11

Trasē sporto atbildīgi!

Ieskaties treniņgrafikā!

Marķētas velobraukšanas, skriešanas, nūjošanas trases

Uzzināt vairāk

No 12. maija apmeklētājiem atvērts Fischer Slēpošanas centrs

12.05.2020

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus par sporta norises vietām, novadniekiem un licencēto programmu īstenotājiem no šodienas, 12. maija, nodrošinot nepieciešamos piesardzības pasākumus, sportošanai pieejama Fischer Slēpošanas centra trase.

Papildināti iekšējās kārtības noteikumi Fischer Slēpošanas centra apmeklētājiem

12.05.2020

Fischer Slēpošanas centra trase, sākot ar 2020.gada 12.maiju un līdz 2020.gada 9.jūnijam, darbojas ievērojot visas ārkārtas situācijas noteiktās prasības, lai mazinātu inficēšanās risku, ievērotu valstī noteiktās sociālās distancēšanās pasākumus un ierobežotu COVID-19 izplatību. Aicinām iepazīties ar papildinājumiem iekšējās kārtības noteikumos no šī gada 12.maija līdz nākamajam MK lēmumam, sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī.

Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase ieguvusi nacionālās sporta bāzes statusu

01.04.2020

31. martā Ministru kabinets atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu par nacionālās sporta bāzes statusa piešķiršanu divām Siguldas novada sporta bāzēm – Fischer Slēpošanas centram un Siguldas Pilsētas trasei. Šī statusa iegūšana sporta objektam ir kā kvalitātes zīme – apliecinājums tam, ka te ir iespēja organizēt starptautiskas sporta sacensības, kā arī tam, ka te ir radīti apstākļi sportistu sagatavošanai startiem olimpiskajās spēlēs, pasaules, Eiropas čempionātos un citās starptautiska mēroga sacensībās.

Skatīt vairāk

Treneri un instruktori

Inventāra noma

Veikals

x

Nosūtīt ziņu