25

Paldies par sezonu!

11.03.2024

Šosezon trasi apmeklētājiem atvērām 2.decembrī un slēpot turpinājām līdz 7.martam. Šī sezona mūs pārsteidza ar lielu laikapstākļu dažādību - gan lieti, gan sals, gan atkusnis, gan agrais pavasaris. Bet par spīti tam, ziemas laikā tika aizvadītas dažādas sacensības un noritēja pilnvērtīgi treniņu procesi jaunākajiem slēpotājiem.

Sezona noslēgusies ar Amatieru Kausu

04.03.2024

1.martā kā sezonas noslēgums šogad ierastā Siguldas Kausa vietā bija Amatieru Kauss - sacensības, kur pozitīva atmosfēra un smiekli ņēma virsroku.

Kalns šajā nedēļas nogalē būs slēgts

02.03.2024

Pavasarīgie laikapstākļi sniegu uz kalna padarījuši mīkstu un nedrošu, tāpēc aicinām saulanajās brīvdienās saelpoties pavasara gaisu pastaigās vai citās aktivitātēs.

Amatieru Kauss jau šo piektdien

27.02.2024

Lai arī pavasarīgais laiks ir atņēmis iespēju rīkot ikgadējo Siguldas Kausu, mēs nemetam plinti krūmos, un, kā sezonas noslēgumu organizējam Amatieru Kausu. Amatieru kauss ir Siguldas Pilsētas trases sezonas noslēguma sacensības, kas tiek organizētas Siguldas kauss 2024 vietā. Sacensības ir domātas amatieriem un lietpratējiem un tajās var piedalīties visi sākot no 12.g. vecuma.

“Siguldas Kauss 2024” tiek atcelts, tā vietā – Amatieru Kauss 1.martā

26.02.2024

Pavasarīgie laika apstākļi šogad ir pārsteiguši neparasti agri un, diemžēl, ikgadējais un tradīcijām bagātais “Siguldas Kauss 2024”, kas bija paredzēts no šī gada 29.februāra līdz 2.martam tiek atcelts. Lietus un siltais laiks ir ietekmējis sniega daudzumu un kvalitāti un padarījis trasi nepiemērotu tradicionālajam sacensību formātam, kā arī nedrošāku mazākajiem un vecākajiem sacensību dalībniekiem. Taču, lai sezonas noslēgums neietu secen, tiek rīkots Amatieru Kauss š.g. 1.marta vakarā un Après-ski sezonas noslēguma ballīte sadarbībā ar kafejnīcu “Finisš”.

Turpmāk slēpošanai pieejama tikai Vidējā trase

26.02.2024

Iestājoties siltajiem laika apstākļiem, esam aizvēruši Lielo trasi. Sniega apstākļi ir bīstami, kā arī vēlamies saglabāt trasi apmierinošā stāvoklī, lai uz tās vēl aizvadītu sacensības šo ceturtdien un piektdien.

No 22.-25.februārim Siguldas Pilsētas trasē norisināsies Baltijas Kausa 5.posms

21.02.2024

Sacensības notiks četras dienas, kur par labākajām vietām cīnīsies gan jaunieši no U10 grupas, gan Elite braucēji. Sacensību laikā trases pieejamība individuālajiem braucējiem būs ierobežota. Darbosies puse no Lielās trases.

Tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā - Siguldas Kauss 2024

13.02.2024

Vai esat gatavi kalna foršākajām sacensībām un lielākajai ballītei? Noteikti pieraksti savā plānotājā - “Siguldas Kauss 2024” no 29.februāra līdz 2.martam - tradīcijām bagātākās un senākās kalnu slēpošanas sacensības Latvijā. Trīs dienu garumā sacentīsimies, svinēsim, baudīsim un priecāsimies!

No 14. līdz 18.februārim būs pieejama puse no Lielās trases

12.02.2024

Ņemot vērā, ka šonedēļ Siguldas Pilsētas trasē norisināsies Baltijas kausa 4.posms, sākot ar trešdienu, daļa no Lielās trases būs slēgta, lai sacensībām saglabātu nepieciešamo sniegu un tā kvalitāti.

Šajā nedēļas nogalē Siguldas Pilsētas trasē norsināsies divas sacensības – Vilcina kauss un Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa

08.02.2024

10. un 11.februārī Siguldas Pilsētas trasē norsināsies divas sacensības – 10.februārī Vilciņa kauss un 11.februārī, svētdien, Siguldas Pilsētas trases balvu izcīņa. Sacensību laikā daļa trases nav pieejama individuālajiem slēpotājiem. Trase pilnā platumā tiks atvērta pēc sacensībām. Vidējā trase un iesācēju kalns būs pieejams visas dienas garumā.

Šodien, 8. februārī, Lielā trase nebūs sagatavota ar sniega tehniku

08.02.2024

Izmantojam aukstos un ziemīgos laika apstākļus, lai ražotu sniegu Lielajā trasē. Tādēļ šodien, līdz plkst. 14.00, Lielajā trasē turpināsim sniega ražošanu un, līdz ar to, trase nebūs gatavota ar sniega tehniku.

Latvijas slēpošanas un snovborda instruktoru asociācijas organizētie treneru kursi

29.01.2024

Šonedēļ, otrdien, trešdien un ceturtdien, no plkst. 9.00 - 15.00 Siguldas pilsētas trasē norisināsies Latvijas slēpošanas un snovborda asociācijas organizēti slēpošanas instruktoru apmācību kursi.

x

Nosūtīt ziņu