Vispārējā fiziskā sagatavotība jauniešiem

Piesakies!

Trasē sporto atbildīgi!

Ieskaties treniņgrafikā!

Spēka zāle ir atvērta no 15.maija

IEPAZĪSTIES AR NOTEIKUMIEM

Marķētas velobraukšanas, skriešanas, nūjošanas trases

Uzzināt vairāk

No 9.jūnija jauniešiem tiks atsāktas VFS nodarbības

29.05.2020

Siguldas Sporta centrs aicina jauniešus vecumā no 9 līdz 15 gadiem pieteikties uz Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām (VFS), lai regulārā treniņu procesā caur vingrinājumiem un uzdevumiem attīstītu līdzsvara, koordinācijas, ātruma, spēka, lokanības, sadarbošanās un komunikācijas īpašības.

Ieskaties! Papildināts grupu nodarbību grafiks

21.05.2020

No 25.maija papildināts grupu nodarbību grafiks. No jauna nākušas klāt divas nodarbības: TRX nodarbība pirmdien, plkst.18.00 un Vesela mugura piektdien, plkst.18.00. Abas nodarbības vada mūsu fizioterapeite, trenere Linda Līce. Visām grupu nodarbībām obligāta iepriekšējā pieteikšanās!

Siguldas Sporta centrs pakāpeniski atsāk darbību

15.05.2020

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus par sporta norises vietām un atsevišķu ierobežojumu atcelšanu, Siguldas Sporta centrā pakāpeniski tiek atsākti pakalpojumi apmeklētājiem. No 15. maija sportot gribētājiem būs iespēja atsākt regulārus treniņus Siguldas Sporta centra Spēka zālē, bet no 18. maija tiks atsāktas grupu nodarbības un Sporta diagnostikas pakalpojumi: fizioterapija, uztura speciālista konsultācijas un slodzes testi. Patlaban drošības nolūkos peldbaseins un Ūdens atrakciju parks apmeklētājiem paliek slēgts līdz turpmāku ierobežojumu atcelšanai.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu