Water icon 28

Darba laiks svētkos

Uzzini vairāk!

5.00 eiro atlaide Aquafitmat un Aqua Balance nodarbībām

Uzzini vairāk!

Bezmaksas nodarbības Siguldas novadā

Uzzini vairāk!

Peldēt jau var no 3 mēnešu vecuma!

Uzzini vairāk!

Darba laika izmaņas svētkos

15.11.2017

Latvijas valsts svētkos, kā arī Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās Siguldas Sporta centrā būs saīsināts darba laiks.

5.00 eiro atlaide Aquafitmat un Aqua Balance nodarbībām!

14.11.2017

Vai tu jau esi izmēģinājis Aquafitmat un Aqua Balance nodarbības Siguldas Sporta centrā? Tagad Siguldas ID karšu īpašniekiem īpaša cena nodarbību apmeklējumam līdz 31.decembrim – tikai 7.50 eiro.

Jau trešo gadu Siguldā norisināsies Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma

03.11.2017

Siguldas pauerliftinga biedrība aicina spēka trīscīņas sportistus un skatītājus ciemos uz Siguldu, lai cīnītos par Latvijas čempiona tituliem sieviešu un open grupā kungiem.

Apmeklē Siguldas Sporta centru un izmanto savu atlaidi

19.10.2017

Lai veicinātu siguldiešu vēlmi sportot un būt aktīviem, Siguldas Sporta centrs piedāvā īpašas atlaides sporta centra apmeklējumam Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas karšu īpašniekiem un Siguldas novada daudzbērnu ģimenēm, kuras ir reģistrētas Siguldas daudzbērnu ģimeņu reģistrā.

Nāc un atbalsti savējos Latvijas Basketbola 3.divīzijas spēlē Siguldas Sporta centrā

12.10.2017

Pirmo reizi Siguldas Sporta centrā piektdien, 13.oktobrī plkst.19.30 notiks Latvijas Basketbola 3.divīzijas (LBL3) spēle, kur par uzvaru cīnīsies mājinieki – Siguldas Sporta skolas basketbolisti pret SK ,,Rūjiena” komandu. Līdz ar šo spēli Siguldā sāksies 2017. / 2018.gada LBL3 spēļu maratons.

Aquafitmat nodarbības jau no 4.oktobra

02.10.2017

Aquafitmat nodarbības norisinās Lielajā peldbaseinā, kur uz īpaša fitnesa matrača, kas nodarbības laikā atrodas nepārtrauktā ūdens kustībā, cilvēkam ir jāstrādā ar ķermeņa muskulatūru, lai saglabātu līdzsvaru.

„Skrien Latvija” noslēdzošais posms Siguldā

22.09.2017

Pašā rudens krāšņumā, 7.oktobrī plkst.10.00 tiks dots starts jau 7.Siguldas pusmaratonam, kas ir arī skrējiena seriāla „Skrien Latvija” noslēdzošais posms.

Izmaiņas darba laikos!

04.09.2017

Siguldas Sporta centra jaunie darba laiki būs nemainīgi no septembra līdz maijam, izņemot skolēnu brīvlaikus.

Veselības un sporta nedēļa

01.09.2017

Divas reizes gadā – aprīlī un septembrī – Siguldas novada pašvaldība organizē Veselības un sporta nedēļu, kuras laikā novadnieki bez maksas var apmeklēt ārstus, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās.

Esi vesels Siguldas novadā

31.08.2017

Rudens un ziemas mēnešos nevajadzētu aizmirst par aktīvu dzīvesveidu, jo saules gaismas un svaigā gaisa nepietiekamība bieži rada nogurumu, sliktu pašsajūtu un nomāktu garastāvokli. Tāpēc Siguldas novadā arī rudenī un ziemā tiks organizētas veselību veicinošas bezmaksas sporta nodarbības ikvienam iedzīvotājam.

Siguldas Sporta centrā vēl plašākas iespējas apgūt peldētprasmi

30.08.2017

Jaunajam mācību gadam sākoties, Siguldā tiks piedāvātas virkne jaunas iespējas apgūt labas peldētprasmes. Būs iespēja apmeklēt bezmaksas ārpusstundu peldētapmācības nodarbības izglītības iestāžu audzēkņiem, grupu un individuālās peldētapmācības nodarbības bērniem un pieaugušajiem, kā arī iespēja apgūt peldētprasmi profesionālā līmenī.

Kā iepriecināt savu ģimeni 1.septembrī?

24.08.2017

Uzdāvini patīkamas emocijas un sajūtas, ģimenisku kopā būšanu, kas paliks spilgtā atmiņā! Vasaras brīvlaiks tuvojas beigām, pirmā skolas diena ir tepat aiz stūra, tāpēc no 29.augusta līdz 10.septembrim aicinām Tevi un Tavu ģimeni kopīgi izbaudīt atpūtu Siguldas Sporta centrā.

x

Nosūtīt ziņu