17

Distanču slēpošana

Ziemā un aukstā laikā piedāvājam slēpotājiem vienīgo saldēto trasi Austrumeiropā – tā ir 1,25 kilometrus gara, apgaismota un nekūst. Zem trases izbūvētā saldējošā sistēma ļauj uzturēt sniega segumu un pagarināt slēpošanas sezonu, kas nepārtrūkst pat strauji mainīgos laikapstākļos. Savukārt dabīgā sniega gadījumā nodrošinām trasi līdz pat 9 kilometru garumā.

distancu_sleposana_web_2.jpg (159,08 KB)

distancu_sleposhana_web.jpg (126,35 KB)

Skrituļošana, rollerslēpošana, velobraucieni

Asfaltēts ceļa segums 1,25 kilometru garumā un 4 metru platumā sniedz visdažādākās iespējas aktivitātēm gada siltajos mēnešos – skrituļošanai, rollerslēpošanai, nūjošanai, skriešanai vai velobraukšanai. Tehniskais raksturojums: dabisks reljefs ar garenkritumu līdz 18%, lielākais kāpums pa vertikāli – 11 metri, šķērskritums taisnajos posmos – 2,5%, virāžas līdzenos posmos – ar 4% kritumu. Vasaras sezonā individuālam apmeklējumam trase pieejama bez maksas.

FatBike piedzīvojumu izbraucieni

Fischer Slēpošanas centrs piedāvā vēl nebijušus izbraucienus gida pavadībā ar piedzīvojumu divriteņiem Fatbike. Fatbike ir unikāli un īpaši radīti braukšanai gan pa smilšainiem un dubļainiem ceļa segumiem, gan sniegotiem, tādējādi dodot iespēju doties piedzīvojumos jebkurā gadalaikā.

  • Izvēlies un piesaki grūtākas vai vieglākas pakāpes maršrutu (izbraucieni no 2  līdz 8 stundām).
  • Iespēja papildus pasūtīt pikniku Gaujas krastā vai pusdienas kādā no Siguldas kafejnīcām.
  • Veic rezervāciju rakstot: [email protected]
  • Grupas tiek komplektētas no 8 cilvēkiem.

"Piedzīvojumu divritenis  Fatbike pats aizved pretī piedzīvojumiem! Neskatoties uz savu smagnējo izskatu, Fatbike ir pārsteidzoši dinamisks, ātrs, ērts un veikls velosipēds, kurš vienlīdz labi pārvietojas pa visdažādākajiem segumiem. Tiem, kam velosipēds nav ikdiena, Fatbike dos papildus stabilitāti un drošību, bet tie, kas ar velo ir uz “Tu”, iepazīs pavisam jaunu velobraukšanas pieredzi. Tas ir jāizmēģina!” Dana Spulle, kaislīga velobraucēja un Fatbike piedzīvojumu izbraucienu gide.

Iepazīšanās cena:

Izbrauciens ar Fatbike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) – 20.00 eiro.

Katra nākamā stunda izbraucienam ar Fatbike (1 personai) – 5.00 eiro.

Izbrauciens ar bērnu Fatbike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) – 15.00 eiro.

Siguldas ID karšu īpašniekiem -10% atlaide.

 


Pilnmēness nakts brauciens ar Fatbike  (31.03.2018., plkst.19.30)

Maršrutā iekļautie apskates objekti: Tautas parks, Kropotkinu kapi, Paradīzes kalns, Kraukļu aiza, Sateseles pilskalns, Televīzijas tornis, Raganu katls, Daudas ūdenskritums.

Maršruta ilgums: ~2 stundas.

Grūtības pakāpe: Vidēji grūts.

Iepazīšanās cena: 20.00 eiro, ar bēnu vai pusaudžu fatbike - 15.00 eiro (10% atlaide ar Siguldas novada ID kartēm). Nakts braucienam būs nepieciešami pieres lukturi. Būs iespēja iznomāt (cena 3.50 eiro). 

Gids: Mārtiņš Zīverts.

img_9459.jpg (1,49 MB)

Tā ir fantastiska noskaņa naktī braukt pa piesnigušām meža takām un Fatbike riteņi tam ir paši piemērotākie. Tumsā mežs un tā skaņas rada noslēpumainu noskaņu. Gan pilnmēness gaisma, gan pieres luktura gaisma nodrošinās nepieciešamo gaismu, lai braukšana būtu droša. 

Pauzes vieta: Arī pauzes vieta ir īpaši izvēlēta - Raganu katls, kur jūs gaidīs ugunskurs un silta zālīšu tēja. Tas noteikti būs piedzīvojums, ko gribēsiet atcerēties.

Cenā iekļauts:

  • FatBike divritenis un ķivere;
  • Gida pakalpojumi;
  • Silta tēja pauzes vietā.

Maršruta sākums/noslēgums: Siguldas Sporta centrā, Ata Kronvalda ielā 7A, Siguldā.

Par apģērbu: Silts, sportisks, mitrumu aizturošs apģērbs būs pats ērtākais. Apģērbā iesakām izmantot kārtu principu – labāk vairākas plānākas apģērba kārtas, ko pēc vajadzības uzvilkt vai novilkt, nevis viena bieza. Ieteicama termoveļa. Galvenais, lai kājas un rokas būtu siltas. Velo ķiveres tiks nodrošinātas. Ja saulaina un ziemīga diena, ieteicamas arī saules brilles. Var ņemt līdzi kādu spēcinošu našķi un savu termosu ar siltu dzērienu.

Rezervē vietu izbraucienam, zvanot pa tālruni: +371 26147165

Lāzerbiatlons

Biatlons tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem un skatāmākajiem ziemas sporta veidiem. Sporta veidā tiek apvienoti divi diametrāli atšķirīgi fiziskās slodzes veidi: kardiovaskulārā aktivāte, kas sevī ietver slēpošanu, rollerslēpošanu vai skriešanu, un šaušana mērķī, kam nepieciešama koncentrēšanās, mierīgs sirds ritms un fokusēšanās uz nekustīgu objektu.

Lāzerbiatonā tiek izmantoti ieroči ar lāzertehnoloģiju; tie fiziski neizšauj patronas, bet gan lāzerstaru, kas tiek raidīts uz mērķi. Šādi ieroči ir pilnībā droši, to izmantošanai nav nepieciešami īpaši treniņi vai licences. Šautenes izskatās, sver un darbojas tāpat kā biatlonā izmantojamais aprīkojums.

Ja jūs aizrauj biatlons gan kā skatītāju, gan dalībnieku, tad zināt, ka šajā sporta veidā apvienojas divi atšķirīgi slodzes veidi: kardiovaskulārās aktivitātes un koncentrēšanās šaušanai. Mūsu trasē piedāvājam lāzerbiatlonu, kur tiek izmantoti ar lāzertehnoloģiju darbināmi ieroči, kas mērķī raida nevis patronas, bet lāzerstaru, padarot šo aktivitāti pilnībā drošu un piemērotu jebkuram interesentam (lāzerieroču izmantošanai licences nav nepieciešamas).

lazerbiatlons_web_1.jpg (100,31 KB)

lazerbiatlons_web_3.jpg (159,13 KB)

Orientēšanās labirints

,, Orientēšanās labirints" sacensības tiek organizētas sadarbībā ar biedrību “A2” un Asics Latvija un tās norisinās no 1.jūlija līdz 30.septembrim Fischer Slēpošanas centra darba laikā. Sacensību rīkošanas mērķi ir popularizēt orientēšanās sportu kā iedzīvotājiem, dažāda vecuma grupām pieejamu sporta veidu Siguldas novadā, veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā. Sacensības norisinās četrās grupās - bērni līdz 12 gadiem (S; V grupa) un “Open” grupa (S; V grupa).
Sacensības norisinās trīs orientēšanās labirintos. Grupā bērniem līdz 12 gadiem jāsavāc 11 punkti - ievadtrasē 5 (31-39), vidējā trasē 4 (40-49) un garajā trasē 2 (51 un 57). “Open” grupas dalībniekiem jāsavāc 15 punkti - ievadtrasē 6 (31; 32; 33; 35; 38; 39), vidējā trasē 5 (41; 43; 45; 47; 49) un garajā trasē 4 (51; 53; 55; 56).
Par vienu labirinta skrējienu dalībnieks maksā 1 EUR, un viens dalībnieks sacensībās var piedalīties neierobežotu skaitu reižu ( Fischer Slēpošanas centra darba laikā).
Sezonas noslēgumā tiks apkopoti kopējie rezultāti un katrā grupā labākie trīs rezultātu īpašnieki tiks apbalvoti ar balvām no Asics Latvija un Isostar Latvija. Bērnu grupas pirmo vietu ieguvēji iegūs balvā organizētu bērnu ballīti 180 EUR vērtībā no Flamingos, bet absolūti ātrākais skrējējs "Open" grupā iegūs lielo sacensību balvu – Asics sporta apavus.

labirints_web_2.jpg (161,41 KB)

Sacensību nolikums

Kameršļūkšana

Fischer Slēpošanas centrā iespējams izbaudīt kameršļūkšanu pa 50 metrus garu, norobežotu nogāzi ar augstas kvalitātes un izturības kamerām, kas izstrādātas īpaši šādām izklaidēm. Nelielais kalniņš ir piemērots kā lieliem, tā maziem. Pieejamas gan vienvietīgās, gan divvietīgās kameras. Vienas kamera noma ir 3.00 vai 5.00 eiro stundā.

kamersluksana_web_2.jpg (143,93 KB)

kamersluksana_web_1.jpg (171,50 KB)

Izbraucieni Haskiju pajūgā

„Haskiju Draugi” ir jauns projekts, kas top sadarbībā ar Fischer Slēpošanas centru Siguldā. Mūsu radošā komanda ģimenēm ar bērniem, kā arī aktīva dzīvesveida entuziastiem piedāvā daudzpusīgus ar aktīvu atpūtu saistītus pakalpojumus – dažāda veida izbraucienus ar haskijiem, orientēšanās pasākumus Latvijas mežos, kā arī esam vienmēr atvērti kreatīvām idejām.

Vairāk informācijas par mūsu darbību varat gūt, sekojot mums:

https://www.facebook.com/haskijudraugi/ 
http://dotgut.lv/ 

haskiji_web_2.jpg (145,45 KB)

haskiji_web_1.jpg (138,16 KB)

Drosmes tornis "Vells"

Varoņdarbu tornis Vells – Austrumeiropā augstākais kāpšanas un virvju aktivitāšu punkts. Uzsliets deviņstāvu mājas augstumā, šis koka tornis ir vieta, kur veikt vismaz 20 dažādas drosmīgas darbības, piemēram, šūpošanos ar 7 metru brīvo kritienu un 150 m garu nobraucienu un citas, un tas viss – ar unikālajiem Gaujas senlejas skatiem fonā. Tornis piemērots gan aktīvai izklaidei, gan treniņiem un komandas gara uzturēšanai.

Inventāra noma

Ja esat nonācis mūsu trasē bez inventāra, sportošana var notikt tik un tā – mūsu nomas punktā iespējams izīrēt visu nepieciešamo: zābakus (no 26. līdz pat 49. izmēram) un slēpes ziemā (jebkurai slēpošanas tehnikai), skrituļslidas (izmēru aplitūda: 28.–46.) un rollerslēpes (gan klasiskajam, gan slidsolim) vasarā, kā arī drošības aprīkojumu un nūjošanas piederumus.
Atgādinām, ka izmantojot trasi ar skrituļslidām, rollerslēpēm, skrituļdēļiem, velosipēdiem, obligāti jāvelk ķivere.

noma_web.jpg (114,66 KB)

Inventāra apkope

Fischer slēpošanas centrs piedāvā profesionālu distanču slēpošanas inventāra apkopi. Servisā iespējams atstāt visu veidu distanču slēpes un nūjas. Apkopei tiek izmantoti profesionāli un kvalitatīvi Briko zīmola Maplus smēri un materiāli. Pieredzējis meistars novērtēs jūsu inventāru un ieteiks labāko tā apkopei un kvalitatīvai un baudāmai slēpošanai. Servisā pieejama arī sacensību inventāra apkope un sagatavošana.

Krietna daļa sportisko panākumu ir atkarīga no inventāra kvalitātes. Mūsu trasē par to rūpējas labie meistari, nodrošinot distanču slēpju un nūju profesionālu novērtējumu un apkopi, kurā tiek izmantoti Briko zīmola Maplus materiāli. Īpaša vērība tiek veltīta sacensību inventāra apkopei un sagatavošanai.

Neaizmirsti par slēpju apkopi arī ziemas beigās. Pirms noglabā slēpes uz vasaru, ir svarīgi veikt apkopi un ievasarošanas procesu. Tas nesezonā, kamēr slēpes netiek lietotas, pasargā slēpju slīdvirsmu no ārējās vides ietekmes – putekļiem, netīrumiem, kā arī izžūšanas. Parūpējies par savām slēpēm, lai tās labi slīdētu arī nakamajā sezonā!

 

 

Veikals

Fischer Slēpošanas centra servisa ēkā pieejams veikals ar ziemas un vasaras sezonas sporta aksesuāriem, kā arī sporta uzturu, slēpju smēriem un S! Aizrauj zīmola aksesuāriem. No ziemas aksesuāriem pieejamas Fischer, BRIKO Maplus un BULA zīmolu cepures, cimdi, zeķes, slēpošanas inventāra glabāšanas somas un citas slēpošanai un āra aktivitātēm noderīgas preces, savukārt no vasaras un vissezonas aksesuāriem pieejams populārā zīmola ASICS preces, ko Siguldā iespējams iegādāties tikai Fischer Slēpošanas centrā. No slēpju smēriem un kopšanas līdzekļiem veikalā iespējams iegādāties itāļu firmas Maplus smērus, ko iecienījuši augsta ranga sportisti no visas pasaules. Visas sezonas garumā slēpošanas centrā tiek pārdots arī ISOSTAR sporta uzturs, piedāvājot dzērienus, batoniņus, želejas un citus vērtīgus produktus. 

veikals_web.jpg (169,97 KB)

Telpu un teritorijas īre

seminari_fsc.jpg (78,95 KB)

Ja meklējat vietu aktīvam pasākumam, ballītei vai semināram, Fisher Slēpošanas centra durvis ir atvērtas visdažādākajām norisēm.

Iznomājam gan trasi, gan tās daļu, gan arī nelielu semināra zāli (līdz 12 cilvēkiem).

Citi pakalpojumi

Mūsu centrā piedāvājam iznomāt SkiErg slēpošanas trenažieri un TRX piekares sistēmas.

SkiErg slēpošanas trenažieris noder gan tad, ja laikapstākļi ir pārāk nepatīkami slēpošanai ārā, gan tad, ja vienkārši vēlaties mainīt vidi. Trenažieris imitē klasisko stumšanās kustību slēpojot, palīdz izvingrināt un nodarbināt ķermeņa augšdaļu.

TRX piekares sistēmas guvušas lielu un strauju popularitāti visā pasaulē. Šī trenažiera darbība balstās uz katra lietotāja ķermeņa svaru, dodot iespēju veikt visdažādākos spēka, elastības, līdzsvara un mobilitātes vingrojumus.

Pēc intensīvas vai vienkārši aktīvas darbošanās trasē novērtēsiet gan iespēju ieiet dušā vai saunā, gan nobaudīt tasi aromātiskās Lavazza kafijas un paša izvēlētu našķi no uzkodu automāta. Pats par sevi saprotams, ka apģērba un citu personīgo mantu glabāšanai tiek piedāvāti skapīši un ģērbtuves.

trenazieris.jpg (91,14 KB)

trx.jpg (99,70 KB)

sauna_fsc.jpg (91,62 KB)

dushas.jpg (65,10 KB)

x

Nosūtīt ziņu