Water icon 28

Lieliska ziņa! 10. jūlijā apmeklētājiem būs pieejams Ūdens atrakciju parks

05.07.2021

Tas brīdis ir pienācis. Jau šo sestdien, 10. jūlijā, Siguldas Sporta centrā iestāsies īsta tropiskā vasara, jo durvis apmeklētājiem atkal vērs Ūdens atrakciju parks, kur pieejama droša un nesteidzīga atpūta visai ģimenei.

Pie mums pašiem mazākajiem pieejams īpaši silta ūdens baseins ar slidkalniņiem un ūdenskritumu, lielākajiem ūdens slīdrenes vairāk nekā 40 metru garumā, ikdienas stresa nogurdinātajiem – ūdens kaskādes muskuļu saspringuma atbrīvošanai, kā arī trīs dažādas pirtis ikviena gaumei: sauna, tvaika un infrasarkanā, un vēl hidromasāžas gultas un dušas, un džakuzi vanna.

Sākotnēji Ūdens atrakciju parks strādās 4 dienas nedēļā no ceturtdienas līdz svētdienai: ceturtdienās un piektdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00 un nedēļas nogales brīvdienās no 10.00 līdz 18.00.

Apmeklējums pieejams tikai ar iepriekšēju rezervāciju caur mobilo aplikāciju Bookla, sākot ar šo trešdienu, 7. jūliju, plkst. 10.00.

Kā būs jāveic rezervācija?

  • Nepieciešama mobilā aplikācija Bookla, kuru var bez maksas lejupielādēt gan Android, gan Apple telefoniem šeit - https://bookla.eu/lv.
  • Lejupielādējot aplikāciju, nepieciešams reģistrēties, atrast Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju parku un izvēlēties sev piemērotāko laiku apmeklējumam.
  • Reģistrācija un rezervācija aplikācijā ir bezmaksas.

Apmeklējumu būs iespēja rezervēt ik pa pilnai stundai un viena apmeklējuma laiks ir ne vairāk kā 2 stundas, ieskaitot laiku ģērbtuvēs. Pilnais Ūdens atrakciju parka cenrādis ir pieejams šeit.  

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 Ūdens atrakciju parku iekštelpās drīkst apmeklēt ikviena persona vecumā no 12 gadiem, kurai ir zaļais sertifikāts, bet bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, drīkst apmeklēt Ūdens atrakciju parku kopā ar pavadošo personu, kurai arī ir digitālais Covid-19 sertifikāts.

Atgādinām, ka digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt personas:

1) vecumā no 12 gadiem, kuriem ir COVID-19 vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls;

2) vecumā no 12 gadiem, kuriem ir COVID-19 pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;

3) vecumā no 12 gadiem, kuriem ir pēdējo 48h laikā veikts negatīvs Covid-19 tests (pieaugušajiem testēšanu bez maksas valsts nodrošinās līdz š.g. 1. augustam, bet bērniem no 12 līdz 17 gadiem līdz 1. septembrim).

Ierodoties Siguldas Sporta centrā, ir jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejuplādēt savā tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas: https://covid19sertifikats.lv/

Pašlaik Siguldas Sporta centra kafejnīca nedarbojas, bet būs iespēja mūsu peldlietu veikaliņā iegādāties dzeramo ūdeni pudelēs.

Tiekamies Ūdens atrakciju parkā!

x

Nosūtīt ziņu