Pasākumi

21 Nov 19:30

LBL3 spēle Sigudas SS - Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola - 2

Latvijas Basketbola 3.divīzijas čempionāts ilgs no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada aprīlim.Siguldas Sporta skolas komandā spēlē esošie Sporta skolas U-17 grupas audzēkņi un Sporta skolas absolvējušie basketbolisti. Siguldas komandu trenē Sporta skolas Basketbola nodaļas treneri Agnija Labrence un Mareks Veics.

Siguldas Sporta centrā šāda līmeņa basketbola spēlēs notiks pirmo reizi, tāpēc tiek aicināts ikviens Siguldas novada iedzīvotājs un pilsētas viesis atbalstīt basketbolistus Latvijas Basketbola 3.divīzijas čempionātā. Sporta centra multifunkcionālajā sporta zālē ir izbīdāmas tribīnes ar 200 sēdvietām, kas ļauj uzņemt un pulcēt sporta mīļotājus, kā arī rīkot dažāda mēroga sacensības.

25 Nov 11:00

Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma

Jau trešo gadu Siguldā norisināsies Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma.

Šogad šis pasākums norisināsies 25. novembrī no plkst.11.00 Siguldas Sporta centrā (Ata Kronvalda ielā 7A).

Siguldas pauerliftinga biedrība aicina spēka trīscīņas sportistus un skatītājus ciemos uz Siguldu, lai cīnītos par Latvijas čempiona tituliem sieviešu un open grupā kungiem. Arī šogad tiks nodrošināta sacensību teicamā tehniskā organizācija, norises temps un bagātīgs balvu klāsts. Pasākumu vadīs Mārtiņš Krūze – Eiropas čempions vīru grupā supersmagajā svara kategorijā.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes.

Ikviens sacensību līdzjutējs tiek aicināts vērot spraigas cīņas un ieeja sacensībās ir bezmaksas. Video un rezultātu tiešraide no sacensībām būs pieejama interneta vietnē http://goodlift.info/.

 

08 Dec 19:00

,,Uzņēmēju gada balva 2017"

Lai apzinātu un godinātu Siguldas novada uzņēmējus, kas aktīvi un veiksmīgi darbojas savā nozarē, kā arī sekmē komercdarbības vides un novada kopējo attīstību, 8.decembrī Siguldas Sporta centrā notiks ,,Uzņēmēju gada balva 2017" svinīgā ceremonija.
Par sasniegumiem 2017.gadā novada komersantus godinās vienpadsmit nominācijās: „novada popularizētājs”, „novada izaugsme”, „novada jaunais uzņēmējs”, „novada viesmīlīgākais”, „novada lauksaimnieks”, „novada mecenāts”, „novada eksportētājs”, „novada investors”, „novada inovācija”, „novada labākais darba devējs”, „novada aizrautība”.

26 Jan 2018 00:00

Latvijas kauss 1.posms (26.01-28.01)

Latvijas kauss kalnu slēpošanā jau astoņpadsmit gadus pulcē spēcīgākos Latvijas kalnu slēpotājus. 2018.gadā sacensības norisināsies divos posmos Siguldas Pilsētas trasē. Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas federācija.

23 Feb 2018 00:00

Latvijas kauss 2.posms (23.02-25.02)

Latvijas kauss kalnu slēpošanā jau astoņpadsmit gadus pulcē spēcīgākos Latvijas kalnu slēpotājus. 2018.gadā sacensības norisināsies divos posmos Siguldas Pilsētas trasē. Sacensības organizē Latvijas Slēpošanas federācija.

01 Mar 2018 00:00

FIS Baltic Cup 2018 2.posms (01.03.-04.03.)

Baltijas kauss kalnu slēpošanā ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) kalendārā iekļautas sacensības, kurās sezonas laikā piedalās vairāk nekā 450 kalnu slēpotāji no 20 valstīm. 2018.gadā sacensības norisināsies trīs posmos – 1.posms Lietuvas iekštelpu trasē “Snow Arena”, 2.posms Siguldas Pilsētas trasē un 3.posms Somijas kūrortā “Pyha”. Sacensības rīko Latvijas Slēpošanas federācija.

x

Nosūtīt ziņu