10

“S!-Velo” un “S!-Skate” sacensības 2021. gada vasarā notiks

19.07.2021

Pateicoties samazinātiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem arī šovasar Fischer slēpošanas centrā varēs notikt nu jau par tradīciju kļuvušās sacensības “S!-Skate” un “S!-Velo”. Šogad abi sacensību seriāli nedaudz citā formātā, tomēr būs iespēja piedalīties visām vecuma grupām, būs iespēja sajust sacensību garu un izaicināt sevi uz jauniem sportiskiem mērķiem.

“S!-Skate 2021” šogad plānots kā vienas dienas sacensības š.g. 7. augustā, kurā būs iespēja sacensties visu vecumu un sagatavotību dalībniekiem skrituļslidošanā un rollerslēpošanā. Šī gada sacensībās dalībniekiem vienā dienā būs iespēja sacensties gan īsajā sprinta distancē, gan garākā izturības distancē. Sacensības “S!-Skate” organizē sporta klubs “Apex” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un Fischer Slēpošanas centru.

Savukārt “S!-Velo 2021” notiks divi sacensību posmi š. g. 19. augustā un 2. septembrī, kuros noskaidrosim, kurš ir “Pedāļu pavēlnieks” katrā vecuma grupā. Šogad daļa no meža trasēm ir mainītas, ir iztrādāti jauni maršruti un marķējumi, kas drīzumā būs pieejami treniņiem.

Septembrī plānots “S!-Skate 2021” un “S!-Velo 2021” virtuālie izaicinājumi, kas mudinās nodoties velobraukšanai, skrituļošanai un rollerslēpošanai regulāri, jo treniņi rada meistaru.  Lai meistarību vēl vairāk paaugstinātu, izaicinājuma laikā tiks organizēti arī koptreniņi treneru vadībā.

Sacensību “S!-Skate” un “S!-Velo” nolikumi tiks publicēts tuvākajās dienās.

Reģistrācija un apmaksa sacensībām būs pieejama vienu nedēļu pirms gaidāmajām sacensībām mūsu mājas lapā - www.siguldassports.lv.

Lai mums sportiska šī vasara un tiekamies sacensībās!

 

x

Nosūtīt ziņu