18

Inventāra apkope

Fischer slēpošanas centrs piedāvā profesionālu distanču slēpošanas inventāra apkopi. Servisā iespējams atstāt visu veidu distanču slēpes un nūjas. Apkopei tiek izmantoti profesionāli un kvalitatīvi Briko zīmola Maplus smēri un materiāli. Pieredzējis meistars novērtēs jūsu inventāru un ieteiks labāko tā apkopei un kvalitatīvai un baudāmai slēpošanai. Servisā pieejama arī sacensību inventāra apkope un sagatavošana.

Krietna daļa sportisko panākumu ir atkarīga no inventāra kvalitātes. Mūsu trasē par to rūpējas labie meistari, nodrošinot distanču slēpju un nūju profesionālu novērtējumu un apkopi, kurā tiek izmantoti Briko zīmola Maplus materiāli. Īpaša vērība tiek veltīta sacensību inventāra apkopei un sagatavošanai.

Neaizmirsti par slēpju apkopi arī ziemas beigās. Pirms noglabā slēpes uz vasaru, ir svarīgi veikt apkopi un ievasarošanas procesu. Tas nesezonā, kamēr slēpes netiek lietotas, pasargā slēpju slīdvirsmu no ārējās vides ietekmes – putekļiem, netīrumiem, kā arī izžūšanas. Parūpējies par savām slēpēm, lai tās labi slīdētu arī nakamajā sezonā!

 

 

x

Nosūtīt ziņu