10

28. janvārī notiks S!- Fischer 2022 Ziemas skolēnu čempionāta pirmais posms

19.01.2022

Siguldā sniegs ir daudz un slēpot var! Fischer slēpošanas centrā 28. janvārī notiks S!- Fischer 2022 Ziemas skolēnu čempionāta pirmais posms. Aicinām visas Siguldas novada un Latvijas skolas būt aktīvas, piedalīties sacensībās un cīnīties par čempionāta galveno balvu – 1500,00 eiro inventāra iegādei no Fischer Latvia.

NOLIKUMS

Čempionāta ideja radusies Siguldā, kur čempionāts ik ziemu tiek organizēts kopš 2015.gada, ik reiz piesaistot arvien vairāk skolas un skolēnus no visas Latvijas. Čempionāts no vietēja mēroga sacensībām ir izaudzis līdz nacionālam mērogam, kurās nu jau piedalījušās vairāk nekā 30 Latvijas vispārizglītojošās skolas. Sacensību organizatori vēlas čempionātam piesaistīt arvien vairāk Latvijas skolēnu, kā arī popularizēt distanču slēpošanu kā veselīgu sporta un dzīves veidu, tādēļ šogad ir iecerēts otro un trešo posmu aizvadīt citās distanču slēpošanas trasēs Latvijā.

Sacensību posmi:
1.posms – 28.01.2022. / Fischer Slēpošanas centrs, Puķu iela 4, Sigulda.
2.posms – 11.02.2022. / Slēpošanas, biatlona sporta bāze "Jankas - Jaujas", Pļaviņas.
3. posms – 25.02.2022. / Slēpošanas un biatlona centrs "Cēsis".
4. posms – 11.03.2022. / Fischer Slēpošanas centrs, Puķu iela 4, Sigulda.

Čempionāts tradicionāli norit četros posmos, pirmajā posmā visām vecuma grupām paredzēts Super sprints 200 m garā distancē, otrajā posmā intervāla starts klasiskajā solī, trešajā posmā intervāla starts brīvajā stilā (SV10 klasiskajā solī), savukārt ceturtajā posmā šķēršļu un veiklības distance brīvajā stilā. Distances garums otrajā, trešajā un ceturtajā posmā tiks precizēts pirms posma atkarībā no laika apstākļiem.

Sacensībās var piedalīties Latvijas vispārizglītojošo skolu komandas. Dalībnieku grupas tiek iedalītas pēc vecumiem – S-10 un V-10 2012. gadā dzimušie un jaunāki, S-12 un V-12 2010. - 2011. gadā dzimušie, S-14 un V-14 2008. - 2009. gadā dzimušie, S-16 un V-16 2006. - 2007. gadā dzimušie, S-18 un V-18 2004. - 2005. gadā dzimušie. Sacensībās atļauts piedalīties arī 2002.-2003. gadā dzimušajiem skolēniem. Nepieciešama izziņa no skolas, ka skolnieks nav palicis uz otru gadu un, ka ir attiecīgās skolas skolēns.

Dalībnieki tiek vērtēti noteiktajās vecuma grupās. Grupas kopvērtējumu aprēķina, summējot katrā posmā iegūtos punktus. Divu posmu kopvērtējumā tiks noskaidrots, kura no Latvijas skolām iegūs galveno čempionāta balvu.

Skolas var pieteikties, sūtot skolēnu sarakstu (vārds, uzvārds, vecuma grupa sacensībās, trenera/skolotāja kontakti) uz fsc@siguldassports.lv un apmaksāt dalību pēc piestādīta rēķina.

Sacensību nolikums pieejams  šeit. 

Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs (SIA “Siguldas Sporta serviss”) sadarbībā ar Slēpošanas un biatlona centrs "Cēsis" (SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”), Slēpošanas, biatlona sporta bāzi “Jankas-Jaujas” (Pļaviņas), Fischer Latvia un biedrību “A2”.

S!–Fischer ziemas skolēnu čempionāts 2020 nebūtu iespējams bez atbalstītājiem – Siguldas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība, Aizkraukles novada pašvaldība, Latvijas Slēpošanas federācija, Fischer Latvia, Biedrība A2, Mangaļi, SIA “Rāmkalni Nordeco”.

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana.  Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt  www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/  vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu