3

Trasē sporto atbildīgi!

Ieskaties treniņgrafikā!

Ziema beidzot ir klāt un Fischer Slēpošanas centrā šodien atveram slēpošanai 200 m apli!

03.12.2020

Mēs esam gandarīti, jo mums ir izdevies saražot nelielu sniega apjomu, lai nodrošinātu slēpošanu stadiona aplī. Esam saražojusi arī nelielu sniega rezervi, lai siltāku apstākļu ietekmē, varētu sniega segumu nedaudz papildināt. Cerēsim, ka drīzumā iestāsies stabilāki ziemas apstākļi, lai turpinātu sniega ražošanu arī pārējā trasē.

Arī šogad siguldieši uzrāda teicamus rezultātus SkiErg Pasaules sprinta sacensībās

17.11.2020

Fischer Slēpošanas centrā 12. un 14.novembrī jau piekto gadu pēc kārtas tika aizvadītas virtuālās sacensības “SkiErg Pasaules sprints”. Ņemot vērā sacensību specifiku un iespēju sacensties visiem dalībniekiem pasaulē virtuāli, tās varēja norisināties arī šogad. Kā iepriekšējos gados, arī šoreiz latvieši uzrādīja izcilu sniegumu un godalgotus rezultātus gan pasaules, gan Latvijas mērogā.

Treniņgrupā ne vairāk kā 10 personas!

09.11.2020

Fischer Slēpošanas centrā sporta treniņus ārtelpās drīkst aizvadīt vienkopus ne vairāk kā 10 personas (neskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus). Vienlaikus var norisināties vairāku treniņgrupu darbs, ja dažādu treniņgrupu plūsmas fiziski nepārklājas, kā arī tiek nodrošināta to darbības atsevišķa uzraudzība.

Skatīt vairāk

Treneri un instruktori

Inventāra noma

Veikals

x

Nosūtīt ziņu