Water icon 28

Speciālisti

Alīna Štolcere

Alīna Štolcere

Fizioterapeite, tālr. 26847989

Alīna ir sertificēta fizioterapeite, absolvējusi Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmiju, ieguvusi fizioterapeita kvalifikāciju un s trādā profesijā vairāk nekā 8 gadus ar dažāda vecuma cilvēkiem, īpaši ir specializējusies strādāt ar zīdaiņiem.

Sanita Zāte

Sanita Zāte

Fizioterapeite, Siguldas Sporta diagnostikas vadītāja tālr. 29461577

Sanita ir sertificēta fizioterapeite, absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot fizioterapeita kvalifikāciju.

Matīss Eglītis

Matīss Eglītis

Fizioterapeits, tālr. 28689644

Matīss ir sertificēts fizioterapeits, kurš absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot fizioterapeita kvalifikāciju.

Anita Baumane,

Anita Baumane,

Uztura un sporta speciālists, tālr. 27700250

Anita strādā par treneri jau desmit gadus, viņa ir ieguvusi Profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikāciju, kā arī aerobikas trenera kvalifikācijas diplomu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā.

Krista Deičmane

Krista Deičmane

Fizioterapeite

Krista ir fizioterapeite, absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot bakalaura izglītību Fizioterapijā, kā arī Krista regulāri atjauno savas ārstniecības personas zināšanas dažādos Latvijas Fizioterapeitu asociācijas un citu asociāciju, iestāžu rīkotajos kursos un semināros.

x

Nosūtīt ziņu