3

Šonedēļ notiks “S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionāta 2020” pirmais posms

17.02.2020

Neskatoties uz nepastāvīgajiem ziemas apstākļiem, Siguldā var slēpot un Fischer Slēpošanas centrā šo piektdien, 21. februārī, notiks “S!- Fischer Ziemas skolēnu čempionāta 2020” pirmais posms. Aicinām visas Siguldas novada un Latvijas skolas būt aktīvas, piedalīties sacensībās un cīnīties par čempionāta galveno balvu – 1500,00 eiro inventāra iegādei no Fischer Latvia.

Čempionāta ideja radusies Siguldā, kur čempionāts ik ziemu tiek organizēts kopš 2015. gada, ik reiz piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Pēdējā sezonā čempionāts pulcēja kopumā 730 skolēnus no 33 Latvijas vispārizglītojošajām skolām. Šogad čempionāta organizēšanā sadarbojas Siguldas novada pašvaldība un Cēsu novada pašvaldība, attiecīgi pirmais posms tiek organizēts Fischer Slēpošanas centrā, Siguldā, bet otrais - Slēpošanas un biatlona centrā "Cēsis".

Čempionāts tradicionāli norit četros posmos, bet šoziem silto laika apstākļu dēļ, čempionāta norise ir saīsināta uz diviem posmiem. Pirmajā posmā visām vecuma grupām paredzēts Super sprints 200 m garā distancē, savukārt otrajā posmā distances garums tiks precizēts pirms posma, atkarībā no laika apstākļiem.

Sacensībās var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas. Dalībnieku grupas tiek iedalītas pēc vecumiem – S-10 un V-10 2010. gadā dzimušie un jaunāki, S-12 un V-12 2008. - 2009. gadā dzimušie, S-14 un V-14 2006. - 2007. gadā dzimušie, S-16 un V-16 2004. - 2005. gadā dzimušie, S-18 un V-18 2002. - 2003. gadā dzimušie. Sacensībās atļauts piedalīties arī 2000.-2001. gadā dzimušajiem skolēniem. Nepieciešama izziņa no skolas, ka skolnieks nav palicis uz otru gadu un, ka ir attiecīgās skolas skolēns.

Dalībnieki tiek vērtēti noteiktajās vecuma grupās. Grupas kopvērtējumu aprēķina, summējot katrā posmā iegūtos punktus. Divu posmu kopvērtējumā tiks noskaidrots, kura no Latvijas skolām iegūs galveno čempionāta balvu.

Pirmajā posmā plānota arī apbalvošana iepriekšējā gada Fischer čempionāta uzvarētājiem – Laurenču sākumskolai, kas arī saņems jaunu slēpošanas inventāru no Fischer Latvia 1500.00 eiro vērtībā.

Individuāliem sportistiem ir atvērta elektroniskā pieteikšanās Fischer Slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv, kur pieteikties var līdz 20. februāra plkst.15.00, savukārt, skolas var pieteikties, sūtot skolēnu sarakstu (vārds, uzvārds, vecuma grupa sacensībās) uz fsc@siguldassports.lv un apmaksāt dalību pēc piestādīta rēķina.

Sacensību nolikums un reģistrēšanās pieejama šeit. 

Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs (SIA “Siguldas Sporta serviss”) sadarbībā ar Slēpošanas un biatlona centrs "Cēsis" (SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”), Fischer Latvia un biedrību “A2”.

S!–Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2020 nebūtu iespējams bez atbalstītājiem – Siguldas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, Latvijas Slēpošanas federācija, Fischer Latvia, Biedrība A2, KG Latvija, SIA “Rāmkalni Nordeco”, z/s Pīlādži, Piedzīvojumu parks Tarzāns, Kino Lora, POLIGON #1 Lāzertags.

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana.  Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt  www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/  vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu