Kontakti

Siguldas Sporta centrs

Adrese: Ata Kronvalda iela 7A, Sigulda
Tālrunis: 25448860 vai 67973111
E-pasts: [email protected]

https://www.facebook.com/SiguldasSportaCentrs/

Siguldas Pilsētas trase

Adrese: Peldu iela 1, Sigulda, Siguldas novads
Tālrunis: 25448860
E-pasts: pilsē[email protected]
https://www.facebook.com/pilsetastrase/
https://www.instagram.com/siguldaspilsetastrase/

Braucot no Rīgas

Braucot pa šoseju A2 un iebraucot Siguldā, pie pirmā luksofora jāgriežas pa kreisi (TC “Šokolāde”), tad jābrauc pa Pulkveža Brieža ielu un pēc 550 m jāgriežas pa kreisi uz Rīgas ielu, līdz nokļūst līdz dzelzceļa pārbrauktuvei.
Šķērsojot pārbrauktuvi, jābrauc pa labi (Ausekļa iela), kreisajā pusē atstājot veikalu “Elvi” (arī ”Ņammu – vietu, kur paēst”).

Turpinot braukt taisni pa Ausekļa ielu, pavisam drīz brauktuves labajā pusē būs Siguldas stacija (ēkā ir Tūrisma informācijas centrs, tās priekšā rotājas Laimas pulkstenis).

Nokļūstot līdz krustojumam ar Raiņa ielu, jāgriežas pa kreisi, kur 1,8 km garš ceļš vedīs Turaidas virzienā.

Pirms došanās lejup pa kalnu ceļa kreisajā pusē būs redzams unikālais Vienības velobrauciena vides objekts, bet labajā – Siguldas evaņģēliski luteriskā baznīca.

Nobraucot pa kalnu, pirms Gaujas tilta jāgriežas pa kreisi un jābrauc pa Peldu ielu, kas vijas blakus Gaujai. Pēc pussimt metriem kreisajā pusē būs redzams Serpentīna ceļš, tad vēl nedaudz un būsiet veiksmīgi nokļuvis Siguldas pilsētas trasē, kur gaidīs draudzīga un smaidīga Siguldas Pilsētas trases komanda!

Braucot no Valmieras vai Raganas

Braucot pa A3 šoseju, Inciemā jānogriežas virzienā uz Siguldu un jābrauc 12 km.

Pēc aptuveni 10 km kreisajā pusē būs redzama Turaidas muzejrezervāta kases ēka, tad ceļš vedīs lejup uz Gaujas ieleju, pēc apmēram 950 m labajā pusē būs redzama Gūtmaņala. Sekos tilts pār Gauju, kuru pārbraucot uzreiz jāgriežas pa labi uz Peldu ielu, un pēc puskilometra veiksmīgi būsiet sasniedzis galamērķi.

Fischer slēpošanas centrs

Adrese: Puķu iela 4, Sigulda, Siguldas novads
Tālrunis: 67970262 vai 29118847
E-pasts: [email protected]
https://www.facebook.com/fischersleposanascentrs/

https://www.instagram.com/fisch

 

Braucot no Rīgas

Jābrauc pa ceļu A2, un, tikko šķērsojot, Lorupes gravu (tiltu), pirmajā krustojumā jāgriežass pa kreisi (labajā pusē Lukoil benzīntanks). Uzbraucot uz Kalna ielas, otrajā krustojumā jāgriežas pa kreisi (Laurenču iela) un jābrauc taisni gar skolas kreiso pusi (Puķu iela). Novietosiet auto stāvlaukumā un būsiet klāt!

Braucot no Cēsīm

Jābrauc pa ceļu A2 cauri Siguldai un pēc ceturtā luksofora, kad ir šķērsots tilts virs dzelzceļa, otrajā krustojumā jāgriežas pa labi, uzbraucot uz Kalna ielas (kreisā pusē Lukoil benzīntanks). Pēc pārsimt metriem sekos pagrieziens uz Laurenču ielu, jābrauc taisni gar skolas kreiso pusi, un klāt būsiet. Auto jānovieto stāvlaukumā.

x

Nosūtīt ziņu