Aicinām uz bezmaksas peldēšanu skolēniem

Uzzināt vairāk

Grupu nodarbības septembrī

Uzzināt vairāk

Ar slēpēm arī vasarā! Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības

Uzzināt vairāk

Septembrī un oktobrī Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības bērniem no 5 līdz 8 gadiem

Uzzināt vairāk

Bezmaksas nodarbības augustā, septembrī un oktobrī

Uzzināt vairāk

Izvēlies piemērotāko laiku sportošanai!

Ieskaties treniņgrafikā!

Bezmaksas peldēšana skolēniem.

21.09.2022

Peldēšana ir viens no sporta veidiem, kas vispusīgi attīsta visu ķermeni. Turklāt, šis sporta veids ir saudzīgs organismam, jo balsta ķermeni, samazinot traumu risku un saudzējot locītavas. Izmanto iespēju un apmeklē bezmaksas peldēšanas nodarbības! Nodarbības notiek lielajā peldabseinā un aicinām piedalīties nodarbībās skolēnus un ar priekšzināšanām.

Sestdien Siguldā noslēgsies “VeloExpress” LK sezona MTB XCO krosā

16.09.2022

Sestdien, 17.09, Siguldā ar finālposmu noslēgsies “VeloExpress” Latvijas kausa sezona MTB Olimpiskajā krosā. Reģistrācijas sezonas izšķirošajam posmam pēc kura sekos arī kopvērtējuma apbalvošana mājaslapā www.bulta.lv/xco. Sacensību laikā arī noteikti pārvietošanās ierobežojumi Laurenču un Kalna ielās.

Nakts peldējums 2022

14.09.2022

Šī gada 24. septembrī, Siguldas Sporta centrā, norisināsies viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem – Nakts peldējums, kura ietvaros Siguldas pilsētas iedzīvotājiem un to viesiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

Skatīt vairāk

x

Nosūtīt ziņu