Pie mums vienmēr vasara un +30 grādi

Uzzināt vairāk!

Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības septembrī un oktobrī

Uzzināt vairāk

Bez ierobežojumiem ar Zelta klienta karti!

Uzzināt vairāk

Bezmaksas sporta nodarbības no septembra līdz decembrim

Uzzināt vairāk!

Atsevišķu platriepu tipa velosipēdu izsole

20.09.2019

Aicinām piedalīties izsolēs, kur iespēja juridiskām un fiziskām personām iegādāties atsevišķus platriepu tipa velosipēdus un ar tiem saistīto aprīkojumu. Pieejami velosipēdi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Izsoles organizē SIA "Siguldas Sporta serviss".

Siguldas Sporta centrā norisināsies dažādi pasākumi Veselības un sporta nedēļas ietvaros

19.09.2019

Rudens Veselības un sporta nedēļa norisināsies no 23. līdz 29.septembrim, kurā Siguldas novada iedzīvotāji bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātes, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Siguldas Sporta centrā notiks sekojošas nodarbības, lekcijas un citi pasākumi:

“S!-Skate” un “S!-Velo” sacensībās piedalījušies teju 800 dalībnieku

17.09.2019

Fischer Slēpošanas centrā kuplā skaitā aizvadīti šīs vasaras sacensību seriāli “S!-Skate un “S!-Velo”, no kuriem “S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriālā kopā piedalījušies 250 dalībnieki, savukārt “S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriālā kopā startējuši vairāk nekā 540 riteņbraucēji. Sacensību seriālu noslēdzošajos posmos tika apbalvoti ātrākie kopvērtējuma dalībnieki ar īpašiem kausiem un balvām no sacensību atbalstītājiem. Katru gadu šīs sacensības kļūst arvien populārākas un apmeklētākas Siguldas novada un citu novadu iedzīvotāju vidū.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu