Apmeklē individuālās peldētapmācības nodarbības

Nodarbību grafiks

Masāža un vingrošana grūtniecēm

Uzzināt vairāk

Obligāti rezervēt apmeklējumu/Visit must be booked

Learn more

Trasē sporto atbildīgi!

Ieskaties treniņgrafikā!

Marķētas velobraukšanas, skriešanas, nūjošanas trases

Uzzināt vairāk

Informācija par ārzemju sportistu treniņiem Siguldas Sporta centrā

23.10.2020

Mēs esam saņēmuši jautājumus no mūsu apmeklētājiem par ārvalstu sportistiem, kuri apmeklē Siguldas Sporta centru. Mēs saprotam, ka ārvalstu sportistu klātbūtne rada papildus bailes šajos COVID apstākļos, tomēr vēlamies informēt, ka sadarbībā ar Bobsleja un kamaniņu trasi “Sigulda”, kā arī vietējiem un ārvalstu komandu treneriem ir radīti maksimāli droši apstākļi ārvalstu sportistu treniņiem un Siguldas Sporta centra apmeklētājiem.

Informācija apmeklētajiem

23.10.2020

Pēc Ministru kabineta noteikumiem no rītdienas, 24. oktobra, atrodoties Siguldas Sporta centra vestibilā obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs! Mēs rekomendējam uzturēties ģērbtuvēs ne ilgāk kā 15 minūtes, dezinficēt rokas ienākot sporta centrā un pārvietojoties starp zonām, un, protams, ievērot 2 metru distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Sportosim atbildīgi!

22., 23. un 24. oktobrī Ūdens atrakciju parkā nav pieejami brīvi laiki apmeklējumam

22.10.2020

Šodien, 22. oktobrī, rītdien, 23. oktobrī, un sestdien, 24. oktobrī, visi laiki Ūdens atrakciju parka apmeklējumam ir rezervēti! Brīvu vietu nav. Tuvākie brīvie apmeklējuma laiki ir svētdien, 25. oktobrī, un nākošajā nedēļā. Uz tikšanos Ūdens atrakciju parkā, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +30 grādi!

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu