20

Ieripojam jūnijā uz skrituļslidām!

18.05.2021

Esam patīkami pārsteigti par lielo atsaucību skrituļslidošanas apmācībām bērniem un pieaugušajiem, tāpēc izveidojām papildus grupas jūnijā skrituļslidotājiem bez un ar pieredzi sadarbībā ar APEX - Alpine Ski Team!

Kad? Divas jūnija nedēļas nogales, sestdienās un svētdienās: 12., 13., 19. un 20. jūnijā. Un skrituļslidošana kļūs par jaunu iemīļotu hobiju.
Bērniem nodarbības notiks plkst. 10.00. Būs pieejamas paralēli divas grupas, katra ar savu treneri - bērniem ar pieredzi un bez pieredzes. Bērni tiek uzņemti grupā no 5 gadu vecuma.
Jauniešiem un pieaugušajiem nodarbības notiks plkst. 11.00. Ir pieejams divas grupas, katra ar savu treneri - gan skrituļslidotājiem ar pieredzi, gan bez pieredzes.
Treneres: Marta Garā un Kristīne Cera.
Treneres dos vērtīgus padomus un norādījumus, kā veiksmīgāk un ātrāk justies droši uz slidām un apgūt skrituļslidošanas prasmes;
Prasmes un iemaņas tiks attīstītas un nostiprinātas ar dažādiem vingrinājumiem;
Pēc 4 nodarbībām sajutīsies droši uz skrituļslidām, spēsi noturēt līdzsvaru, vadīt slidas, lai turpinātu uzlabot prasmes individuālos ikdienas treniņos vai apmācību grupā.
Apgūtas prasmes skrituļslidošanā ļaus justies stabilāk arī ziemā uz ledus slidām un kalnu slēpēm.
Pieteikties uz nodarbībām var gan tie, kuriem nav skrituļslidošanas prasmes, gan tie, kuriem tās ir nelielas.
Nodarbībās var piedalīties ar iepriekšēju pieteikšanos, iegādājoties abonementu uz četrām nodarbībām 32.00 eiro vērtībā.
Skrituļslidošanas inventāru (skrituļslidas, aizsargķiveri, ceļgalu, elkoņu, plaukstu aizsargus būs iespēja iznomāt ar 50% atlaidi.
Piesakies līdz š. g. 7. jūnijam, rakstot ziņu uz tālr. 29229022 vai e-pastu: kristineposka@gmail.com
Ieripojam vasarā uz skrituļslidām!
x

Nosūtīt ziņu