Vingrošanas video ieraksti pieejami arī interneta vietnē Youtube

08.04.2020

Esam saņēmuši ieteikumus no iedzīvotājiem, ka tie kuri neizmanto sociālos tīklus nevar vērot mūsu online vingrošanas video ierakstus. Balstoties uz ieteikumiem, esam izveidojuši video ierakstus pieejamus interneta vietnē Youtube.

Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase ieguvusi nacionālās sporta bāzes statusu

01.04.2020

31. martā Ministru kabinets atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu par nacionālās sporta bāzes statusa piešķiršanu divām Siguldas novada sporta bāzēm – Fischer Slēpošanas centram un Siguldas Pilsētas trasei. Šī statusa iegūšana sporta objektam ir kā kvalitātes zīme – apliecinājums tam, ka te ir iespēja organizēt starptautiskas sporta sacensības, kā arī tam, ka te ir radīti apstākļi sportistu sagatavošanai startiem olimpiskajās spēlēs, pasaules, Eiropas čempionātos un citās starptautiska mēroga sacensībās.

Stadions uz laiku ir slēgts!

28.03.2020

Pamatojoties uz MK rīkojumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī, ar atbildību pret sabiedrības veselību un vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanu Siguldas pilsētas stadions uz laiku tiek slēgts.

Fischer Slēpošanas centrā marķētas velobraukšanas, skriešanas, nūjošanas trases

27.03.2020

Pēc ziemas sezonas atjaunotas, attīrītas pie Fischer Slēpošanas centra atrodošās meža trases, kas vasaras sezonā tiek izmantotas gan sacensībās, gan treniņos, tagad tiek piedāvātas visiem tiem interesentiem, kas vēlas pavadīt aktīvu laiku svaigā gaisā staigājot, nūjojot, skrienot vai braucot ar riteni. Visas trases ir marķētas ar sākuma un beigu punktu Fischer Slēpošanas centrā. Dodies dabā un #satiecsevi.

No 23.03.2020 Sporta diagnostikā tiek pārtraukta ambulatoro pakalpojumu sniegšana

23.03.2020

Mazinot COVID-19 saslimšanas risku Siguldas novada iedzīvotājiem un ārstniecības personām, kā arī sekojot Slimību profilakses un kontroles centrs rekomendācijām, no 23.03.2020 Sporta diagnostikā tiek PĀRTRAUKTA ambulatoro pakalpojumu sniegšana.

Siguldas Sporta centrs izmanto dīkstāves laiku, lai veiktu ūdens zonas ikgadējo tehnisko apkopi

23.03.2020

Ņemot vērā neplānoto dīkstāvi, kas radusies COVID-19 rezultātā, Siguldas Sporta centrs plāno periodu līdz 14.aprīlim izmantot maksimāli lietderīgi un veikt Ūdens zonas ikgadējo tehnisko apkopi, kas ierasti tiek veikta vasaras periodā. Tas nozīmē, ka vasarā nebūs nepieciešams slēgt Ūdens atrakciju parku un peldbaseinu ikgadējo tehnisko darbu veikšanai, kā arī, ja tiks pagarināts mācību gads skolās, Siguldas Sporta centrs spēs nodrošināt novada skolām peldētapmācību stundu norisi.

Turpinām sportot un būt aktīvi arī šajā vīrusa un pašizolācijas laikā!

17.03.2020

Laikā, kad nav iespējas nākt uz Siguldas Sporta centru, mēs ejam pie jums. No rītdienas, 18.marta, katru darba dienu, plkst.18.30 piedāvāsim dažādas fitnesa nodarbības tiešsaistē. Kas jums ir nepieciešams: telefons vai planšete, vai dators ar aktīvu Facebook kontu, papildus inventārs, kurš būs aprakstīts pie katras nodarbības.

Siguldas Sporta centra Spēka zāle ar pirmdienu, 16 . martu, tiks slēgta!

15.03.2020

Ņemot vērā, ka situācija strauji attīstās, kā arī 14. martā uzliktos Ministru kabineta papildus ierobežojumus, esam tomēr nolēmuši slēgt Spēka zāli ar pirmdienu, 16. martu.Vēl šodien Spēka zāle būs pieejama no plkst. 9.00 līdz plkst. 20.00 ar papildus ierobežojumiem un dezinfekcijas pasākumiem, kas jau ir izsludināti. Skatīt iepriekšējo ziņu.

Informācija par Spēka zāles izmaiņām iekšējās kārtības noteikumos.

14.03.2020

Apmeklētāju veselība mums ir svarīga un, lai nodrošinātu drošu Spēka zāles darbību COVID-19 izraisītās pandēmijas dēļ, ir veiktas vairākas būtiskas izmaiņas Spēka zāles apmeklējuma darba laikos un iekšējās kārtības noteikumos.

Svarīga informācija!

13.03.2020

Sakarā ar Ārkārtas situācijas ieviešanu valstī COVID-19 izraisītās pandēmijas dēļ un, lai mazinātu vīrusa izplatību, informējam par svarīgākajiem punktiem un turpmāko Siguldas Sporta centra darbību!

13. martā Peldētapmācības skolas un grupu nodarbības nenotiek

12.03.2020

Atsaucoties uz Ārkārtas situācijas ieviešanu valstī un Ministru Kabineta rīkojumu pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu rītdien, 13. martā, Siguldas Sporta centra visas Peldētapmācības skolas un grupu nodarbības tiek atceltas! Par turpmāko Siguldas Sporta centra darbību informācija sekos!

Aizvadīts LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāts telpu futbolā 3. posms

11.03.2020

Siguldas Sporta centrā 7. martā notika 3. posms LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāts futbolā telpās 2011. gada zēniem. Sacensībās piedalījās 8 komandas no Siguldas, Smiltenes, Valmieras, Priekuļiem, Limbažiem, Alojas, Vangažiem. Kopā aizvadītas 25 spēles, vienas spēles laiks 15 min, vienai komandai sabraukumā 5 spēles.

x

Nosūtīt ziņu