Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju parku un peldbaseinu atvērs 19.jūlijā

13.07.2018

Siguldas Sporta centrs informē, ka sakarā ar SIA „Wesemann–Sigulda” maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcijas darbu aizkavēšanos, Ūdens atrakciju parka un peldbaseina atvēršana plānota 19.jūlijā – pēc tam, kad tiks veikta peldbaseinu sistēmu ūdens uzsildīšana līdz nepieciešamajai temperatūrai. Darbu atsāks arī Sporta centrā esošā kafejnīca „Eklers”.

Siguldā notiks starptautiskas UCI XCO C2 olimpiskā krosa kategorijas sacensības

11.07.2018

Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, jau ceturto gadu uzņemsim dalībniekus no dažādām pasaules valstīm un nodrošināsim augsta līmeņa starptautisku riteņbraukšanas sacensību XCO „Sigulda Cup” UCI C2 2018 organizēšanu. Šāda mēroga un veida sacensības ir unikālas, jo Latvijā šādas ir vienīgās.

Aizvadīts „S!–Skate 2018” otrais posms

06.07.2018

Ceturtdien, 5.jūlijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!–Skate 2018” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas treniņsacensību 2.posms. Treniņsacensības ir kļuvušas par tradīciju un jau piekto gadu pulcē lielus un mazus skrituļslidotājus. Otrajā sacensību posmā startēja vairāk nekā teju 70 dalībnieki, kas tika sadalītas pēc vecuma un meistarības līmeņiem ar iespēju startēt elites vai „open” jeb atvērtajā grupā. Otrajā sacensību posmā dalībnieki sacentās intervāla startā, kurā veicamās distances garums atkarībā no dalībnieku vecuma grupas bija, sākot no 200 metriem līdz 1,2 kilometriem.

Brīvdienās žurnālisti un slavenības devās Fatbike piedzīvojumu izbraucienā

03.07.2018

Fischer Slēpošanas centra nosaukums liek domāt, ka centrā var nodarboties tikai ar ziemas sporta aktivitātes, tomēr šeit tiek piedāvāts arī dažādas vasaras aktivitātes, tai skaitā, doties piedzīvojumos ar Fatbike divriteņiem, kas pēdējos gados Baltijā ir jauna un moderna riteņbraukšanas tendence. Lai izbaudītu Fatbike divriteņu unikalitāti, to priekšrocības un Siguldas gleznaino ainavu, vairāki žurnālisti un sabiedrībā zināmas personības devās Fatbike piedzīvojumu izbraucienā gida pavadībā.

Piedalies „S!-Skate 2018” treniņsacensību otrajā posmā

02.07.2018

5.jūlijā tiks noskaidroti labākie treniņsacensību „S!-Skate 2018” otrā posma skrituļslidotāji un rollerslēpotāji. Treniņsacensības jau notiek piekto gadu un kļuvušas par tradīciju gan lieliem, gan maziem skrituļslidotājiem. Šogad sacensībās aicināti startēt arī rollerslēpotāji. Kopumā šovasar notiks vēl trīs treniņsacensību posmi: 5. jūlijā, 23.augustā un 20.septembrī.

Noslēdzies „S!-Velo 2018” sacensību 3.posms

29.06.2018

Ceturtdien, 28.jūnijā, Fischer Slēpošanas centrā ar kuplu riteņbraucēju skaitu tika aizvadīts „S!–Velo 2018” treniņsacensību 3.posms. Kopumā sacensībās piedalījās 188 dažāda vecuma velobraucēji. Dalībnieki sacentās 22 vecuma grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu-dapu klasē, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi. Piecas sacensību dalībnieku grupas - SV16, SV-juniori, SV-elites, SV-40 un SV-OPEN veica kopēju distanci gar Gauju Rāmkalnu virzienā.

Vasarā turpinās bezmaksas sporta nodarbības Siguldas novada iedzīvotājiem

28.06.2018

Arī vasaras mēnešos nevajadzētu aizmirst rūpēties par savu veselību un fizisko formu, tāpēc Siguldas Sporta centrs jūlijā, augustā un septembrī piedāvā bezmaksas sporta nodarbības Siguldas novada iedzīvotājiem.

Izaicini sevi aizraujošajā „Orientēšanās labirints 2018” spēlē

27.06.2018

Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties aizraujošā spēlē ar sacensību elementiem „Orientēšanās labirints 2018”, kas norisināsies no 3.jūlija līdz 30.septembrim centra darba laikos. Tā ir lieliska iespēja pavadīt laiku aktīvi svaigā gaisā, izaicinot sevi vai piedaloties kopā ar ģimeni un draugiem.

SIA “Siguldas Sporta serviss” informē, ka ar 2018.gada 20.jūniju Sabiedrībai tiek mainīta juridiskā adrese.

27.06.2018

Turpmāk SIA “Siguldas Sporta serviss” administrācijas juridiskā adrese būs Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150, līdz ar to, sagatavojot un nosūtot dokumentus, lūdzam ņemt vērā šīs izmaiņas. Ar cieņu, SIA “Siguldas Sporta serviss” administrācija

No 23.jūnija līdz 13.jūlijam tehniskais pārtraukums

22.06.2018

Tehniskā pārtraukuma laikā no 23.jūnija līdz 13.jūlijam peldbaseins, Ūdens atrakciju parks un sporta centra kafejnīca "Eklers" būs slēgti. Savukārt grupu nodarbības un treniņi Spēka zālē notiks visu vasaru bez izmaiņām. Lai aktīva vasara!

Darba laika izmaiņas Līgo svētkos

18.06.2018

22.jūnijā Siguldas Sporta centrs strādās līdz plkst.21.00 savukārt 23. un 24.jūnijā būs slēgts. Atgādinām, ka no 23.jūnija līdz 13.jūlijam plānots tehniskais pārtraukums, kura laikā Ūdens atrakciju parks un peldbaseins nestrādās. Grupu nodarbības un treniņi Spēka zālē notiks visu vasaru bez izmaiņām. Lustīgu līgošanu!

Uzdāvini izlaidumā dāvanu karti no Fischer Slēpošanas centra!

13.06.2018

Šajā nedēļas nogalē, 15. un 16.jūnijā Siguldas novada skolās svinēs izlaidumus. Uzdāvini savam draugam, brālim, māsai, meitai vai dēlam dāvanu karti no Siguldas Sporta centra. Šī būs lieliska motivācija skolēniem sportiskais un aktīvai vasarai.

x

Nosūtīt ziņu