13

No 25.augusta OMNIGYM āra trenažieru POP-UP laukums Fischer slēpošanas centrā

25.08.2023

Š.g. 25. augustā Fischer slēpošanas centrā tiek uzstādīts OMNIGYM āra trenažieru POP-UP laukums, kas aprīkots ar 9 mūsdienīgiem āra trenažieriem visām galvenajām muskuļu grupām. Testa trenažieri atradīsies Siguldā no 2023.gada 25.augusta līdz 28.septembrim un būs pieejami vingrošanai ikvienam Siguldas novada iedzīvotājam.

Uzstādītie trenažieri ir īpaši ar to, ka tiem iespējams ērti pielāgot vingrinājumu izpildes slodzi un izpildīt spēka vingrinājumus ar dažādu pretestību - gluži kā iekštelpu trenažieru zālē. Pateicoties slodzes regulēšanas iespējai, trenažieri ir piemēroti plašai iedzīvotāju grupai - gan  pieaugušajiem, gan senioriem, gan jauniešiem no 14 gadu vecuma. Bērni līdz 14 gadu vecumam drīkst izmantot trenažierus vai atrasties pie trenažieriem tikai pieaugušo uzraudzībā.

Lai iesaistītu sabiedrību pašvaldības lēmumu pieņemšanā, POP-UP perioda laikā aicinām iedzīvotājus būt aktīviem, izmēģināt trenažierus un sniegt atsauksmi par šāda objekta aktualitāti arī ilgtermiņā.

Pie trenažieriem būs izvietots kvadrātkods, kuru būs iespējams noskenēt ar jebkuru viedierīci un sniegt atgriezenisko saiti, atbildot uz aptaujas jautājumiem. Noslēdzoties POP-UP periodam, Fischer slēpošanas centrs izvērtēs sporta bāzes apmeklētāju atsaucību un izmantos šo informāciju, lai vērtētu turpmāko investīciju lietderību un iespēju izbūvēt šāda tipa āra trenažieru laukumu pašvaldības teritorijā.

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar SIA Omnigym Latvia un tā mērķis ir veicināt Siguldas novada iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm, veselības uzlabošanai.

Omnigym trenažieri ir projektēti un ražoti Somijā - tie ir atbilstoši Latvijas klimata apstākļiem un paredzēti izmantošanai visos gadalaikos. Visi trenažieri atbilst starptautiskajam drošības standartam EN 16630:2015. Omnigym POP-UP projekts iepriekš realizēts arī Olainē, Rīgā, Ādažos un Jelgavā, kur iedzīvotājos novērota liela atsaucība un iedzīvotāji atzinīgi novērtējuši trenažieru unikālo funkcionalitāti un iespēju aizvadīt kvalitatīvus spēka treniņus svaigā gaisā.

Ar Omnigym trenažieriem sīkāk iespējams iepazīties www.omnigym.lv

x

Nosūtīt ziņu