14

Atsevišķu platriepu tipa velosipēdu izsole

20.09.2019

Aicinām piedalīties izsolēs, kur iespēja juridiskām un fiziskām personām iegādāties atsevišķus platriepu tipa velosipēdus un ar tiem saistīto aprīkojumu. Pieejami velosipēdi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Izsoles organizē SIA "Siguldas Sporta serviss".

“S!-Skate” un “S!-Velo” sacensībās piedalījušies teju 800 dalībnieku

17.09.2019

Fischer Slēpošanas centrā kuplā skaitā aizvadīti šīs vasaras sacensību seriāli “S!-Skate un “S!-Velo”, no kuriem “S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriālā kopā piedalījušies 250 dalībnieki, savukārt “S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriālā kopā startējuši vairāk nekā 540 riteņbraucēji. Sacensību seriālu noslēdzošajos posmos tika apbalvoti ātrākie kopvērtējuma dalībnieki ar īpašiem kausiem un balvām no sacensību atbalstītājiem. Katru gadu šīs sacensības kļūst arvien populārākas un apmeklētākas Siguldas novada un citu novadu iedzīvotāju vidū.

Kuplā skaitā noskaidroti “S!-Velo 2019” ātrākie sezonas riteņbraucēji

13.09.2019

Ceturtdien, 12.septembrī, Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts trešais un noslēdzošais “S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriāla posms, kurā uz starta līnijas stājās teju 170 dalībnieku un tika noskaidroti sezonas ātrākie kopvērtējuma uzvarētāji, kuri tika apbalvoti ar kausiem un atbalstītāju balvām. Kopumā visos šīs sezonas “S!-Velo” posmos kopā piedalījās vairāk nekā 540 dalībnieku.

Notiks “S!-Velo” sacensību seriāla noslēdzošais posms

09.09.2019

Ceturtdien, 12.septembrī, no plkst. 17.30 līdz 19.00 Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts “S!-Velo” sacensību seriāla noslēdzošajam posmam, kurā tiks noskaidroti šīs sezonas ātrākie kopvērtējuma riteņbraucēji un sadalīti “S!-Velo” kausi katrā no 22 vecuma grupām.

"S!-Skate" noskaidroti ātrākie sezonas skrituļslidotāji un rollerslēpotāji

30.08.2019

Ceturtdien, 29.augustā Fischer Slēpošanas centrā notika noslēdzošais “S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas sacensību seriāla posms, kurā startēja teju 80 dalībnieku un tika noskaidroti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji, kuri tika apbalvoti ar kausiem un atbalstītāju balvām. Kopumā visos šīs sezonas posmos kopā piedalījās teju 250 dalībnieku.

Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbības septembrī un oktobrī

27.08.2019

Iestājoties rudenim, nevajadzētu aizmirst rūpēties par savu veselību un fizisko formu, tāpēc aicinām ikvienu Siguldas novada iedzīvotāju uz bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībām septembrī un oktobrī.

Notiks S!-Skate sacensību seriāla noslēdzošais posms

26.08.2019

Ceturtdien, 29.augustā, plkst. 18.30 Fischer Slēpošanas centrā notiks “S!-Skate” skrituļslidošanas un rollerslēpošanas seriāla trešais un noslēdzošais posms, kurā tiks noskaidroti šīs sezonas kopvērtējuma uzvarētāji un sadalīti “S!-Skate” kausi katrā no 30 vecuma grupām.

Kuplā skaitā aizvadīts “S!-Velo” otrais posms

16.08.2019

Ceturtdien, 15.augustā, Fischer Slēpošanas centrā norisinājās “S!-Velo” riteņbraukšanas sacensību seriāla otrais posms, kurā uz starta līnijas stājās 182 dalībnieku. Dalībnieki sacentās 22 vecuma grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu dapu grupā līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi.

Fischer Slēpošanas centrā izvietota jauna karte

14.08.2019

Ar prieku paziņojam, ka Fischer Slēpošanas centrā pie servisa ēkas sienas izvietota jauna karte ar pieejamām trasēm ziemas un vasaras apstākļos! Lai ikviens indivīds varētu patstāvīgi trenēties un mežā justies droši, uz kartes ir iespēja noskenēt QR kodus un lejupielādēt savā mobilajā telefonā vai sporta pulkstenī GPX vai PDF formātā attiecīgā maršruta karti.

Notiks “S!-Velo” sacensību seriāla otrais posms

12.08.2019

Ceturtdien, 15.augustā, no plkst. 18.00 līdz 19.30 Fischer Slēpošanas centrā tiks dots starts “S!-Velo” sacensību seriāla otrajam posmam. Sacensību seriāls norisināsies trīs posmos. Trešais sacensību seriāla posms paredzēts 12.septembrī. “S!-Velo” sacensību seriāla pirmajā posmā piedalījās teju 200 dalībnieku, pulcējot mazus un lielus riteņbraucējus.

Bezmaksas kāju un gaitas analīze sadarbībā ar Brooks Running

07.08.2019

15.augustā, paralēli S!-Velo 2.posmam, Fischer Slēpošanas centrā no plkst. 17.00 līdz 20.00 ikvienam S!-Velo dalībniekam un jebkuram interesentam būs iespēja veikt BEZMAKSAS Jūsu kāju un gaitas analīzi skriešanas laikā sadarbībā ar Brooks Running.

Sporta klubs "APEX" organizē riteņbraukšanas, skrituļslidošanas + VFS (vispārējās fiziskās sagatvotības) treniņus SIGULDĀ!

22.07.2019

Sporta klubs "APEX" aicina vasaru pavadīt sportiski un pievienoties mūsu draudzīgajiem vienaudžiem uz kvalitatīviem treniņiem visas vasaras garumā! Maksimums 10 bērni grupā.

x

Nosūtīt ziņu