Gatavojamies UCI XCO C2

Uzzini vairāk!

Izaicini sevi spēlē „Orientēšanās labirints”

Uzzināt vairāk!

Bezmaksas nodarbības jūlijs – septembris

Uzzini vairāk!

Nāc spēlēt tenisu

Uzzini vairāk!

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

Jauni, sportiski piedāvājumi 2018.gadā

Uzzini vairāk!

"S!-Skrien 2018" reģistrācija ir atvērta!

Piesakies!

Siguldas ātrākie skrējēji piedalījās „S!-Skrien 2018” 3.posmā

20.07.2018

19.jūijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas treniņsacensību 3.posms. Šajā posmā bērnu šķēršļu distancē bija jauni šķēršļu elementi, kā arī ikvienam dalībniekam bija iespēja izbaudīt atsvaidzinošu mākslīgi radītu lietus elementu finišā.

Fischer Slēpošanas centrā ir izstrādātas pastāvīgi marķētas trases

19.07.2018

Šovasar Fischer Slēpošanas centrā norisinās vairākas vietēja mēroga un starptautiskas sacensības – vēl plānoti trīs skriešanas un nūjošanas sacensību seriāla „S!-Skrien 2018” posmi, divi riteņbraukšanas sacensību seriāla „S!-Velo 2018” posmi, divi skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāla „S!-Skate 2018” posmi, kā arī starptautiskas riteņbraukšanas sacensības XCO „Sigulda Cup” UCI C2 2018. Ņemot vērā aktīvo sacensību norisi Fischer Slēpošanas centrā, esam izstrādājuši sacensību trašu kartes un pastāvīgus skriešanas un velo trašu marķējumus, kuri ir atšķirīgās krāsās un uz kuriem ir norādītas „S!-Skrien”, „S!-Velo” un UCI XCO atzīmes.

Vairāk nekā 80 Siguldas novada ģimenes bez maksas varēs apmeklēt Ūdens atrakciju parku

18.07.2018

Pēc tehniskā pārtraukuma darbu ceturtdien, 19.jūlijā, atsāks Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju parks un peldbaseins. Par godu parka atvēršanai Siguldas Sporta centrs aicina visas maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes ar bērniem un ģimenes, kas sadarbojas ar Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta nodaļu, apmeklēt Ūdens atrakciju parku bez maksas līdz pat augusta beigām. Šobrīd Siguldas novadā ir vairāk nekā 50 maznodrošinātas un trūcīgas ģimenes ar bērniem un 34 ģimenes, kas sadarbojās ar Siguldas novada pašvaldības Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta nodaļu.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu