5

Šonedēļ notiks riteņbraukšanas treniņsacensību “S!-Velo 2023” pirmais posms

21.08.2023

Ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs ceturtdien, 24. augustā pievakarē ir aicināts uz Fischer slēpošanas centru Siguldā, kur tiks dots starts ģimeniskākā riteņbraukšanas izaicinājuma “S!-Velo 2023” pirmajam posmam.

Sacensību nolikums un reģistrācija tiešsaistē (uz 1.posmu līdz š.g.23.augusta, plkst.17.00): www.siguldassports.lv/starts

Sacensības notiks no plkst. 18.00 līdz 19.30 un dalībniekiem tajās būs iespēja sacensties vairākās vecuma un sagatavotības grupās, sākot no pavisam maziem sportotājiem dipu – dapu grupā, kurā startē meitenes un zēni ar skrejriteņiem, līdz pat profesionāliem riteņbraucējiem ar ilggadēju pieredzi.

Šogad sacensības organizē biedrība “Velotreniņi” sadarbībā ar Fischer slēpošanas centrs (SIA “Siguldas Sporta serviss”) un Siguldas novada pašvaldību. Sacensību galvenais tiesnesis – Eduards Rēns, mob. 29179194, epasts:  eduards@velotrenini.lv.

Sagaidāmi arī vairāki jaunumi: 

  1. 12km distancē tiks izveidots visu laiku labāko apļa laiku Top 10 sieviešu un vīriešu ieskaitēs, kas kas kā tablo sākot no 2.posma atradīsies pie sienas Fischer slēpošanas centrā visa gada garumā, un katrās nākamajās sacensībās būs iespēja šos laikus pārspēt.
  2. Visi dalībnieki, kas finišējuši savas grupas noteikto distanci saņems piemiņas balvas, savukārt tie, kuri piedalīsies abos posmos, otrajā posmā piedalīsies loterijā. Loterija otrajā posmā notiks pēc pēdējā dalībnieka finiša šķērsošanas. Loterijā balvas var saņemt, tikai atrodoties uz vietas klātienē sacensību centrā. Ja izlozētais dalībnieks sacensību centrā vairs neatrodas, organizatori balvu izlozē nākamajam dalībniekam.

Kopumā sacensībās varēs startēt vairākās distancēs atkarībā no vecuma grupas, sākot no 400m līdz pat 20 km. 1.posms: 2023. gada 24.augustā. Sacensību starts no plkst.18.00 līdz 19.30, reģistrācija no plkst.17.00. S-Vikingu dipu dapu un V-Vikingu dipu dapu grupas startē no 18.00 līdz 18.20. Pārējās grupas startē no plkst. 18.30*.

Sacensību nolikums un reģistrācija tiešsaistē (uz 1.posmu līdz š.g.23.augusta, plkst.17.00): www.siguldassports.lv/starts

Paldies mūsu sacensību sadarbības partneriem un atbalstītājiem! Siguldas novada pašvaldība, Fischer Sports Latvia, One Way Sport, Vauhti, SIA “Rāmkalni Nordeco”, Mangaļi, Cido, Herkuless, Maiznīca Flora.

x

Nosūtīt ziņu