-6

Kalnu slēpošana, snovbords

Siguldas Pilsētas trase, saukta arī par Pilsētas kalnu, ir jauneklīgākā vide ziemas sporta veidu cienītājiem: gan aktīvā dzīvesveida piekritējiem, gan sportistiem ar augstiem mērķiem, gan atpūtniekiem.
Jums atliek vienīgi atbraukt, par pārējo rūpējamies mēs, piedāvājot ērtus pacēlājus (lielajā trasē T-veida, mazajā – bļodiņveida), prasmīgus trenerus, mūsdienīgāko inventāru un labu apgaismojumu.
Mūsu cenu politika ir draudzīga, vistīkamākā – bērniem, skolniekiem, pensionāriem, sportistiem un siguldiešiem.
Jūsu ērtībām un labsajūtai ierīkota bezmaksas autostāvvieta, darbojas inventāra noma, veikals, kafejnīca, tualetes.

FatBike piedzīvojumu izbraucieni

Siguldas Pilsētas trase piedāvā vēl nebijušus un piedzīvojumiem bagātus izbraucienus gida pavadībā ar platriepu (FatBike) divriteņiem. FatBike ir unikāli un īpaši radīti braukšanai gan pa smilšainiem un dubļainiem ceļa segumiem, gan sniegotiem, tādējādi dodot iespēju doties piedzīvojumos jebkurā gadalaikā.

  • Izvēlies un piesaki grūtākas vai vieglākas pakāpes maršrutu (izbraucieni no 2  līdz 8 stundām)
  • Iespēja papildus pasūtīt pikniku Gaujas krastā vai pusdienas kādā no Siguldas kafejnīcām
  • Veic rezervāciju rakstot: [email protected]
  • Grupas tiek komplektētas no 8 cilvēkiem.

“Platriepu kalnu velosipēds pats aizved pretī piedzīvojumiem! Neskatoties uz savu smagnējo izskatu, FatBike ir pārsteidzoši dinamisks, ātrs, ērts un veikls velosipēds, kurš vienlīdz labi pārvietojas pa visdažādākajiem segumiem. Tiem, kam velosipēds nav ikdiena, FatBike dos papildus stabilitāti un drošību, bet tie, kas ar velo ir uz “Tu”, iepazīs pavisam jaunu velobraukšanas pieredzi. Tas ir jāizmēģina!” Dana Spulle, kaislīga velobraucēja un FatBike piedzīvojumu izbraucienu gide.

Maksa par pakalpojumu:

Izbrauciens ar FatBike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) - 25.00 eiro.

Katra nākamā stunda izbraucienam ar FatBike (1 personai) - 5.00 eiro.

Izbrauciens ar bērnu FatBike gida pavadībā (1 personai, 2 stundas) - 17.50 eiro.

Siguldas ID karšu īpašniekiem -10% atlaide.

 

 

Inventāra noma

Aizmirsāt mājās slēpes vai dēli? Esat sācis sportot tikai nesen un vēl nepaspējāt iegādāties inventāru? Jūsu rīcībā ir mūsu plašais inventāra arsenāls: Rossignol slēpes, sniegadēļi, ķiveres gan pieaugušajiem, gan bērniem. Slēpju zābaki pieejami sākot no 28. līdz pat 48.izmēram, savukārt sniega dēļi no 38. līdz 44.izmēram. Nomas maksa – pēc jūsu izvēles: par stundām vai visu dienu.
Prasmīgajiem slēpotājiem un profesionāļiem – mūsu Meistaru slēpju noma: jaunākie Rossignol slēpju modeļi, ko iespējams ne tikai izmēģināt, bet arī pasūtīt iegādei.

  noma_web_1.jpg (103,17 KB)

Inventāra apkope

Pie mums varat saņemt arī tehnisku palīdzību: mūsu meistari piedāvā slēpju un dēļu apkopi. Īsā laikā kantes būs noasinātas, virsmas ievaskotas un defekti – novērsti!

Grupu apkalpošana

Dzimšanas diena, kāzu jubileja, uzņēmuma dibināšana, darba ballīte, izklaide tūristu grupai – tas viss un daudz kas cits var risināties arī svaigā gaisā un sportiskā gaisotnē uz kalna! Mūsu radošā komanda izplānos jūsu pasākumu, sākot no aktivitātēm un instruktora pakalpojumiem un beidzot ar mielastu kafejnīcā.
Piedāvājam paplašināt aktivitātes ar norisēm citās sporta bāzēs (piemēram, lāzerbiatlona trasē vai baseinā).

x

Nosūtīt ziņu