4

Šodien Siguldā atklāta distanču slēpošanas sezona!

01.12.2019

Šodien, 1.decembrī, plkst.12.00 Fischer Slēpošanas centrā tika atvērta distanču slēpošanas trase, atklājot slēpošanas sezonu Siguldā. Pateicoties labvēlīgajiem laika apstākļiem un dabīgajai sniega segai, slēpotājiem pieejama 1,25 km gara trase.

Šodien distanču slēpošanas trase strādās no plkst. 12.00 līdz 20.00, pirmdien un otrdien no plkst. 12.00 līdz 21.00. Tomēr, ņemot vērā mainīgos laika apstākļus, ko sola nākamajā nedēļā, iesakām visiem slēpotājiem sekot līdzi aktuālajai informācijai trases mājas lapā un sociālajos tīklos.

Slēpošanas trasē ir pieejama arī Fischer distanču slēpošanas inventāra noma, inventāra apkope, pirts, kafija un dušas. Inventārs pieejams visa gadagājuma slēpotājiem, sākot no 25 izmēra.

Trases izmantošanas maksa pieaugušajiem ir 2 eiro, skolēniem, studentiem un pensionāriem – 1,80 eiro. Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, cena pieaugušajiem ir 1,80 eiro, bet skolēniem, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam un pensionāriem – bez maksas, kā arī 10% atlaide inventāra nomai.

Fischer Slēpošanas centrs ir austrumeiropā pirmā mākslīgi saldētā distanču slēpošanas trase, kas ziemā apmeklētājiem piedāvā apgaismotu mākslīgo distanču slēpošanas trasi 1,25 km garumā. Dabīgos sniega apstākļos trasi iespējams izveidot pat līdz 9 km.

Aktuālajai informācijai par notikumiem, sniega kvalitāti, darba laikiem, kā arī tiešraides kamerai Fischer Slēpošanas centrā var sekot līdzi tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv, kā arī sociālajos tīklos.

x

Nosūtīt ziņu