Water icon 28

Treneri

Centrā ir sertificēti treneri un instruktori, kuri labprāt sniegs savu padomu un palīdzēs sportot gribētājiem pareizi apgūt sportošanai nepieciešamās prasmes. Peldētapmācības treneri sniegs palīdzību peldētprasmes apguvē, palīdzēs izkopt un noslīpēt pareizas peldēšanas  prasmes.

Ieva Ozoliņa

Ieva Ozoliņa

Peldētapmācības un Fitnesa trenere

Ieva Ozoliņa par fiziskās sagatavotības grupu un individuālo treneri strādā jau divus ar pus gadus un Siguldas Sporta centrā vada fitnesa un peldētapmācības nodarbības.

Linda Līce

Linda Līce

TRX trenere

Linda ir trenere TRX grupu nodarbībām Siguldas Sporta centrā un viņas motivācija un iedvesma ir klienti – viņu enerģija, cīņas spars, smiekli un laimīgās sejas pēc aizvadītā treniņa.

Karīna Gaide

Karīna Gaide

Hatha joga trenere

Karīna Jogu iepazina un sāka pasniegt pēc ceļojuma uz Indiju, kur apguva seno zināšanu pamatus no Guru, un praktizē to jau divdesmit gadus, kas pašreiz ir Karīnas dzīves svarīga sastāvdaļa un filozofija, un caur šīm zināšanām tā tiek nodota arī citiem, palīdzot tiekties uz līdzsvaru un harmoniju ikdienā.

Kristaps Circans

Kristaps Circans

Spēka zāles treneris

Kristaps par treneri strādā divus gadus un tieši šim darbam viņu iedvesmoja Siguldas Sporta centra treneris Dzintars Skudra un tagad viņam motivāciju attīstīties sniedz apmeklētāji, kuriem nepieciešama palīdzība sporta zālē.

Vitālijs Tenkaļuks

Vitālijs Tenkaļuks

Spēka zāles treneris

Vitālijs ar sportu nodarbojas jau vairāk nekā 15 gadus, savu sportisko gaitu laikā viņš ir piedalījies vairākās sacensībās - trīscīņā, dekaliftingā, spiešanā guļus un lepojas ar vairākām godalogotām vietām čempionātos.

Dzintars Skudra

Dzintars Skudra

Spēka zāles treneris

Dzintars strādā par treneri jau vairāk nekā desmit gadus, sports ir viņa sirdslieta un aizrautība, par ko liecina arī daudz pozitīvas apmeklētāju atsauksmes, jo Dzintars labprāt dalīsies ar padomiem un parādīs, kā pareizi sportot, lai vēlamais rezultāts būtu sasniedzams.

Diāna Piebalga

Diāna Piebalga

Peldēšanas trenere

Diāna ir Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas pēdējā kursa studente, kur bakalaura programmā apgūst sporta zinātni, vienlaikus, jau sešus gadus Diāna ir arī aerobikas instruktore, savukārt jau trīs gadus pasniedz tieši ūdens aerobiku.

Fanija Šitca

Fanija Šitca

Grupu nodarbību trenere

Fanija ir fitnesa trenere jau vairāku gadu garumā un pasniedz daudzveidīgas grupu nodarbības, viņa ir ieguvusi plašu kvalifikāciju - ir fitnesa trenere (vada pilates, vingrošanu senioriem un vingrošanu grūtniecēm), ir nūjošanas instruktore, kā arī ciguna instruktore.

Gustavs Zālītis

Gustavs Zālītis

Peldēšanas treneris

Gustavs ir beidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas peldēšanas treneru augstākās izglītības pirmā līmeņa programmu un nu jau vairāk nekā četrus gadus pasniedz peldētapmācību bērniem, pieaugušajiem, kā arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām.

Andrejs Filipovs

Andrejs Filipovs

Grupu nodarbību treneris

Andrejs ir sertificēts fitnesa treneris, profesionāls dejotājs un horeogrāfs, kurš savas zināšanas ieguvis un absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, ieguvis sertifikātu Latvijas Treneru tālākizglītības centrā un šobrīd studē Rīgas Stradiņu universitātē, kur apgūst veselības un sporta speciālista profesiju.

Anita Baumane

Anita Baumane

Grupu nodarbību trenere

Anita strādā par treneri jau desmit gadus,viņa ir beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju, un zināšanu papildināšanai šobrīd studē Rīgas Stradiņa universitātē, studiju programmā "Uztura speciālists".

x

Nosūtīt ziņu