Gatavojamies UCI XCO C2

Uzzini vairāk!

Izaicini sevi spēlē „Orientēšanās labirints”

Uzzināt vairāk!

Bezmaksas nodarbības jūlijs – septembris

Uzzini vairāk!

Nāc spēlēt tenisu

Uzzini vairāk!

Fatbike piedzīvojumu kalendārs

Uzzināt vairāk

Jauni, sportiski piedāvājumi 2018.gadā

Uzzini vairāk!

"S!-Skrien 2018" reģistrācija ir atvērta!

Piesakies!

Siguldas Sporta centra Ūdens atrakciju parku un peldbaseinu atvērs 19.jūlijā

13.07.2018

Siguldas Sporta centrs informē, ka sakarā ar SIA „Wesemann–Sigulda” maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcijas darbu aizkavēšanos, Ūdens atrakciju parka un peldbaseina atvēršana plānota 19.jūlijā – pēc tam, kad tiks veikta peldbaseinu sistēmu ūdens uzsildīšana līdz nepieciešamajai temperatūrai. Darbu atsāks arī Sporta centrā esošā kafejnīca „Eklers”.

Siguldā notiks starptautiskas UCI XCO C2 olimpiskā krosa kategorijas sacensības

11.07.2018

Pateicoties Fischer Slēpošanas centra atbilstošajai infrastruktūrai, jau ceturto gadu uzņemsim dalībniekus no dažādām pasaules valstīm un nodrošināsim augsta līmeņa starptautisku riteņbraukšanas sacensību XCO „Sigulda Cup” UCI C2 2018 organizēšanu. Šāda mēroga un veida sacensības ir unikālas, jo Latvijā šādas ir vienīgās.

Aizvadīts „S!–Skate 2018” otrais posms

06.07.2018

Ceturtdien, 5.jūlijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!–Skate 2018” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas treniņsacensību 2.posms. Treniņsacensības ir kļuvušas par tradīciju un jau piekto gadu pulcē lielus un mazus skrituļslidotājus. Otrajā sacensību posmā startēja vairāk nekā teju 70 dalībnieki, kas tika sadalītas pēc vecuma un meistarības līmeņiem ar iespēju startēt elites vai „open” jeb atvērtajā grupā. Otrajā sacensību posmā dalībnieki sacentās intervāla startā, kurā veicamās distances garums atkarībā no dalībnieku vecuma grupas bija, sākot no 200 metriem līdz 1,2 kilometriem.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu