2

19. februārī tiekamies "Carlsberg kauss 2023" 3.posmā Siguldas Pilsētas trasē

PIEDALĪTIES

Esam atvērti - brauc slēpot!

Tiekamies trasē!

Ieplāno šīs sezonas sacensības

Kalendārs >>

Sportiska un sacensībām piepildīta ziemas sezona

19.01.2023

Šī ziema gan Siguldas Pilsētas trasei, gan Fischer slēpošanas centram ir sportiski piepildīta un aktīva: kopumā ziemas bāzēs tiek organizētas 16 dažādas sacensības distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā un snovbordā, starp tām arī FIS Baltijas kausa 3. un 5. Posms, FIS sacensības pieaugušajiem FIS SL + PSL un FIS sacensības pieaugušajiem U21 vecuma grupā. Izaicini sevi un pārbaudi savus spēkus kādā no šīs ziemas sacensībām arī tu.

Carlsberg kauss 2023

17.01.2023

Jau šajā nedēļas nogalē (22.01., no plkst. 17:00) pie mums, Siguldas Pilsētas trasē, norisināsies pirmā kārta “Carlsberg kausam 2023”. Laiks solās būt aukstāks un sāks piesalt, tā kā sacensību norisei vairs nav nekādu šķēršļu. Sacensību laikā apmeklētājiem būs pieejama iesācēju, vidējā trase un daļa no lielās trases.

Siguldas Pilsētas trase gatava aktīvai un piepildītai ziemas sezonai

22.12.2022

Ziema šogad mūs patiešām lutina un arī ziemas sporta baudītājiem ir visas iespējas to izmantot uz visiem simts! Siguldas Pilsētas Trase uzsāka savu darbu jau decembra pirmajā pusē un, pateicoties laika apstākļiem, lielais kalns šobrīd ir pieejams un atvērts visā garumā un platumā, lai ar pilnu jaudu turpinātu savu darbu visas ziemas garumā! Paralēli turpināsies sniega ražošana vidējā trasē un iesācēju trasē.

Skatīt vairāk

Instruktori

Inventāra apkope

Inventāra noma

x

Nosūtīt ziņu