Aicinām apmeklēt!

Uzzini vairāk!

Veselības un sporta nedēļas ietvaros - Skrituļslidošanas apmācība 27.aprīlī plkst.18.30!

Uzzini vairāk

S!-Velo veloseriāls no 25.maija!

Atvērta iepriekšējā reģistrācija uz nodarbībām!

Uzzini vairāk!

Siguldas Kauss 2017 noslēdz ziemas sezonu!

S-Skate sacensību seriāls izaicina skrituļslidošanā!

Siguldā - donoru diena

24.Apr 2017

​Veselības un sporta nedēļas ietvaros, sestdien, 29.aprīlī no plkst.10.00 līdz 14.00 pie Siguldas Sporta centra viesosies Valsts asinsdonoru centra donoru autobuss. Atgādinām, ka donoriem obligāti jāņem līdzi pase vai identifikācijas karte, bankas konta numurs, kā arī donoru grāmatiņa, ja tāda ir.

Aizraujošas lekcijas Veselības un sporta nedēļas laikā

21.Apr 2017

​Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas laikā no 24. līdz 30.aprīlim ikviens aicināts uz izglītojošām lekcijām – Siguldā viesosies viens no vadošajiem kardiologiem Latvijā profesors Andrejs Ērglis, vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis, populārā veselīga dzīvesveida piekritēja Inese Ziņģīte, tāpat būs lekcija par aukstajām peldēm, par trauksmi sportā un sacensību rezultātu uzlabošanu, kā arī iedvesmojošas sarunas par pievēršanos veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Lekcijas notiek Siguldas Sporta centrā Ata Kronvalda ielā 7A.

27.aprīlī notiks skrituļslidošanas apmācība iesācējiem

19.Apr 2017

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros 27.aprīlī plkst.18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks skrituļslidošanas apmācība kopā ar Lauri Bitenieku (bērnu un jauniešu centra "Laimīte" treneri un Latvijas izlases dalībnieku ātrumskrituļošanā).

Rādīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu