4

Lāzerbiatlons

Biatlons tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem un skatāmākajiem ziemas sporta veidiem. Sporta veidā tiek apvienoti divi diametrāli atšķirīgi fiziskās slodzes veidi: kardiovaskulārā aktivāte, kas sevī ietver slēpošanu, rollerslēpošanu vai skriešanu, un šaušana mērķī, kam nepieciešama koncentrēšanās, mierīgs sirds ritms un fokusēšanās uz nekustīgu objektu.

Lāzerbiatonā tiek izmantoti ieroči ar lāzertehnoloģiju; tie fiziski neizšauj patronas, bet gan lāzerstaru, kas tiek raidīts uz mērķi. Šādi ieroči ir pilnībā droši, to izmantošanai nav nepieciešami īpaši treniņi vai licences. Šautenes izskatās, sver un darbojas tāpat kā biatlonā izmantojamais aprīkojums.

Ja jūs aizrauj biatlons gan kā skatītāju, gan dalībnieku, tad zināt, ka šajā sporta veidā apvienojas divi atšķirīgi slodzes veidi: kardiovaskulārās aktivitātes un koncentrēšanās šaušanai. Mūsu trasē piedāvājam lāzerbiatlonu, kur tiek izmantoti ar lāzertehnoloģiju darbināmi ieroči, kas mērķī raida nevis patronas, bet lāzerstaru, padarot šo aktivitāti pilnībā drošu un piemērotu jebkuram interesentam (lāzerieroču izmantošanai licences nav nepieciešamas).

lazerbiatlons_web_1.jpg (100,31 KB)

lazerbiatlons_web_3.jpg (159,13 KB)

Inventāra noma   1 statīvs
Vienai personai 1 stunda 6.00
x

Nosūtīt ziņu