-11

Izvēlies piemērotāko laiku sportošanai!

Ieskaties treniņgrafikā!

Mēs parūpēsimies par tavām slēpēm!

Uzzināt vairāk!

Paldies visiem, kuri piedalījās virtuālajā izaicinājumā "S!-Slēpo 2021"!

02.03.2021

Paldies visiem, visiem dalībniekiem, kuri piedalījās pirmajā Fischer Slēpošanas centrs rīkotajā virtuālajā izaicinājumā "S!-Slēpo 2021". Ar kopējo noslēpoto apjomu un aktivitāti jūs noteikti mūs pārsteidzāt un apsolām šādus izaicinājumus šogad noteikti atkārtot. Kopā februāra laikā tika noslēpoti 12363 km, kurus pieveica 169 slēpotāji. Zemāk nedaudz statistikas par 4. nedēļu un izaicinājumu kopumā.

Noslēgusies trešā virtuālajā izaicinājuma "S!-Slēpo 2021" nedēļa

23.02.2021

Šajā nedēļā vismaz vienu slēpojumu bija veikuši 107 dalībnieki, kopā noslēpojot 3317 kilometrus, kas ir šobrīd augstākais vienā nedēļā noslēpotais apjoms.

No 24.februāra līdz 26.februārim Fischer Slēpošanas centrs būs atvērts no plkst.8.00

23.02.2021

Līdz ar Siguldas novada 1. - 4. klašu skolēnu mācību atsākšanos skolās un slēpošanas nodarbībām pie mums Fischer Slēpošanas centrs, šonedēļ no 24.februāra līdz 26.februārim būs iespēja slēpot jau no plkst.8.00 rītā.

Aicinām piedalīties bezmaksas distanču slēpošanas nodarbībās bērnus vecumā no 6 - 12 gadiem!

13.02.2021

Sākot ar 15. februāri piedāvājam papildus distanču slēpošanas nodarbības bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem februāra un marta pirmdienu vakaros plkst. 19.00! Nodarbības vadīs treneris Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš. Nodarbībās Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem būs pieejams bezmaksas inventārs.

Paldies visiem par uzdotajiem jautājumiem Fischer Slēpošanas centra Facebook ierakstā!

12.02.2021

Fischer Sports Latvia pārstāvis Egnārs Gudriķis mēģināja uz tiem atbildēt šajā video - https://youtu.be/yj2mLHebj6E. Sadarbībā ar Fischer Sports Latvia un Vauhti Wax Technologies smēriem, esam izveidojuši 10 īsus pamācības video ikdienas slēpotājiem par to, kā sagatavot slēpes mājas apstākļos gan klasikas, gan slidsoļa cienītājiem. Video ietvers gan praktiskus padomus lietojot dažāda tipa smērus, gan arī informāciju par apstrādes instrumentiem. Saites uz video skatīt rakstā!

Martā būs iespēja piedalīties bezmaksas nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbībās

09.02.2021

Kopš pagājušā gada novembra Siguldas novada iedzīvotājiem ir dota iespēja piedalīties dažādās bezmaksas āra nodarbībās pie pieredzējušiem treneriem. Šo piecu mēnešu laikā Siguldas novada iedzīvotājiem ir bijusi iespēja piedalīties Cigun, Aerobikas, skriešanas, nūjošanas un distanču slēpošanas nodarbībās gan Siguldā, gan Allažos, Jūdažos un Morē

Ir aizvadīta pirmā nedēļa virtuālajā izaicinājumā "S!-Slēpo 2021"

09.02.2021

Izaicinājumam kopā ir pieteikušies 252 dalībieki, no kuriem 146 bija aktīvi šajā nedēļā no 1. līdz 7.februārim un noslēpojuši 3096 kilometrus ar vidējo slēpojuma garumu 9,99 kilometri. 

Informācija apmeklētājiem!

07.02.2021

Pašlaik kameršļūkšana pie mums nav pieejama! Ja kameršļūkšana tiks piedāvāta šajā ziemas sezonā, informācija sekos mājas lapā un mūsu Facebook lapā.

Inventāru līdzņemšanai var iznomāt tikai darba dienās!

07.02.2021

Mīļie apmeklētāji! Pateicoties bagātīgajai ziemai, slēpot gribētāju ir ļoti daudz. Tāpēc nedēļas nogalēs nebūs iespēja iznomāt inventāru, lai slēpotu citās trasēs, bet tikai Fischer Slēpošanas centra apmeklētājiem. Brīvdienās pieprasījums ir tik liels, ka inventārs pietrūkst tiem apmeklētājiem, kuri vēlas slēpot pie mums. Darba dienās būs iespēja iznomāt inventāru un doties mežā vai uz citām trasēm.

Piedalies virtuālajā izaicinājumā “S!-Slēpo 2021”

28.01.2021

Fischer Slēpošanas centrs februāra mēnesī aicina ikvienu distanču slēpošanas entuziastu jebkurā vecumā piedalīties distanču slēpošanas virtuālajā izaicinājumā “S!-Slēpo 2021”. Laikā, kad nevaram tikties klātienes sacensībās, aicinām sacensties neklātienē, katrs slēpojot savā ritmā un laikā, ievērojot visus aktuālos ierobežojumus. Šis izaicinājums nebūs par ātrumu, slēpošanas tehniku, inventāru vai sacensību vienam ar otru, bet būs par neatlaidību un mērķtiecību sasniegt paša izvirzīto mērķi.

Bezmaksas distanču slēpošanas apmācības februārī

26.01.2021

Aicinām ikvienu Siguldas novada iedzīvotāju apmeklēt bezmaksas distanču slēpošanas apmācībās sertificēta trenera vadībā.

No rītdienas, 9.janvāra būs pieejama slidu noma

08.01.2021

Ņemot vērā jūsu lielo interesi par slidu nomu, no rītdienas tā būs pieejama pie mums Fischer Slēpošanas centrā. Valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ, publiskās slidotas pašreiz nav pieejamas, tāpēc jums būs iespēja iznomāt slidas slidošanai savās piemājas un citās drošās brīvdabas slidotavās, kur ir pietiekams ledus biezums.

x

Nosūtīt ziņu