17

Piedalies “S!-Skrien 2018” un gatavojies Siguldas pusmaratonam

31.05.2018

Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas maratona klubu aicina lielus un mazus Siguldas iedzīvotājus šovasar aktīvi piedalīties skriešanas un orientēšanās sporta kustībā, lai š.g.13. oktobrī ar labiem rezultātiem startētu Siguldas pusmaratonā. Šovasar Siguldas novadā kopumā plānoti 22 skriešanas un orientēšanās pasākumi, kas palīdzēs sagatavoties šī gada lielākajam skriešanas pasākumam – Siguldas pusmaratonam. Bet tie dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz 10 skriešanas un orientēšanās pasākumos, iegūs ne tikai 50% atlaidi rudens noslēguma pasākumā, bet arī labus rezultātus.

Šajā pasākumu buķetē ir gan “S!-Skrien 2018” četri treniņsacensību posmi, kas notiks Fischer Slēpošanas centrā un piedāvās skriet un nūjot visiem, kuri vēlas mērķtiecīgi uzlabot savu fizisko sagatavotību. Starp pasākumiem ir arī: bezmaksas skriešanas un orientēšanās nodarbības, kas tiek organizētas ES projekta “Esi vesels Siguldas novadā” ietvaros; “Sigulda UP CUP” skrējieni un orientēšanas sacensības “Siguldas kompass 2018”, ko organizē Siguldas Maratona klubs.

Kā pirmais no pasākumiem, š.g. 7.jūnijā “S!-Skrien 2018” 2. treniņsacensību posms, kas šoreiz solās būt aizraujošs un piedāvās dalībniekiem virkni jauninājumus: ir uzlabots sacensību nolikums, vērtēšanas sistēma, sacensību distances, kā arī samazināta dalības maksa un palielināts balvu fonds. Šīs ir dalībniekam draudzīgas sacensības, jo dod iespējas skriet un nūjot tik, cik dalībnieks vēlas un var, turklāt sev pieejamā laikā, jo visos posmos tiks nodrošināts atvērtais starts un ikviens dalībnieks var doties startā no plkst.18.00 līdz 19.30 jebkurā laikā.

Treniņsacensībās īpaši aicinām piedalīties Siguldas novada pirmskolas izglītības iestādes, lai cīnītos par aktīvākās pirmskolas izglītības iestādes statusu, saņemot specbalvu no Siguldas Sporta centra – dāvanu karti 200,00 eiro vērtībā, ko varēs izmantot peldbaseinā, ūdens atrakciju un atpūtas parkā vai pērkot ikvienu citu SIA “Siguldas Sporta serviss” pakalpojumu.

Tāpat īpaši aicinām piedalīties Siguldas novada sporta organizācijas un interešu grupas, jo aktīvākais iegūs specbalvu no Fischer Latvia – dāvanu karti inventāra iegādei no Fischer Latvia.

Sacensībās dalībniekiem distance būs jāveic noteikta laika limita ietvaros: SV-6 grupām 10 minūtes mazais aplis, SV-8 grupām 15 minūtes mazais aplis, SV-10, SV-12, SV-14 grupām 30 minūtes lielais aplis, SV-16 grupām un vecākiem, kā arī nūjotājiem SV Open grupā 60 minūtes lielais aplis. Visus dalībniekus pēc distances finišā gaidīs salds pārsteigums.

Lai treniņsacensības kļūtu pieejamākas ikvienai ģimenei, ir samazināta dalības maksa:

Dalības maksa pieaugušajiem, piesakoties tiešsaistē vienam posmam būs 3,30 eiro, dalības maksa sacensību dienā 4,40 eiro. Skolēniem dalības maksa, piesakoties tiešsaistē būs 2,20 eiro, bet dalības maksas sacensību dienā būs 3,30 eiro. Savukārt bērniem (SV6-grupās) dalības maksa, piesakoties tiešsaistē būs bez maksas, bet sacensību dienā 1,00 eiro. Papildus tiek piešķirta 10% atlaide, uzrādot Siguldas novada ID karti vai ievadot savu ID kartes numuru tiešsaistes reģistrācijas formā.

Treniņsacensības nebūtu iespējamas bez mūsu lieliskajiem atbalstītājiem: Siguldas novada pašvaldība, Siguldas Sporta centrs, Fischer Latvia, Asics, biedrības “A2”, SIA “Rāmkalni Nordeco”,” Kino Lora”, “Elvi Latvija”, “Siguldas saldējums”, “Kafe Serviss”, “Siguldas Sporta centra”, “Maiznīca Flora”, Kafejnīcas “Eklers”.  

Reģistrācija „S!-Skrien 2018” sacensībām ir atvērta Fischer Slēpošanas centra mājas lapā www.siguldassports.lv . Aicinām sacensībām reģistrēties savlaicīgi, jo apmaksājot tiešsaistē dalības maksu, iegūsiet atlaidi.

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti tīmekļa vietnē  www.siguldassports.lv un sporta bāžu kontos sociālajā tīklā Facebook un Instagram. Datu apstrādes nolūks – sabiedrības informēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana. Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt www.siguldassports.lv/lv/privatuma_politika/ vai iepazīstoties ar to klātienē Siguldas Sporta servisa klientu apkalpošanas vietās.

x

Nosūtīt ziņu