Pievienojies vasaras nodarbībām!

UZZINI VAIRĀK UN PIESAKIES!

Peldētapmācības skola uzņem jaunus dalībniekus

PIESAKIES!

Grupu nodarbības, Spēka zāles, Ūdens atrakciju parka apmeklējumu apmaksā Bookla

GARANTĒ SEV APMEKLĒJUMA LAIKU!

Ieripo vasarā uz skrituļslidām kopā ar APEX

Uzzināt vairāk

Izvēlies savu Grupu nodarbību JŪNIJĀ

IESKATIES!

Izvēlies piemērotāko laiku sportošanai!

Ieskaties treniņgrafikā! 

Darba laika izmaiņas vasarā

22.05.2023

Ar 1. jūniju Siguldas Sporta centrs darbosies vasaras darba laikos, kā arī, jūnija beigās gaidāma Ūdens zonas teniskā pauze, kuras laikā gan Peldbaseins, gan Ūdens atrakciju parks nebūs pieejams apmeklētājiem.

Ieripo vasarā uz skrituļslidām!

17.05.2023

No š.g. 27.maija četras sestdienas aicinām bērnus un pieaugušos apmeklēt Skrituļslidošanas apmācību ciklu un apgūt skrituļslidošanas pamatus pieredzējušu treneru vadībā. Sestdienās apmācības tiks organizētas trijās vecuma grupās: No plkst.10.00 līdz 11.00 bērniem vecumā no 5 līdz 7 gadiem; No plkst.11.00 līdz 12.00 bērniem vecumā no 8 līdz 15.gadiem un no plkst.12.00 līdz 13.00 jauniešiem un pieaugušajiem.

Noslēgušās ESF bezmaksas sporta nodarbības “Esi vesels Siguldas novadā" projekta ietvaros

10.05.2023

No 2020. gada augusta līdz 2023. gada maijam, Eiropas Sociālā fonda projekta nodarbību ciklā “Esi vesels Siguldas novadā”, Siguldas novada iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās Siguldas Sporta centrā un Fischer slēpošanas centrā, kā arī reģionos: Allažos, Morē un Jūdažos. Pēc iedzīvotāju aicinājuma un pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, tika papildus organizētas 40 bezmaksas sporta nodarbības iedzīvotājiem arī Lēdurgā, Krimuldā, Mālpilī un Inčukalnā.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu