Jaunums! Lāzeršaušana mērķī.

Uzzini vairāk!

Izaicini sevi orientēšanās sacensībās!

Uzzini vairāk!

Jaunums - peldināšana zīdaiņiem no sešiem mēnešiem!

Uzzini vairāk!

Apgūsti peldētprasmi grupu nodarbībās!

Uzzini vairāk!

Apmeklē ūdens aerobikas nodarbības!

Uzzini vairāk!

Veloseriāls maziem un lieliem riteņbraucējiem!

Uzzini vairāk!

Sacensību seriāls izaicina skrituļslidošanā!

Uzzini vairāk!

Fischer Slēpošanas centrā jauns un aizraujošs pakalpojums – lāzerbiatlons

19.07.2017

Fischer Slēpošanas centrā jauns un aizraujošs pakalpojums – lāzerbiatlons No š.g. 19. jūlija Fischer Slēpošanas centrs piedāvā jaunu un aizraujošu sportisko aktivitāti – lāzerbiatlonu. Lāzerbiatlons sniedz iespējas pārbaudīt savu precizitāti un spēju koncentrēties uz mērķi, kā arī organizēt dažāda veida sacensības un pārbaudīt komandas garu. Sporta veids lieliski apvieno gan kardiovaskulārās aktivitātes – slēpošanu, rollerslēpošanu un skriešanu, gan koncentrēšanos šaušanai.

„S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla ceturtais posms

18.07.2017

Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla ceturtajā posmā. Pasākums norisināsies 20.jūlijā no plkst.18.30 Jaunākie dalībnieki sacensībās startēs pa 200 metru apli, bet pārējās dalībnieku grupas pa 1,2 km apli.

Siguldas Sporta centrā šonedēļ notiks pirmās bezmaksas sporta nodarbības

12.07.2017

Lai sekmētu iedzīvotāju aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, Siguldas Sporta centrs un Fischer Slēpošanas centrs laika periodā no š.g. jūlija līdz 2019. gada decembrim piedāvās bezmaksas nodarbības Siguldas novada iedzīvotājiem Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu