Water icon 28

Pie mums vienmēr vasara un +30 grādi

Uzzināt vairāk!

Bez ierobežojumiem ar Zelta klienta karti!

Uzzināt vairāk

Bezmaksas sporta nodarbības no septembra līdz decembrim

Uzzināt vairāk!

Siguldas Sporta centrā norisināsies dažādi pasākumi Veselības un sporta nedēļas ietvaros

19.09.2019

Rudens Veselības un sporta nedēļa norisināsies no 23. līdz 29.septembrim, kurā Siguldas novada iedzīvotāji bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātes, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Siguldas Sporta centrā notiks sekojošas nodarbības, lekcijas un citi pasākumi:

Vienības velobrauciena dalībniekiem atlaides Siguldas Sporta centrā

02.09.2019

Septembra sākumā, 1.septembrī Siguldā notiks 29. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens, kas ir Latvijā lielākie riteņbraukšanas svētki un 2018. gadā pulcēja vairāk nekā 5 tūkstošus dalībnieku. Ikviens dalībnieks, uzrādot šī gada Vienības brauciena dalības numuru, saņems 10% atlaidi Siguldas Sporta diagnostikas pakalpojumiem, kā arī 20% atlaidi Ūdens atrakciju parkam darba dienās Siguldas Sporta centrā. Tie, kas vēlēsies izmantot piedāvātās atlaides Siguldas Sporta centrā pirms Vienības velobrauciena, būs jāuzrāda pieteikšanās apstiprinājuma e-pasts. Piedāvājums spēkā līdz šī gada 20.oktobrim.

Siguldas Sporta centrā jauns darba laiks, jaunas grupu nodarbības, un izmaiņas cenrādī

30.08.2019

Uzsākot jauno mācību gadu, no 1.septembra Siguldas Sporta centrā vairākas izmaiņas grupu nodarbību grafikā, peldbaseina darba laikā un atsevišķās pakalpojumu cenās.

Skatīt vairāk

Treneri un instruktori

Sporta diagnostika

Veikals / Kafejnīca

x

Nosūtīt ziņu