Water icon 28

Siguldas pusmaratona dalībniekiem atlaides Siguldas Sporta centrā

01.10.2019

Zelta rudens laikā, 19.oktobrī Siguldā tiks dots starts 9. Siguldas pusmaratonam, kurā tūkstošiem sportistu izskries Siguldu kādā no trīs distancēm. Ikviens dalībnieks, uzrādot Bigbank Skrien Latvija Siguldas pusmaratona dalībnieka numuru, saņems 10% atlaidi Sporta diagnostikas pakalpojumiem, kā arī 20% atlaidi Ūdens atrakciju parka apmeklējumam darba dienās. Tie, kas vēlēsies izmantot piedāvātās atlaides Siguldas Sporta centrā pirms Siguldas pusmaratona, būs jāuzrāda pieteikšanās apstiprinājuma e-pasts. Piedāvājums spēkā līdz šī gada 20. decembrim.

ssd.jpg (1,56 MB)Siguldas Sporta centrā ir pieejami sporta diagnostikas pakalpojumi, kas ikvienam skrējējam dod iespēju izvērtēt savu veselības stāvokli un fizisko sagatavotību. Slodzes testi tiks veikti uz slīdceliņa ( H/P/Cosmos) vai uz veloergometra ( Monark), sekojot sirdsdarbībai, veicot izelpas analīzi un nosakot laktāta līmeni asinīs, savukārt kāju muskuļu spēku varēs noteikt uz vertikālā lēciena platformas ( Hur) . Šāda veida pārbaudes ir ieteicamas ikvienam skrējējam, kurš vēlas uzsākt sportot un vēl neapzinās savu slodzes noturību, kā arī pieredzējušiem sportistiem, kuri regulāri piedalās sacensībās un vēlas labāk iepazīt sava organisma iespējas un uzlabot treniņprocesa kvalitāti. Īpaši ieteicamas šādas pārbaudes ir bērniem un jauniešiem, kuri intensīvi trenējas ikdienā – slodzes testos varēs noteikt bērna organisma gatavību treniņu procesam vai identificēt agrīnas problēmas, kuru dēļ nav vēlams izvēlēties konkrētu sporta veidu.

Savukārt fizioterapijas kabinetā ikvienam skrējējam ir pieejamas sertificēta fizioterapeita un uztura speciālista konsultācijas. Fizioterapeits konsultācijas laikā izveidos veselības veicināšanas plānu, nozīmēs ārstēšanas kursu un, nepieciešamības gadījumā, piedāvās teipošanu, masāžas, manuālās terapijas un muskuļu relaksācijas tehnikas, kā arī ārstniecisko vingrošanu, bet uztura speciāliste sniegs konsultācijas tiem, kam rūp veselīgs uzturs, un noteiks ķermeņa kompozīcijas analīzi ar ķermeņa masas analizatoru ( Tanita), kā arī konsultēs tos, kuri vēlas samazināt vai palielināt svaru veselīgā veidā, koriģējot ēdienkarti un veicot atbilstošas fiziskās aktivitātes.

Sporta diagnostikas visu pakalpojumu cenrādis pieejams šeit. 

Pieteikties uz slodzes testiem un fizioterapeita pakalpojumiem iespējams, zvanot uz tālruni 29241115, bet pie uztura speciālista – zvanot uz tālruni 27700250.

x

Nosūtīt ziņu