16

Kalendārs

15 Jūn 09:00

Patria Tough Run

Gatavojoties Latvijas armijas 100. dzimšanas dienai Speciālo uzdevumu vienība (SUV) sadarbībā ar ASK PATRIA organizēs Nacionālo bruņoto spēku (NBS) atbalstītu šķēršļu skrējienu "PATRIA TOUGH RUN" KOPĀ AR KARAVĪRU.

Skrējiena būtība ir vairot Latvijas sabiedrības uzticēšanos NBS, NATO karavīriem un valsts apziņas stiprināšanu, ko arī izsaka skrējiena moto: “KOPĀ AR KARAVĪRU”. Radot vienotības sajūtu un paverot sabiedrībai iespēju darbībā iepazīt Latvijas karavīrus — fiziski, psihiski un intelektuāli stiprus cilvēkus. Sekojiet informācijai mājas lapā  http://patriatoughrun.lv

14 Mar 18:00

Sacensību seriāls S!-Slēpo 2019 3.posms

Distanču slēpošanas sacensības gan lieliem, gan maziem norisināsies trijos posmos   FischerSlēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros. Sacensības ir paredzētas ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Ikviens dalībnieks piedalās jaunu  Fischer  slēpju izlozē.

Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Sacensību nolikums.

08 Mar 11:00

S!-FISCHER Ziemas skolēnu čempionāts 2019 4.posms

S!- Fischer 2019 Ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā ir viens no sezonas apmeklētākajiem un gaidītākajiem skolu sporta pasākumiem, kas norisinās četros posmos, kuros skolēni cīnās par galveno balvu – dāvanu karti 1500.00 eiro apmērā slēpošanas inventāra iegādei no Fischer.

Sacensību nolikums.

07 Feb 18:00

Sacensību seriāls S!-Slēpo 2019 2.posms

Distanču slēpošanas sacensības gan lieliem, gan maziem norisināsies trijos posmos Fischer Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros. Sacensības ir paredzētas ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Ikviens dalībnieks piedalās jaunu Fischer slēpju izlozē.

Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Sacensību nolikums.

17 Jan 18:00

Sacensību seriāls S!-Slēpo 2019 1.posms

Distanču slēpošanas sacensības gan lieliem, gan maziem norisināsies trijos posmos Fischer Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros. Sacensības ir paredzētas ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Ikviens dalībnieks piedalās jaunu Fischer slēpju izlozē.

Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garums.

Sacensību nolikums.

20 Sep 2018 17:00

S!-Skate skrituļslidošanas seriāla 4.posms

"S!-Skate 2018" ir bērnu un pieaugušo skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāls, kur aicināts piedalīties ikviens entuziasts. Sacensību seriāls jau notiek ceturto gadu un ik gadus pulcē arvien vairāk dalībnieku. Šogad jaunums - Open grupas rollerslēpošanā. Nolikums un pieteikšanās tiešsaistē www.siguldassports.lv līdz katra posma iepriekšējās dienas plkst.17.00 vai sacensību norises dienā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.17.30 līdz plkst.18.30. Jaunums! Iespēja pieteikties un apmaksāt sacensību dalības maksu tiešsaistē, iegūstot atlaidi dalības maksai. Piesakoties un apmaksājot dalību uz visiem sacensību posmiem, atlaide dalībai līdz 30%. Sacensībās var piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas iemaņas un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis. Posmi: 1. posms – 24.maijs; 2. posms – 5.jūlijs; 3. posms – 23. augusts; 4. posms – 20. septembris.

Nolikums

 

16 Sep 2018 15:00

S!-Šķēršļu velo 2018

‘’S!-Šķēršļu velo 2018’’ ir velosacensības, kurās dalībniekiem būs ne tikai jābrauc ar velo ierastajā trasē un meža takās, bet arī jāpārvar dažāda veida sķēršļi – gan cilvēka veidoti (vilnītis, pakāpiens, līdzsvara šūpoles, labirints, stumšanas zona, u.c.), gan sacensību apvidū jau atrodamie dabiski izveidojušies (saknes, reljefs, līkumi, u.c.). Šāda veida sacensības palīdz velobraucējiem attīstīt un pārliecināties par savām velosipēda vadītprasmēm un veiklību dažādos apstākļos.

Nolikums

 

16 Sep 2018 09:00

XCO "Sigulda Cup" UCI C2, Latvia olimpiskā krosa sacensības

Starptautiskās UCI kategorijas sacensības, kur trasē dalībnieki dosies pa meža takām, kurās atrodas dažādi šķēršļi – tramplīni, virāžas, smiltis, saknes, akmeņu krāvumi, koki u.c. Trases iekārtošanā tiek izmantoti gan dabīgi radušies šķēršļi, gan arī mākslīgi veidoti šķēršļi. Sacensības ir dinamiskas, to dalībniekiem nepieciešams spēks, izveicība un labas koncentrēšanās spējas.

Nolikums_LV

Nolikums_EN

 

06 Sep 2018 17:00

„S!-Skrien 2018" 5. posms

“S!-Skrien” – katrs skrien, nūjo, tik cik vēlas un var – treniņsacensības dod iespēju mērķtiecīgi gatavoties Siguldas Pusmaratonam, kas notiks 2018. gada 13. oktobrī, kā arī citām sacensībām. Turklāt sev pieejamā laikā, jo visos posmos tiks nodrošināts atvērtais starts un ikviens dalībnieks var doties startā no plkst.18.00 līdz 19.30 jebkurā laikā. Lielais aplis: garums: 2.5 km (tikai 5% asfalts), kāpuma metru summa + 70m. Katram finišā salds pārsteigums. Iepriekšējā reģistrācija sacensībām www.siguldassports.lv vietnē, aizpildot dalībnieka anketu. Posmi: 1. posms – 10.maijs; 2. posms – 7. jūnijs; 3. posms – 19. jūlijs; 4. posms – 2. augusts; 5. posms – 6. septembris. Aicinām reģistrēties savlaicīgi, jo apmaksājot tiešsaistē dalības maksu, iegūsiet atlaidi.Reģistrējieties un apmaksājiet dalību savlaicīgi, lai sacensību dienā variet koncentrējies tikai uz veiksmīgiem startiem!

Nolikums

 

30 Aug 2018 17:30

S!-Velo seriāla 5.posms

"S!-Velo 2018" ir bērnu un pieaugušo riteņbraukšanas sacensību seriāls, kur aicināts piedalīties ikviens riteņbraukšanas entuziasts. Sacensību seriāls jau notiek ceturto gadu un ik gadus pulcē arvien vairāk dalībnieku. Nolikums un pieteikšanās tiešsaistē www.siguldassports.lv līdz katra posma iepriekšējās dienas plkst.17.00 vai sacensību norises dienā Fischer Slēpošanas centrā no plkst.17.30 līdz plkst.18.30. Jaunums! Iespēja pieteikties un apmaksāt sacensību dalības maksu tiešsaistē, iegūstot atlaidi dalības maksai. Piesakoties un apmaksājot dalību uz visiem sacensību posmiem, atlaide dalībai līdz 30%.

Nolikums

x

Nosūtīt ziņu