-6

„S!-Skrien 2018” treniņsacensību 2.posms pulcē teju 100 skrējējus

11.06.2018

7.jūnijā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas treniņsacensību 2.posms, pulcējot teju 100 dalībniekus. Paldies pirmsskolas izglītības iestādēm un Siguldas novada sporta organizācijām un interešu grupām par aktīvo atsaucību aicinājumam piedalīties treniņsacensībās „S!-Skrien 2018”.

Šobrīd par aktīvāko pirmskolas izglītības iestādes statusu un specbalvu no Siguldas Sporta centra – dāvanu karti 200 eiro vērtībā cīnās bērnudārzs „Pasaciņa”, „Ieviņa”, „Ābelīte”, „Tornīši”, Allažu pamatskolas pirmsskola grupa un Siguldas Valdorfa bērnudārzs. Par aktīvāko Siguldas novada sporta organizācijas un interešu grupas statusu un specbalvu no Fischer Latvia – dāvanu karti inventāra iegādei 200 eiro vērtībā cīnās sporta klubs „Pantera”, „Lidojošās slēpes” „Ziemeļpols” un Siguldas Sporta skola, kā arī interešu grupas „Lebester” un „Noskrienziemu.lv”.

Aicinām ikvienu bērnudārzu, sporta klubu, kā arī interešu grupas piedalīties šajās treniņsacensībās, jo aktīvākie dalībnieki iegūs ne tikai specbalvas no atbalstītājiem, bet tie, kuri būs piedalījušies vismaz 10 skriešanas un orientēšanās sacensībās, iegūs arī 50% atlaidi Siguldas pusmaratonam.

Treniņsacensību 2.posma dalībnieki mērojās spēkiem ne tikai asfaltētā trases daļā, bet arī meža takās. SV-6 grupām bija jāskrien 10 minūtes 300 metru aplis ar šķēršļiem, savukārt SV-8 grupām bija jācveic šī distance 15 minūtes. SV-10, SV-12 un SV-14 grupām bija jāskrien 30 minūtes pa 2,4 kilometru marķētu meža trasi, SV-16 grupām un vecākiem bija jāskrien 60 minūtes šī distance, savukārt nūjošanas SV-Open grupām bija jānūjo 60 minūtes pa 2,4 metru apli meža trasē. Dalībniekiem distance bija jāveic noteiktā laika limita ietvaros, kur tika fiksēti pilnie veiktie apļi noteiktajā laika limitā.

Kopumā šajā sezonā paredzēti vēl trīs „S!-Skrien” sacensību seriāla posmi – 19.jūlijā, 2.augustā un 6.septembrī, tāpēc aicinām aktīvi piedalīties šajās treniņsacensībās ikvienu gan lielu, gan mazu skrējēju.

Sekojiet informācijai par sacensību rezultātiem Fischer Slēpošanas centra mājas lapā un facebook profilā.
Fotogalerija pieejama: https://www.facebook.com/pg/martagaraaphotography/photos/?tab=album&album_id=236560160268442

 

x

Nosūtīt ziņu