Water icon 28

Peldētapmācības skola uzņem jaunus dalībniekus

PIESAKIES!

Grupu nodarbības, Spēka zāles, Ūdens atrakciju parka apmeklējumu apmaksā Bookla

GARANTĒ SEV APMEKLĒJUMA LAIKU!

Izvēlies savu Grupu nodarbību JŪNIJĀ

IESKATIES!

Darba laika izmaiņas vasarā

22.05.2023

Ar 1. jūniju Siguldas Sporta centrs darbosies vasaras darba laikos, kā arī, jūnija beigās gaidāma Ūdens zonas teniskā pauze, kuras laikā gan Peldbaseins, gan Ūdens atrakciju parks nebūs pieejams apmeklētājiem.

Noslēgušās ESF bezmaksas sporta nodarbības “Esi vesels Siguldas novadā" projekta ietvaros

10.05.2023

No 2020. gada augusta līdz 2023. gada maijam, Eiropas Sociālā fonda projekta nodarbību ciklā “Esi vesels Siguldas novadā”, Siguldas novada iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās Siguldas Sporta centrā un Fischer slēpošanas centrā, kā arī reģionos: Allažos, Morē un Jūdažos. Pēc iedzīvotāju aicinājuma un pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, tika papildus organizētas 40 bezmaksas sporta nodarbības iedzīvotājiem arī Lēdurgā, Krimuldā, Mālpilī un Inčukalnā.

Aicinām piedalīties apmācībās “Kā nenoslīkt”

08.05.2023

Programmas mērķis ir vairot sabiedrībā izpratni par drošu atpūtu uz un pie ūdens, lai novērstu potenciālos riskus un draudus cilvēku veselībai atrodoties pie ūdens, nodarbojoties ar ūdenssporta veidiem vai aktīvās atpūtas laikā. Izpildot dažādas situācijas izspēles ar specializētu inventāru un manekeniem, iegūt reālu pieredzi cilvēku glābšanā uz ūdens ar mērķi pārbaudīt un katram novērtēt savas spējas palīdzības sniegšanā ārkārtas situācijās ūdenī. Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar biedrību "Peldēt droši".

Skatīt vairāk

Treneri un instruktori

Sporta diagnostika

Veikals / Kafejnīca

x

Nosūtīt ziņu