Grupu nodarbības jūlijā

Ieskaties!

Vispārējā fiziskā sagatavotība jauniešiem

Piesakies!

Trasē sporto atbildīgi!

Ieskaties treniņgrafikā!

Marķētas velobraukšanas, skriešanas, nūjošanas trases

Uzzināt vairāk

Informējam mūsu apmeklētājus!

10.07.2020

Šodien un rītdien Ūdens atrakciju parks ir pilns ar rezervācijām! Tuvākais brīvais laiks Ūdens atrakciju parka apmeklējumam ir svētdienas pēcpusdiena. Obligāti iepriekš rezervē apmeklējumu, zvanot uz 25448860!

Atgādinājums klientiem!

08.07.2020

Siguldas novada iedzīvotāja identifikācijas kartei vienmēr jābūt līdzi! Lai saņemtu 10% atlaidi Siguldas Sporta centra pakalpojumiem, Siguldas novada identifikācijas karte jāuzrāda katru reizi iegādājoties kādu pakalpojumu. Ja iegādājaties viena vai trīs mēnešu abonementus, identifikācijas karti nepieciešams uzrādīt abonementa iegādes brīdī!

Siguldā īsteno jauno sportistu veselības uzraudzības programmas

06.07.2020

Jūlijā Siguldas Sporta centra diagnostikā uzsākta divu jaunu programmu īstenošana Siguldas Sporta skolas audzēkņiem – Veselības uzraudzības programma jaunajiem sportistiem un Treniņu procesa uzraudzības programma pēctraumu periodā. Abas programmas radītas, lai padziļināti uzraudzītu jauno sportistu veselību, treniņa un sacensības slodzes piemērotību, atbalstītu vecākus un trenerus ar informāciju par katra jaunieša veselības stāvokli, kā arī sekmētu sportiskos rezultātus. Veselības uzraudzības programmas finansē Siguldas novada pašvaldība, investējot vairāk nekā 10 tūkstošus eiro no sava budžeta.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu