Water icon 28

Par parku

Ūdens atrakciju parks ir vieta, kur izbaudīt nesteidzīgu atpūtu visai ģimenei īstā tropu klimatā starp palmām un ūdeņiem, kur ūdens temperatūra visu gadu ir +30 grādi. Parkā ir pieejams bērnu ūdens atrakciju baseins ar slidkalniņiem un ūdenskritumu, kuru iecienījuši vecāki ar mazākajiem bērniem, ūdens slīdrenes kopumā 40 metru garumā, kas priecē gan lielus, gan mazus piedzīvojumu meklētājus, ūdens kaskādes atbrīvos muskuļu saspringumu gan sportistiem, gan ikdienas un stresa nogurdinātajiem. Obligāti iepriekš rezervēt apmeklējumu mobilajā aplikācijā Bookla. Cilvēku skaits ir ierobežots! 

Ūdens atrakciju parks tiek slēgts 30 minūtes pirms darba laika beigām. Apmeklējuma laiks ir 90 minūtes, ģērbšanās laiks ir 30 minūtes.

Cenrādis

h2o_parks-87.jpg (123,13 KB)

h2o_parks-61-2.jpg (101,44 KB)

Ir pieejamas trīs dažādas pirtis ikviena gaumei: sauna, tvaika un infrasarkanā, kas izsildīs ķermeni visdziļākajos slāņos, uzlabos vielmaiņu un atbrīvos to no toksīniem un aukstā ūdens baseins, kas paredzēts, lai atdzesētos pēc pirtīm vai rūdītos visu gada garumā. Ikvienu priecēs arī hidromasāžas gultas, hidromasāžas dušas, kas atjaunos spēkus un uzlabos pašsajūtu un īsta Alpu saule ūdens parka otrajā stāvā. Blakus ūdens atrakciju parkam atrodas lielais peldbaseins (25 m) un bērnu peldbaseins, ko iespējams papildus ietvert apmeklējumā.

Kafejnīca šobrīd ir slēgta, bet tiks atvērta augusta beigās! Ūdens atrakciju parka zonā atrodas kafejnīca, kur tropu atmosfērā apmeklētāji var baudīt uzkodas, kokteiļus un citus dzērienus. Dzimšanas dienas svinības, ģimenes kopīgu atpūtu un jautru ballīti ar kolēģiem var svinēt Ūdens atrakciju parkā.

h2o_parks-106_1.jpg (88,41 KB)

_obd1602_web.jpg (126,65 KB)

Divas ūdens slīdrenes kopumā 40 metru garumā

Trīs ūdens kaskādes un pretstraumju baseins

_obd1613_web.jpg (111,99 KB)

sauna.jpg (80,13 KB)

Trīs dažāda veida kontrastdušas

Pirtis ikviena gaumei: sauna, tvaika un infrasarkanā

h2o_parks-71.jpg (154,79 KB)

dzakuzi.jpg (65,98 KB)

Hidromasāžas gultas

Džakuzi vanna

kafejnica.jpg (54,27 KB)

h2o_parks-101.jpg (83,59 KB)

Kafejnīca ar iespēju baudīt kokteiļus un citus dzērienus

Infrasarkano staru sauļošanās zona

x

Nosūtīt ziņu