-7

CARLSBERG KAUSS 2022

Tiek atjaunots jau daudzus gadus notikušais “Carlsberg kauss” , kalnu slēpošanas sacensību cikls amatieriem, jeb “māsteriem” un sportistiem.

Lai “Carlsberg kausā “ varētu piedalīties pēc iespējas vairāk kalnu slēpošanas entuziastu , sacensības notiks trijās trasēs Pilsētas trasē, Kaķīškalnā gan Žagarkalnā un sacensībām būs 8 kārtas iepriekšējo 4 vietā. Šogad sacensības norisināsies gan gigantslaloma , gan superslaloma disciplīnās. Superslaloms ir kļuvis populārs, tam nav nepieciešamas garās GS slēpes un Žagarkalnā ir izveidota atsevišķa trase ar mainīgu reljefu. Savukārt gigantslaloma disciplīnas posmi notiks Pilsētas trasē un tradicionāli Kaķīškalnā un Pilsētas trases iesaiste “Carlsberg kausa” sacensībās lieliski dažādos to formātu. Izmaiņas ir arī sacensību kalendārā. Žagarkalnā trīs posmi notiks svētdienas vakaros. Kaķīškalnā ceturtdienās, par Pilsētas trases posmu datumiem tiks paziņots nedaudz vēlāk, kad precizēsies kalendārs.

Informācija par sacensībām, laikiem un nolikums visu trīs trašu mājas lapās un sociālajos mēdijos.

www.zagarkalns.lv , www.kakiskalns.lv , www.siguldassports.lv

“Carlsberg kausa” atbalstītāji ir “Carlsberg” , Pilsētas trase, Kaķīškalns un Žagarkalns.  

7. posma rezultāti

8. posma rezultāti

Savukārt sezonas vienā no pēdējām svētdienām 13.martā pēdējā kārta un FINĀLS norisināsies Žagarkalnā. Pieteikšanās anketa.

Carlsberg kauss nolikums 2022

x

Nosūtīt ziņu