Jaunas nodarbības Siguldas Sporta centrā

Uzzināt vairāk!

Nodarbību grafiks janvārī, februārī, martā

UZZINI VAIRĀK!

Bezmaksas nodarbības janvārī, februārī, martā

Uzzini vairāk!

Maksas slēpošanas nodarbības pieaugušajiem februārī

Uzzināt vairāk!

Bez ierobežojumiem ar Zelta klienta karti!

Uzzināt vairāk

Bezmaksas distanču slēpošanas nodarbības

Uzzināt vairāk

Peldētapmācības skola

Piesakies!

Notiks šķēršļu un veiklības sacensības distanču slēpošanā skolēniem

18.02.2019

Piektdien, 22.februārī plkst. 11.00, Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Fischer Ziemas skolēnu čempionāta” distanču slēpošanā trešais posms, kurā dalībniekiem sevi būs jāpierāda šķēršļu un veiklības distancē, slēpojot brīvajā stilā, šāda distance sacensību seriāla ir iekļauta jau otro gadu.

Papildus autostāvvietas Siguldas Sporta centra apmeklētājiem

15.02.2019

16. un 17.februārī plkst.10.00 Siguldas Sporta centrā norisināsies starptautiskais džudo turnīrs „Sigulda 2019” – bērniem un jauniešiem. Lai nebūtu lieka drūzmēšanās, publicējam papildus autostāvvietu karti Siguldas Sporta centra apmeklētājiem.

Pirmo reizi Latvijas čempionāts slēpošanā notiks Siguldā

14.02.2019

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, Latvijas čempionāta otrais posms distanču slēpošanā, kas būs arī Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensības, norisināsies Siguldā Fischer Slēpošanas centrā pie Laurenču sākumskolas. Līdz ar to pirmo reizi valsts čempionāts slēpošanā tiks aizvadīts šajā sportiskajā Vidzemes pilsētā, informē organizatoru pārstāvis Ivars Bācis. Sestdien dalībnieki sacentīsies sprintā brīvajā stilā, bet svētdien paredzēta vidējā distance klasiskajā stilā ar intervāla startu.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu