Water icon 28

Treneri / instruktori

Siguldas Peldēšanas skolas treneri sniegs palīdzību peldētprasmes apguvē, palīdzēs izkopt un noslīpēt pareizas peldēšanas prasmes.

Jānis Ozoliņš

Jānis Ozoliņš

Peldēšanas treneris

Jānis visu savu apzināto dzīvi ir bijis sportā, viņš vienmēr ir tiecies sasniegt augstākās virsotnes un ir tikai likumsakarīgi, ka Jānis izvēlējās mācīties Sporta Pedaģoģijas Akadēmijā, lai vēl vairāk uzzinātu par niansēm sportā, kas deva iespēju būt par pedagogu un mācīt arī citus.

Anita Veide

Anita Veide

Peldētapmācības trenere

Anita ir beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi maģistra grādu sporta pedagoģijā, B kategorijas peldēšanas trenera sertifikātu.

Ieva Ozoliņa

Ieva Ozoliņa

Peldētapmācības un Fitnesa trenere

Ieva ir ieguvusi C kategorijas sertifikātu peldēšanā Sporta izglītības aģentūrā un absolvējusi Latvijas Treneru tālākizglītības centra apmācības un ieguvusi funkcionālā fitnesa trenera sertifikātu, kā arī apguvusi Teipošanas pamatkursu pie Mareka Osovska.

Andra Fridrihsone

Andra Fridrihsone

Peldēšanas trenere

Andrai ir daudzu gadu desmitu pedagoģiskā pieredze, strādājot par sporta skolotāju un vadot vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības un peldēšanas nodarbības, kā arī organizējot sporta pasākumus un nometnes.

Daiga Jankauska

Daiga Jankauska

Peldētapmācības trenere

Daiga jau no sešu gadu vecuma ir apguvusi peldētprasmi Rīgā, "Daugavas sporta namā", peldēšana ir viņas aizrautība un Daiga kopš bērnības ir piedalījusies dažādās peldēšanas disciplīnu sacensībās.

Diāna Treija

Diāna Treija

Peldēšanas trenere

  Diāna ir sporta pedagogs, B kategorijas vecākais peldēšanas treneris,kas savu izglītību ieguvisi Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā.

x

Nosūtīt ziņu