Water icon 28

Infrastruktūra

Siguldas Sporta centrs atrodas Siguldas sirdī, blakus Siguldas pilsētas vidusskolai, netālu no Raiņa parka. Pie centra ir plaša autostāvvieta, lai Jūs ērti varētu novietot savu automašīnu.

Pavisam jauns un daudzfunkcionāls sporta centrs ar modernu aprīkojumu ļaus atrast baudīt nesteidzīgu atpūtu vai savai gaumei piemērotākās sporta nodarbības. Mēs parūpēsimies, lai šeit ērti justos ikviens apmeklētājs – piedāvājam jautru kopīgā laika pavadīšanu ģimenēm ar bērniem peldbaseinā un bērnu atrakciju stūrītī, relaksējošu atpūtu pirtīs, SPA un atpūtas zonā, kā arī sportiskas nodarbības peldētgribētājiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

Nesteidzīgu atpūtu var baudīt Ūdens parkā ar divām slīdrenēm, trīs dažādām pirtīm, SPA vannu, ūdens pretstraumju baseinu, auksto vannu. Īpaši ir piedomāts arī par jaunākajiem centra apmeklētājiem – ir pieejams arī bērnu ūdensatrakciju stūrītis. Relaksētas atpūtas cienītājiem piedāvājam nesteidzīgu atpūtu sauļošanās un atpūtas zonā. Peldētgribētājus priecē moderns 25 metrus garš lielais peldbaseins (dziļums 1.35 - 2 metri) un mazais peldbaseins bērnu peldētapmācībai (dziļums 85 cm). Lielais peldbaseins ir aprīkots ar Swiss Timming laika kontroles sistēmu un muguras starta balstiem, kā arī pacēlāju cilvēkiem ar speciālām vajadzībām. Pie peldbaseiniem atrodas neliela atpūtas zona ar pirti.

lielais_peldbaseins.jpg (82,35 KB)

mazais_peldbaseins.jpg (79,54 KB)

Aktīviem sportotājiem ir pieejama Multifunkcionāla sporta zāle ar skatītāju tribīni, kurā izvietotas 200 sēdvietas. Sporta zāli sportošanai sporta stundu laikā izmanto skolēni, savukārt pēcpusdienās sporta zāle izmanto Sporta skolas un sporta klubu vajadzībām. Šajā zālē ir iespēja trenēties un rīkot sacensības basketbolā, volejbolā, futbolā, badmintonā un citos sporta veidos.

sporta_zale.jpg (98,26 KB)

sporta_zale_1.jpg (86,56 KB)

 

 

Spēka zālē, kur pieejami vairāk nekā 30 trenažieru veidu spēka treniņiem, ikviens interesents var sportot gan individuālos treniņos, gan treniņos ar privāto treneri. Pazīstamie Hammer Strength un Eleiko zīmola trenažieri un aprīkojums - smagatlētikas elementi (svarcelšanai), treniņi spēkam, ātrumam un slodzei, speciāli grīdas stiprinājumi ar platformu trieciena absorbēšanai. 17 Life Fitness Insignia kardio trenažieri, brīvo svaru zona ar Life Fitness inventāru, Tomahawk  profesionālie  velo trenažieri un četras speciālās kardio vienības no SciFit, kas ir izstrādātas, lai tās varētu izmantot arī cilvēki ar kustību ierobežojumiem un rehabilitācijai.

Vingruma zālē notiek NTC ( Nike Training Club), pilates, spēka aerobika, stepa aerobika, power, core un citas grupu nodarbības. Īpaši ir padomāts arī par vingrošanu senioriem un vingrošanu grūtniecēm.

Vieglatlētikas treniņiem sporta kompleksā ir izbūvēts 100 metrus garš, Starptautiskās vieglatlētikas federācijas standartiem atbilstošs iekštelpu sintētiskais skrejceļš ar sešiem celiņiem un speciālu sporta grīdas segumu, lai nodrošinātu sportistiem tik nepieciešamo treniņu bāzi iekštelpās.

100_m_celins.jpg (93,55 KB)

 

Siguldas Sporta centrā pieejamas dažādas atlaižu programmas bērniem, skolēniem, studentiem, senioriem, daudzbērnu ģimenēm un Siguldas novada iedzīvotājiem ar  ID kartēm līdz pat 40%.

x

Nosūtīt ziņu