Water icon 28

Veikals / Kafejnīca

Peldēšanas brilles, peldcepures, ausu aizbāžņi, deguna klipši, peldēšanas dēļi, kā arī cits peldēšanai nepieciešamais inventārs – veikalā ir pieejamas pamatlietas, lai jūs justos komfortabli un droši, sportojot Siguldas Sporta centrā!

Mūsu centrā ir iegādājamas arī zīmola Sigulda aizrauj! prezentlietas - krūzes, termokrūzes, dvieļi, čības un daudz citi priekšmeti ar Siguldas logo, kas noderēs gan savām vajadzībām, gan būs skaistas un praktiskas dāvanas draugiem un ģimenei svētkos!

_obd1999_web.jpg (91,75 KB)

_obd2007_web.jpg (79,92 KB)

 

Siguldas Sporta centrā esošā kafejnīca Eklers piedāvā silto un auksto dzērienu, kā arī ēdienu sortimentu dažādām gaumēm, lieliem un maziem sportotājiem.

Kafejnīca piedāvā remdēt izsalkumu ar enerģiju atjaunojošām saldām un sāļām uzkodām (smalkmaizītēm, pīrādziņiem), dažādu veidu salātiem, kā arī zupām un veselīgiem pamatēdieniem. Sev pievilcīgu piedāvājumu kafejnīcas klāstā atradīs arī jaunākie apmeklētāji un veģetārieši. Tāpat kafejnīcā pieejami veselīgi smūtiji, sulas, savukārt vasarā lieliski atspirdzinās saldējums un saldējuma kokteiļi.

Drīzumā! Apmeklētāju ērtībām dažādus garšīgus un veselīgus atspirdzinājumus, un nelielas uzkodas ir iespējams iegādāties arī Ūdens atrakciju un atpūtas parkā.

Vairāk par kafejnīcu: Facebook.

_obd4442_web.jpg (112,81 KB)

_obd4447_web.jpg (93,04 KB)

  

x

Nosūtīt ziņu