Water icon 28

Kardio / Brīvie svari

Ja vēlies uzlabot savu fizisko izturību, tad treniņi kardio zonā ir piemēroti tieši tev. Treniņu laikā tiek nostiprināta sirds-asinsvadu un elpošanas sistēma, tāpēc svarīgi nodarbībās sekot līdzi pulsa rādītājiem, ko nodrošina Life Fitness Insignia trenažieri. Mēs piedāvājam 17 dažādus Life Fitness Insignia kardio trenažierus – skrejceliņus, steperus, eliptiskos trenažierus un airēšanas trenažieri un Tomahawk profesionālos velotrenažierus. 

Treniņi brīvo svaru zonā palielina ķermeņa muskuļu masu, attīsta spēka īpašības, uzlabo vielmaiņu un veicina ķermeņa svara un formas korekciju. Brīvo svaru zona ir aprīkota ar Life Fitness spēka trenažieriem.

Spēka zālē ir pieejamas 4 speciālās kardio vienības rehabilitācijas treniņiem no SciFit, kas ir piemērotas gan profesionālajiem sportistiem, gan amatieriem pēc traumu rehabilitācijas periodā, ka arī cilvēkiem ar speciālām vajadzībām un kustību ierobežojumiem. Treniņi uz rehabilitācijas trenažieriem veicina kustību atjaunošanos un mobilitāti, kā arī uzlabo esošo veselības stāvokli.

Cenrādis

kardio_zona.jpg (102,80 KB)

rehabilitacijas_zona_1.jpg (85,74 KB)

svaru_zona.jpg (98,13 KB)

svaru_zona_1.jpg (97,08 KB)

x

Nosūtīt ziņu