novada Sporta laureāts 2014

Siguldas pagasta Kultūras nams, plkst.19

Siguldas novada pašvaldība Sporta pārvalde

13.decembris

Latvijas Jaunatnes basketbola līga (LJBL) zēniem, U-14, Siguldas SS – Ventspils Spars

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, Sigulda, plkst. 12.00.

Siguldas Sporta skola

13.decembris

„Siguldas spieķis VI” sacensības loka šaušanā

Siguldas 1.pamatskolas sporta komplekss, plkt.10.00

Biedrība „Stiegra”

14.decembris

Latvijas klubu čempionāts badmintonā

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, plkst. 9.00

Latvijas Badmintona federācija Ainārs Gureckis

14.decembris

Latvijas Basketbola veterānu līga K 50+ Sigulda – Ķekava

Allažu Sporta komplekss, plkst. 11.00

www.maxibasket.lv

Uģis Lielpēteris

19.decembris

Latvijas Basketbola līga 3 Sigulda – Bauskas BJSS

Siguldas Sporta skola, Gāles iela 29, Sigulda, plkst. 20.00.

www.basket.lv

Māris Vikmanis

20.decembris

Latvijas čempionāts jauniešiem badmintonā

Siguldas novada sporta bāzes

Latvijas Badmintona federācija Ainārs Gureckis

21.decembris

Siguldas novada atklātais turnīrs telpu futbolā

Allažu Sporta centrs, plkst. 10.00.

Siguldas novada Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

26.decembris

Siguldas novada atklātais turnīrs volejbolā “Ziemassvētku turnīrs”

Siguldas 1.pamatskolas sporta komplekss, plkt.10.00

Siguldas novada Sporta pārvalde Gatis Berdinskis

1 lapa no 9

Aptauja

Vai piedalīsies skriešanas seriālā Siguldas Apļi 2015?

Notikumu kalendārs

March 2015
M T W T F S S
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5