20

„S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla piektais posms

01.08.2017

Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla piektajā posmā. Pasākums norisināsies ceturtdien, 3.augustā no plkst. 18.30, kad tiks dots starts jaunākajiem sacensību dalībniekiem. Pārējām grupām starts no plkst. 19.00.

Fischer Slēpošanas centrā notiks piektais „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla posms


Fischer Slēpošanas centrs aicina piedalīties „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas seriāla piektajā posmā. Pasākums norisināsies ceturtdien, 3.augustā no plkst. 18.30, kad tiks dots starts jaunākajiem sacensību dalībniekiem. Pārējām grupām starts no plkst. 19.00.


Dalībniekiem šajā sacensību posmā tiks dots brīvais starts ar kontrollaiku. Jaunākie dalībnieki sacensībās startēs pa 200 metru apli, bet pārējās dalībnieku grupas pa 1,2 km garu apli.


Iepriekšēja reģistrācija sacensībām līdz 2.augusta plkst. 17.00 tiešsaitē: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6E7JrfAjNgoRQXuUSxcznUPQ2FwMOWc2tjzsE69bPMS8_rQ/viewform


Noslēdzošais šīs sezonas „S!-Skate 2017” skrituļslidošanas posms notiks 21. septembrī, kad tiks apbalvoti 2017. gada sacensību kopvērtējuma uzvarētāji katrā grupā.


Katrā posmā 1. – 3.vietu ieguvējus apbalvo ar diplomiem un sponsoru piemiņas veltēm. Sezonas kopvērtējumā 1.– 3.vietu ieguvēji visās vecuma grupās tiks apbalvoti ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām.


Skrituļslidošanas seriāls tika uzsākts 13.aprīlī un katrs tā posms pulcē vairāk nekā 100 dalībnieku. Kopumā sacensības tiek aizvadītas jau ceturto gadu un ir populāras lielu un mazu skrituļslidotāju vidū. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanu dažādu vecumu paaudžu vidū, kā arī veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas iemaņas, un kuram ir atbilstošs veselības stāvoklis. Kopumā sacensību dalībnieki, ņemot vērā savu vecumu un meistarības līmeni, var izvēlēties startēt kādā no 26 dažādām vecuma grupām.


Plašāka informācija par pasākumu pieejama www.siguldassports.lv un Fischer Slēpošanas centra Facebook kontā.


Sacensību norisi atbalsta – Siguldas novada pašvaldība, biedrība A2, Fischer Latvia, Briko Maplus smēri, SIA ,,Rāmkalni Nordeco”, SIA ,,Maiznīca Flora”, piedzīvojumu parks ,,Tarzāns” un SIA ,,Siguldas Saldējums”.


Gada siltajā sezonā Fischer Slēpošanas centrā papildu „S!–Skate 2017” skrituļslidošanas seriālam norisinās arī „S!-Velo 2017” riteņbraukšanas seriāls, kā arī skriešanas un nūjošanas seriāls „Siguldas apļi 2017”.


Fischer Slēpošanas centrā apmeklētājiem ir pieejama 1.4 km gara asfaltēta trase, kas ir piemērota vieta skrituļslidošanai, rolerslēpošanai, velobraukšanai un nūjošanai. Centra nomā ir pieejams inventārs sporta aktivitāšu cienītājiem, kuri vēlas apgūt skrituļslidošanu un rollerslēpošanu. 

x

Nosūtīt ziņu