Informācija Siguldas Sporta centra apmeklētajiem

26.11.2020

Pēc Ministru kabineta noteikumiem no rītdienas, 27. novembra, Siguldas Sporta centrā ir papildus ierobežojumi, apmeklējot Spēka zāli. Pieļaujamais cilvēku skaits Spēka zālē ir 14 personas. Apmeklējuma laiks Spēka zālē ir divas stundas.

Bezmaksas skriešanas nodarbības no decembra līdz februārim

24.11.2020

Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus būt aktīvus svaigā gaisā. ESF projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ievaros no decembra līdz februārim Siguldā būs iespēja apmeklēt skriešanas nodarbības pie trenera Kaspara Kārkliņa. Uz nodarbībām aicinām ģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

Peldbaseina darba laiks individuālajam apmeklējumam no 23. līdz 29.novembrim

23.11.2020

Pirms peldbaseina apmeklējuma obligāti veic iepriekšēju pieteikšanos, zvanot pa tālruni 25448860!

Latvijas kontūras skrējiena trases marķējums ir noņemts!

21.11.2020

Mēs patiešām nebijām gaidījuši, ka tik lielu atsaucību iegūs Latvijas iezīmētā kontūra Siguldā. Paldies visiem skrējējiem, gājējiem, nūjotājiem utt., bet piektdien, 20. novembrī, mēs pieņēmām lēmumu, ka distances marķējumu ņemam nost un vairāk neaicinām šo distanci tuvākā laikā veikt. Vairākas vietas ir kļuvušas ļoti bīstamas un, pasliktinoties laika apstākļiem, kontūras iešana paliek stipri apgrūtināta, kā arī vietās, kur tā iziet ārpus takām, paliek pārāk dziļas pēdas dabā.

Apmeklējot Siguldas Sporta centru, OBLIGĀTI jālieto deguna un mutes aizsegs!

19.11.2020

Atceries, ka deguna un mutes aizsegs ir jālieto arī ģērbtuvēs, koridoros no ģērbtuvēm līdz Spēka, TRX vai Vingruma zālēm. Personas bez sejas maskām un, ja sejas maskas netiks lietotas atbilstošā veidā, neaizsedzot muti un degunu, netiks apkalpotas.

Arī šogad siguldieši uzrāda teicamus rezultātus SkiErg Pasaules sprinta sacensībās

17.11.2020

Fischer Slēpošanas centrā 12. un 14.novembrī jau piekto gadu pēc kārtas tika aizvadītas virtuālās sacensības “SkiErg Pasaules sprints”. Ņemot vērā sacensību specifiku un iespēju sacensties visiem dalībniekiem pasaulē virtuāli, tās varēja norisināties arī šogad. Kā iepriekšējos gados, arī šoreiz latvieši uzrādīja izcilu sniegumu un godalgotus rezultātus gan pasaules, gan Latvijas mērogā.

Darba laiks 18.novembrī no plkst.9.00 līdz 18.00

17.11.2020

Daudz laimes Latvijas 102 dzimšanas dienā!

Esam radījuši vēl vienu Latvijas kontūras skrējienu / gājienu Siguldā pašiem mazākajiem draugiem

17.11.2020

Trase būs nepilnus 6 kilometrus gara un piemērota ģimenēm ar maziem bērniem un bērnu ratiņiem. Distance lielākoties vedīs pa pilsētas gājēju celiņiem vai mazas intensitātes ielām, bet tā nebūs marķēta, tāpēc zemāk atradīsiet gan aprakstu, gan karti, gan GPX failu.

Publiskais peldbaseina darba laiks no 16.līdz 22.novembrim

16.11.2020

Ieskaties, kāds darba laiks šonedēļ ir publiskajam peldbaseina apmeklējumam. Ir nelielas izmaiņas 17. un 18.novembrī.

ESF projekta bezmaksas nodarbības notiks ārā svaigā gaisā

16.11.2020

ESF projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ievaros no novembra līdz pat martam Siguldas novada iedzīvotājiem Siguldā, Allažos, Jūdažos un Morē būs iespēja piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās. Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, grupu nodarbības drīkst notikt tikai ārā svaigā gaisā, vienlaicīgi piedaloties ne vairāk kā 10 personām.

Mēs turpinām strādāt, jūs turpiniet sportot!

13.11.2020

Uzzini, kādas nodarbības un pakalpojumi pie mums pieejami ārkārtējās situācijas laikā. Būsim atbildīgi, ievērosim drošības noteikumus un turpināsim sportot arī turpmāk.

Izskriesim Latviju Siguldā arī šogad

13.11.2020

Jau trešo gadu pēc kārtas, turpinot aizsākto tradīciju 18.novembrī par godu Latvijas dzimšanas dienai, mēs aicinām ikvienu izskriet, nonūjot, apiet Latvijas robežas kontūru Siguldā. Šogad to darīsim individuāli, bet domās būsim vienoti par stipru un veselu Latviju!

x

Nosūtīt ziņu