Water icon 28

Bezmaksas nodarbības jūlijs – septembris

Uzzini vairāk!

No septembra Peldētapmācības skola

Piesakies!

Nāc spēlēt tenisu

Uzzini vairāk!

Svētdien, 23.septembrī Ūdens atrakciju parks apmeklētajiem būs atvērts no plkst.12.30

21.09.2018

Saistībā ar pasākuma norisi Ūdens atrakciju parkā svētdien, 23.septembrī gaidīsim jūs ciemos no plkst.12.30. Grupu nodarbības notiks kā ierasts. Spēka zāles darba laiki nemainās. Neskaidrību gadījumā, lūgums, zvanīt - 25448860 vai 67973111

Līdz 1.oktobrim iegādājies Siguldas Sporta centra abonementus par esošajām cenām

21.09.2018

Lai arī turpmāk siguldieši tikpat aktīvi izmantotu plašo sporta nodarbību piedāvājumu pirms gada atklātajā sporta būvē, veicot izmaiņas cenu politikā, līdz 1.oktobrim Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašnieki tiek aicināti iegādāties abonementus par esošajām cenām.

No 24. līdz 30.septembrim Siguldā norisināsies rudens Veselības un sporta nedēļa

19.09.2018

Sigulda ir aizraujoša vieta, kurā, veicinot iedzīvotāju fizisko aktivitāti, ik gadu norisinās treniņsacensības vairākos posmos skriešanā, riteņbraukšanā, skrituļslidošanā un distanču slēpošanā bērniem un jauniešiem, kā arī bezmaksas sporta nodarbības dažādām auditorijām, lai uzlabotu ikviena dalībnieka veselību un fizisko sagatavotību. Siguldas sportisko garu apliecina arī tas, ka Siguldas pilsētas vidusskolā šajā mācību gadā mācības 1.klasē uzsākusi jau ceturtā sporta klase, lai Sigulda arī turpmāk būtu Latvijas olimpiešu kalve.

Skatīt vairāk

Treneri un instruktori

Kafejnīca

Veikals

x

Nosūtīt ziņu