Veselības un sporta nedēļas ietvaros - Skrituļslidošanas apmācība 27.aprīlī plkst.18.30!

Uzzini vairāk

Veselības un sporta nedēļas ietvaros - MomyFit treniņš 25.aprīlī plkst.11.00!

Uzzini vairāk

Atvērta iepriekšējā reģistrācija uz nodarbībām!

Uzzini vairāk!

Siguldas Kauss 2017 noslēdz ziemas sezonu!

S-Skate sacensību seriāls izaicina skrituļslidošanā!

Aizraujošas lekcijas Veselības un sporta nedēļas laikā

21.Apr 2017

​Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas laikā no 24. līdz 30.aprīlim ikviens aicināts uz izglītojošām lekcijām – Siguldā viesosies viens no vadošajiem kardiologiem Latvijā profesors Andrejs Ērglis, vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis, populārā veselīga dzīvesveida piekritēja Inese Ziņģīte, tāpat būs lekcija par aukstajām peldēm, par trauksmi sportā un sacensību rezultātu uzlabošanu, kā arī iedvesmojošas sarunas par pievēršanos veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Lekcijas notiek Siguldas Sporta centrā Ata Kronvalda ielā 7A.

27.aprīlī notiks skrituļslidošanas apmācība iesācējiem

19.Apr 2017

Siguldas novada Veselības un sporta nedēļas ietvaros 27.aprīlī plkst.18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks skrituļslidošanas apmācība kopā ar Lauri Bitenieku (bērnu un jauniešu centra "Laimīte" treneri un Latvijas izlases dalībnieku ātrumskrituļošanā).

Uzsākta pieteikšanās pie Siguldas novada Veselības dienas speciālistiem

19.Apr 2017

Otrdien, 18.aprīlī, uzsākta iepriekšēja reģistrācija pie Siguldas novada Veselības dienas speciālistiem. Veselības diena norisināsies sestdien, 29.aprīlī, Siguldas Sporta centrā Ata Kronvalda ielā 7A no plkst.10.00 līdz 16.00, tās laikā novadnieki bez maksas varēs apmeklēt ārstus, piedalīties sportiskās aktivitātēs un gūt vērtīgu informāciju.

Rādīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu