16

Šajā ziemā noslēgušās jau otrās slēpošanas sacensības Siguldā

14.02.2020

Ceturtdien, 13. februārī, Fischer Slēpošanas centrā tika aizvadīts otrais „S! – Slēpo“ sacensību seriāla posms. Spītējot nepastāvīgajiem ziemas laika apstākļiem, sacensības uz starta pulcēja 77 visu vecuma grupu dalībniekus.

Arī otrajā posmā tika dots brīvais starts no plkst. 18.00 līdz 20.00. Sacensībās dalībniekiem, atkarībā no vecuma grupas, bija jāveic konkrēts apļu skaits. SV-6 un SV-8 grupai bija jāveic 200 metru aplis divas reizes, SV-10, SV-12, SV-14 grupām bija jāveic 200 metru aplis četras reizes, savukārt SV-16 līdz SV-meistari grupām bija jāveic 200 metru aplis sešas reizes.

Otrajā “S!-Slēpo 2020” sacensību posmā līderi savās vecuma grupās ir Melānija Reičela Ozoliņa S-8 grupā, Gatis Ernests Gāters V-8 grupā, Keita Marcinkēviča S-12 grupā, Roberts Tolpežņikovs V-12 grupā, Emīlija Grīnberga S-14 grupā, Kristaps Paio V-14 grupā, Elīze Bremze S-16 grupā, Audris Odo Vītoliņš V-16 grupā, Kristīne Brunere S-juniori grupā, Rainers Paeglis V-juniori grupā, Inese Kokoreviča S-30 grupā, Edgars Kokorevičs V-30 grupā, Kristīne Reinholde S-40 grupā, Armands Pivors V-40 grupā, Laima Klauža S-50 grupā, Vilmārs Bukšs V-50 grupā, Anita Zālīte S-meistari grupā  un Juris Rukkalns V-meistari grupā. Rezultāti pieejami šeit. 

Dalībnieki katrā posmā tiek vērtēti noteiktās vecuma grupās un grupas kopvērtējums tiks aprēķināts, summējot katra dalībnieka divu labāko posmu punktu summu (obligāti jāpiedalās vismaz divos posmos). Labākie katrā vecumā grupā tiks apbalvoti trešajā posmā, bet ikviens dalībnieks piedalīsies jaunu Fischer CRS Skate slēpju izlozē no Fischer Sports Latvia. Mazākie dalībnieki no grupām SV-6 un SV-8 visu posmu finišos saņem veselīgus gardumus no mūsu atbalstītājiem “Rāmkalni”.

Trasē sniegu izdevies nodrošināt, pateicoties sniega ražošanas iespējām trasē. Kopumā tas devis iespēju nodrošināt slēpošanas iespējas ne tikai sacensībās, bet arī ikdienā individuāliem apmeklētājiem, Siguldas sporta skolas audzēkņiem treniņprocesa nodrošināšanai un Siguldas novada skolu slēpošanai sporta stundu ietvaros.

„S! – Slēpo 2020“ sacensību seriāls norisinās trijos posmos  Fischer Slēpošanas centrā ziemas sezonas ceturtdienu vakaros un paredzēti ikvienam distanču slēpošanas entuziastam. Trešais un noslēdzošais posms ir paredzēts 5. martā. Atkarībā no laikapstākļiem var mainīties sacensību datumi, kā arī distances un trases garumi.

Iepriekšēja pieteikšanās nākamajam posmam www.siguldassports.lv, reģistrējoties un aizpildot dalībnieka anketu. Reģistrējoties elektroniski, dalības maksa ar 30% atlaidi. Pieteikties var arī sacensību dienā  Fischer Slēpošanas centrā. Uzrādot Siguldas novada ID karti, 10% atlaide dalības maksai.

Fotogalerija: https://failiem.lv/u/de6p9dje?share_email_id=cd65f0 (Fotogrāfs Edgars Dundurs)

“S!–Slēpo 2020” treniņsacensību seriāls distanču slēpošanā nebūtu iespējams bez atbalstītājiem – Siguldas novada pašvaldības, Fischer Latvia, Biedrība A2, SIA “Rāmkalni Nordeco”, Kino Lora, Piedzīvojumu parks “Tarzāns”, Poligon 1, maiznīca “Flora” un Sigulda Adventures.

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana.  Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt  www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/  vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu