Water icon 28

Sporta diagnostika

1-_obl9146-edit_6.jpg (91,45 KB)

5-_obl9169-edit_5.jpg (82,66 KB)

Siguldas Sporta diagnostika piedāvā:

  • sertificēts fizioterapeits palīdzēs uzturēt un uzlabot fiziski funkcionālo stāvokli. Pielietojot dažādas fizioterapijas tehnikas, ārstē sportistu pēc saslimšanām un traumām, kā arī izglīto par profilaktiskiem un veselību veicinošiem pasākumiem.
  • sertificēts sporta masieris samazinās muskuļu saspringumu, paaugstinās darba spējas un sagatavos sportistu treniņiem un sacensībām.
  • uztura speciālists ir ārstniecības persona ar augstāko izglītību, kurš piedalās klienta rehabilitācijas un veselības veicināšanas procesā. Uztura speciālists izvērtē klienta veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti un, pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura rekomendācijas. Pakalpojumi paredzēti pieaugušajiem un bērniem ar lieko svaru un aptaukošanos,  ar samazinātu svaru un sportistiem. Uztura speciālistu var apmeklēt visi, kuri vēlas mainīt ikdienas uztura paradumus un rūpējas par savu veselību kopumā.
  • funkcionālās izmeklēšanas kabinetā tiks veikti individuāli piemēroti maksimālās slodzes testi uz slīdceliņa vai veloergometra, sekojot līdzi sirdsdarbībai, vienlaicīgi veicot gāzes analīzi un laktāta līmeni kapilārajās asinīs. Papildus var  noteikt apakšējās ķermeņa daļas eksplozīvo spēku uz vertikālās lēciena spēka platformas un ķermeņa sastāva analīzi.  No visu testu iegūtajiem datiem sporta ārsts vai kardiologs novērtēs Jūsu organisma darba spējas un sniegs ieteikumus fiziskās veselības uzlabošanai, kā arī piemēroto sporta veidu, fiziskās slodzes biežumu, intensitāti, ilgumu uz kā pamata var veidot individuālu treniņplānu. 

Veselības aptaujas anketa

Pakalpojumi

Cenrādis

 

x

Nosūtīt ziņu