14

Ceturtdien notiks “S!–Slēpo 2020” sacensību otrais posms

10.02.2020

Neskatoties uz nepastāvīgajiem ziemas apstākļiem, Fischer Slēpošanas centrā šo ceturtdien, 13. februārī, notiks treniņsacensību seriāla distanču slēpošanā “S!-Slēpo 2020” otrais posms. Aicinām visus slēpošanas entuziastus aktīvi piedalīties un pārbaudīt spēkus divpadsmit dažādās grupās, atkarībā no vecuma un prasmēm.

Sacensības norisināsies saīsinātajā distancē ar intervāla startu (noteikts apļu skaits atkarībā no vecuma grupas).

Sacensību reģistrācija plānota no plkst. 17.30. Atvērtais starts no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00. Paši mazākie slēpotāji no SV-6 un SV-8 grupām startēs no plkst. 18.00 līdz plkst. 18.30 un veiks 2x200m distanci, no SV-10, SV-12 un SV-14 grupām startēs no plkst. 18.30 līdz plkst. 19.00 ar 4x200m distanci un no plkst. 19.00 līdz plkst. 20.00 ar 6x200m distanci startēs dalībnieki no SV-16 līdz SV-meistari grupai.

“S!–Slēpo 2020” dalībnieki tiek vērtēti katrā posmā noteiktajās vecuma grupās. Grupas kopvērtējumu aprēķina, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu. Sacensību noslēgumā visi dalībnieki, kas būs piedalījušies vismaz divos no trīs sacensību posmiem, piedalīsies loterijā. Pateicoties Fischer Latvia, loterijas galvenā balva – Fischer CRS Skate slēpju komplekts, kā arī citas vērtīgas balvas. Pēc finiša sasniegšanas SV6 un SV8 vecuma grupas dalībnieki saņems gardumus.

Aicinām pieteikties sacensībām un apmaksāt dalības maksu savlaicīgi tiešsaistē vai klātienē pirms sacensībām. Reģistrējoties tiešsaistē, sacensību dalības maksa ir par izdevīgāku cenu. Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalībai sacensībās – 10% atlaide. Tiem, kuri ir apmaksājuši visus trīs posmus, vēlreiz reģistrēties uz otro posmu nav nepieciešams.

Sacensību nolikums un reģistrēšanās pieejama šeit. 

“S!–Slēpo 2020” treniņsacensību seriāls distanču slēpošanā nebūtu iespējams bez atbalstītājiem – Siguldas novada pašvaldības, Fischer Latvia, Biedrība A2, SIA “Rāmkalni Nordeco”, Kino Lora, Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, Poligon 1 un Sigulda Adventures.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana.  Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt  www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/  vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu